فهرست
خبر بد برای استقلال؛ شفر کوتاه نمی‌آید
خبر بد برای استقلال؛ شفر کوتاه نمی‌آید

خبر بد برای استقلال؛ شفر کوتاه نمی‌آید

آی اسپورت - بعد از انتخاب ناگهانی فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت استقلال، مذاکرات مدیران باشگاه استقلال به وینفرد شفر آغاز شده و از آن جا که علی خطیر رابطه مناسبی با سرمربی عزل شده ندارد و بیشتر به سمت فرهادمجیدی گرایش دارد، امیرحسین فتحی شخصا مسئولیت مذاکره با شفر را به عهده گرفته است. مدیرعامل استقلال که خود در مخمصه ای بزرگ گرفتار می‌بیند درتلاش است تا شاید تعهد یک میلیون دلاری که در زمان مدیریت سیدرضا افتخاری به مرد المانی داده شده را کاهش دهد تا شاید باشگاه استقلال با بدهی کمتری وارد فصل آتی شود. فتحی در این راستا راه های مختلفی را در نظر دارد. یک راه او این است که ماجرای شفر را به حال خودش رها کند  تا مدیران آتی استقلال به این دعوا فیصله دهند. فتحی می‌داند که رسیدگی به شکایت های مربیان پروسه زمان برتری در فیفا است و چنانچه سرمربی برکنار شده استقلال بخواهد به حقوق از دست رفته اش برسد باید زمان قابل توجهی معطل بماند. البته ممکن است شفر به دلیل نداشتن پیشنهاد مربیگری برای سال های آتی قید این زمان از دست رفته را هم بزند و مانند ژوزه با خیال آسوده انتظار رسیدن زمان موعد رسیدگی به پرونده اش را بکشد که در این صورت مدیران آتی استقلال باید این پروند را حل کنند.

این وضعیت اما برای امیرحسین فتحی هزینه بر خواهد بود و او بیشتر به دنبال رسیدن به این هدف است که تا قبل از پایان دوران کاری اش در استقلال این پرونده قطور را به نتیجه برساند. مساعی فتحی برای کاستن از رقم قرارداد شفر اما تا به امروز به نتیجه نرسیده و حتی شفر از طریق فرزندش به مدیرعامل استقلال پیغام داده که تا صفر آخر مبلغی که در قراردادش نوشته شده را از باشگاه استقلال خواهد گرفت. خواسته شفر موجب شده امیرحسین فتحی به فکر فراهم کردن بودجه لازم برای جلب رضایت شفر باشد اما تا کنون موفق نشده این مبلغ را جفت جور کند. گرچه انتقال صیاد منش بخش اعظمی از این بدهی را تامین خواهد کرد و باشگاه استقلال می‌تواند دل خوش به آن انتقال، منتظر تسویه حساب در روزهای آتی با سرمربی‌اش باشد.

ایران ورزشی

۵ ۲  
آی اسپورت
2019-05-04 22:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
کیسه آشغال
شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۰:۲۲
شوفر جان کوتاه نیا این کیسه مفتخور باید پول این پیرمرد بیچاره را تمام و کمال پرداخت کنه و نباید بذارن دوباره از پول مردم قرارداد شوفر پرداخت بشه و خود کیسه آشغال باید این پولو پرداخت کنه تا بفهمه که پول مرد را نمیتونه حیف و میل کنه کیسه نجس
۹
امیرعباس
شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۲:۴۳
واقعا حیف نیست اون همه سود حاصل از صیاد بره تو جیب شفر !!واقعا این مدیران رو باید چی گفت بهشون؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر