فهرست
کی روش مثل تابارز
کی روش مثل تابارز

کی روش مثل تابارز

آی اسپورت – گیلبرتو سیلوا، مدافع سابق تیم ملی برزیل و باشگاه آرسنال که سابقه قهرمانی در جام جهانی 2002 را دارد در گفتگو با خبرگزاری فارس درباره بازی ایران و اسپانیا صحبت کرده که بخشهای مهم آن را برایتان نقل می کنیم:

* بازیکنان ایران از زمانی که خودشان را در داخل زمین پیدا کردند حتی شانس شکست ماتادورها را نیز داشتند. نتیجه مساوی هم برای ایران در این دیدار خوب بود. این بازی نشان داد که آینده خوبی در انتظار فوتبال ایران است.

* اسپانیا به عنوان یکی از گران ترین تیم های دنیا واقعا مقابل ایران دقایق سختی داشت اما بازیکنان ایران نشان دادند که تمام کننده ماموریت‌ها هستند و در لحظات سخت عملکرد خوبی دارند.

* کی روش مربی با کارنامه و تئوریسین خوبی است. او یک ویژگی بارز در تیم ملی ایران دارد و آن ویژگی به سابقه حضورش در تیم ملی ایران است. او سالیان زیادی به همراه ایران بوده و تمام ویژگی ها و خصوصیات بازیکنان ایران را می شناسد. با توجه به روحیه ای که دارد، دوست دارد بازیکنان برای برد وارد زمین بازی شوند. من کی روش را با تابارز، سرمربی تیم ملی اروگوئه مقایسه می کنم. تابارز نیز مانند کی روش دومین جام جهانی متوالی خود را با اروگوئه تجربه می کند و شناخت خوبی از تیمش دارد. کی روش و تابارز به خاطر حضور  بلند مدتشان در کنار تیم های خودشان می توانند فعل خواستن را به همراه تیمشان به نحو احسن عملی کنند.

  

۱۳ ۱  
آی اسپورت
2018-06-22 10:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
کاوه
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۴
آقای فارس، کاش دقیقن بگی چیو ترجمه کردی که این شد: «می توانند فعل خواستن را به همراه تیمشان به نحو احسن عملی کنند.»
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر