فهرست
پدرو:ژاوی افسانه زنده بارسلوناست/زود است در مورد رئال قضاوت کنیم
پدرو:ژاوی افسانه زنده بارسلوناست/زود است در مورد رئال قضاوت کنیم

پدرو:ژاوی افسانه زنده بارسلوناست/زود است در مورد رئال قضاوت کنیم

آی اسپورت - پدرو رودریگس مهاجم اهل جزایر قناری بارسا این روزها در وضعیت چندان خوبی قرار ندارد و تا حدی جایگاه خود در بارسلونا را در خطر می بیند. او ساعتی پیش در نشستی خبری گفت که حضور ژاوی در بارسلونا همچنان حیاتیست؛ با وجود اینکه این بازیکن 34 ساله تاکنون فقط 17 دقیقه برای بارسلونا به میدان رفته و جای او راکیتیچ در بارسلونا بصورت ثابت بازی می کند.

پدرو گفت:\" ژاوی افسانه زنده بارسلوناست. او هنوز عضو مهمی از تیم ما به حساب می آید و می تواند نقش مهمی در بارسای این فصل بر عهده داشته باشد\"

وی در مورد شرایط فعلی خودش عنوان داشت:\" در این فصل چیزی که تا الان کم داشته ام؛ زدن گل است.اما به توانایی های خودم ایمان دارم و می دانم که گل های من نیز از راه می رسند.باید قدر موقعیت هایی که نصیبم می شوند را بهتر بدانم.\"

پدرو در مورد شرایط امسال بارسا در چمپیونزلیگ گفت:\" هر سال بارسا به قصد قهرمانی پای به این مسابقات می گذارد. می خواهیم اولین دیدارمان را با پیروزی پشت سر بگذاریم.آپوئل قهرمان قبرس است و تیم خوبی دارد. این تیم را دست کم نمی گیریم. سپس مسابقه به مسابقه پیش خواهیم رفت و امیدوارم بتوانیم عنوان قهرمانی را از آن خود کنیم\"

پدرو همچنین در مورد شرایط بد این روزهای رئال افزود:\"هنوز در ابتدای فصل هستیم و نمی توان در مورد رئال، قضاوتی قطعی داشت. هرچند این فاصله امتیازی 6 امتیازی برای ما یک مساله بسیار مثبت است و از این بابت خوشحالیم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-15 20:14:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر