فهرست
رقابت سخت سوشا و نیلسون در تمرین پرسپولیس
رقابت سخت سوشا و نیلسون در تمرین پرسپولیس

رقابت سخت سوشا و نیلسون در تمرین پرسپولیس

آی اسپورت – تمرین پرسپولیس امرزو عصر از ساعت 17:30 دقیقه در رزشگاه درشی فر  آغاز شد.
در این تمرین کلیه بازیکنان و اعضای کادر فنی جدید حضور داشتند.
این تمرین برای هواداران و خبرنگاران آزاد بود اما فقط 50 هوادار روی سکوها حضور داشتند.جالب اینکه قبل از نشست هواداران روی صندلی ها لیدرها صندلی ها را شسته و تمیز کردند.
حضور چند هوادار کرد با لباس محلی روی سکوها جالب به نظر می رسید.
امروز نادر باقری تمرین ویژه ای برای  سوشا و نیلسون ترتب داده بود .گلرها باید پشت به توپ و دیوار دفاعی می ایستادند و با  برگشت سریع توپ را مهار می کردند.آمادگی سوشا و نیلسون قابل توجه بود و به نظر می رسید آنها رقابت سختی برای فیکس شدن در بازی بعدی دارند.
مسعود مومنی بدنساز جدید تیم از دوساعت قبل از شروع تمرین در زمین حضور داشت و موانع و ابزار کارش را در زمین می چید.
امروز بدنسازی بازیکنان با توپ انجام شد،سپس کار با توپ  صورت گرفت.در مرحله بعد  و در یک نیمه از زمین بازیکنان در سه تیم بنفش،سفید و سبزکارهای تاکتیکی را انجام دادند.درخشان در این آیتم تاکید زیادی روی درست کردن ساختار دفاعی تیم داشت.
مهدی دغاغله با کادر پزشکی کار کرد ،صبوری و کمندانی در کلینیک حضو داشتند و آستانی اختصاصی دور زمین دوید.پیام صادقیان هم بدون مشکل تمرین کرد.
اعضای کادر در زمین جلسه ای با یکدیگر برگزار کردند.حمید درخشان هم دقایقی با سوشا و رضا حقیقی صحبت کرد.
محسن خلیلی پا به پای بقیه بازیکنان تمرین کرد و نسبتا آماده به نظر می رسید.
مهمترین آیتم تمرین امروز فوتبال در یک نیمه زمین  و بازی تحت فشار بود.بعد از اینکه کارهای ترکیبی ،سانتر از جناحین و شوت به دروازه تمرین شد بازیکنان به دو تیم سز و بنفش تقسیم شده  و در یک نیمه زمین فوتبال بازی کردند.جالب اینکه درخشان در میانه زمین ایستاده بود،عبدی یک سو و امامی فر در سوی دیگر نکات لازم را به بازیکنان گوشزد می کردند.
     
آی اسپورت
2014-09-15 19:30:41
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر