فهرست
آندر ارره را: دی ماریا یکی از بهترین بازیکنان دنیاست
آندر ارره را: دی ماریا یکی از بهترین بازیکنان دنیاست

آندر ارره را: دی ماریا یکی از بهترین بازیکنان دنیاست

آی اسپورت- آندر ارره را، هافبک اسپانیایی منچستریونایتد، معتقد است که آنخل دی ماریا یکی از بهترین بازیکنان دنیاست.

شیاطین سرخ دیروز توانستند با 4 گل کوئینزپارک رنجرز را شکست بدهند و به اولین پیروزی شان در رقابت های این فصل لیگ برتر دست پیدا کنند. در این دیدار دی ماریا گل اول یونایتدها را به ثمر رساند و دیگر بازیکنان جدید این تیم هم نمایش های خوبی ارائه دادند.

به همین دلیل، ارره را معتقد است که منچستریونایتد در مسیر بازگشت به روزهای خوبش قرار دارد. او به خبرنگاران گفت:\" آنخل یکی از بهترین بازیکنان دنیاست. منچستریونایتد باید همیشه بازیکنان بزرگی داشته باشد و او مطمئنا یکی از بهترین هاست. ما رادامل فالکائو را هم داریم و همین طور دالی بلیند، مارکوس روخو و لوک شاو. فکر می کنم ما یک تیم جدید داریم که در حال پیشرفت است. ما به سختی تلاش می کنیم و منتظر ادامه فصل هستیم.\"

او همچنین در مورد اولین بازی روخو و بلیند با پیراهن منچستریونایتد، گفت:\" فکر می کنم آنها خیلی خوب بازی کردند. آنها پاس های خوبی دادند و در کنترل توپ خوب عمل کردند. مارکوس بسیار بسیار تهاجمی بازی می کند و این برای تیم بسیار مهم است. بلیند اصلا توپ از دست نمی دهد اما ما باید بهتر از این شویم.\"

ارره را در مورد گلی که مقابل کوئینزپارک رنجرز به ثمر رساند هم گفت:\" البته که بسیار خوشحال هستم. گلزنی در الدترافورد، یکی از بهترین ورزشگاه های دنیا، بسیار مهم است. به خاطر گلی که زدم بسیار خوشحال هستم اما بیشتر به خاطر پیروزی تیم خوشحالم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-15 20:59:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر