فهرست
چشم دایی ترسید: رحمتی را نمی‌خواهد
چشم دایی ترسید: رحمتی را نمی‌خواهد

چشم دایی ترسید: رحمتی را نمی‌خواهد

آی اسپورت - شایعه پیوستن سیدمهدی رحمتی به نفت تهران در تعطیلات نیم‌فصل در حالی مطرح شده است که علی دایی تمایلی برای جذب این دروازه‌بان ندارد. مربیان تیم نفت از مدت‌ها پیش به دنبال جذب یک دروازه‌بان برای تیم‌شان هستند و در نیم‌فصل اول هم دروازه‌بان‌های زیادی به علی دایی معرفی شدند، اما او هیچ‌کدام از آنها را نخواست، آنهم به یک دلیل مشترک.

دایی در حال حاضر فقط با خروج‌های میلاد فراهانی مشکل دارد و در هر جلسه از تمرینات تیمش روی این مسئله کار می‌کند، از این جهت او به دنبال دروازه‌بانی است که در خروج ضعف نداشته باشد. تمامی دروازه‌بان‌هایی که در تمرینات نفت تست شدند یا دایی فیلم بازی‌های آنها را دید به خاطر داشتن همین ضعف مورد تأیید او قرار نگرفتند.

شرایط رحمتی هم مشابه همین دروازه‌بان‌هایی است که به دایی معرفی شده‌اند. دروازه‌بان استقلال در بازی این تیم با تیم دایی روی دو کرنر ارسالی دروازه‌اش دو مرتبه باز شد و به همین دلیل هم منصوریان تصمیم گرفت در بازی با سپاهان او را نیمکت‌نشین کند. جالب اینکه مربیان نفت برای بازی تیم‌شان مقابل استقلال همین ضعف رحمتی را نشانه رفته بودند و طبیعی است که برای نیم‌فصل تمایلی به جذب این دروازه‌بان نداشته باشند.

علی دایی بعد از تماشای فیلم بازی تیم ملی کشورمان مقابل سوریه در رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ خواهان دروازه‌بان حریف تیم ملی شد، چرا که  «ابراهیم عالمه» در این بازی روی خروج‌هایش بسیار موفق نشان داد. باید دید نفتی‌ها می‌توانند دروازه‌بان مورد علاقه دایی را در نیم‌فصل جذب کنند یا خیر.

 

90tv

۳ ۳  
آی اسپورت
2016-12-27 10:43:00
نظر دهید

۳ نظر
فرزاد
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۴۰
رحمتی از بعد فنی متوسط و از بعد شخصیتی زیر متوسط هستش. رفتارش با کیروش، نکونام و مربیان دیگه گواه این موضوعه.
۵ ۱
کیان
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۱۴
نخیر اینجوریا هم نیست
اس اسی
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵، ۰۳:۴۴
بزرگی یه موهبت ذاتیه ... نمی شه هر کسی رو بزرگ کرد ، نمی شه هر بی فرهنگی ، هر لمپنی ، هر تازه به دوران رسیده ای رو کرد کاپیتان ... استقلال کاپیتانهای بزرگ زیاد داشته تو دوران اخیر از حجازی و قلعه نوعی تا فکری و منصوریان و حتی مجیدی با همه عیب ایرادهاش و وسط فصل ول کردن رفتناش خیلی خیلی از کسی مثل رحمتی لیاقت بیشتری برای بستن بازوبند کاپیتانی استقلال داشتن ... امیدوارم منصوریان بتونه با یه جراحی به موقع و اخراج رحمتی استقلال رو از شر باند بازی نجات بده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر