فهرست
پیش بازی یوونتوس-مالمو؛ استارت اروپایی آلگری با یووه
پیش بازی یوونتوس-مالمو؛ استارت اروپایی آلگری با یووه

پیش بازی یوونتوس-مالمو؛ استارت اروپایی آلگری با یووه

آی اسپورت- دو تیم یوونتوس و مالمو، امشب در اولین مرحله دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا، در ورزشگاه یوونتوس شهر تورین به مصاف یکدیگر خواهند رفت. بانوی پیر مقابل اولین نماینده ی سوئد پس از 13 سال در چمپیونزلیگ قرار خواهد گرفت. از سال 2001، هیچ نماینده ای از سوئد نتوانسته بود به لیگ قهرمانان صعود کند.

یوونتوس؛ نوار پیروزی آلگری

سال گذشته یوونتوس پس از شکست مقابل گالاتاسرای در یک زمین گلی، از دور گروهی حذف شد و حالا 11 سال است که آنها نتوانسته اند به یک چهارم نهایی صعود کنند. آخرین بار، سال 2003 بود که یووه موفق شد به فینال صعود کند ولی آنها در ضربات پنالتی مغلوب میلان شدند. یووه تحت هدایت آلگری فصل را خوب شروع کرده و در 5 بازی اخیر خود موفق به کسب پیروزی شده که دو بازی آن در سری آ بوده است. آنها 1-0 کیووه را پشت سر گذاشتند و پس آن، اودینزه را 2-0 شکست دادند. کونته با وجود عملکرد عالی در سری آ، در چمپیونزلیگ موفق ظاهر نشد. او در سال دوم حضورش مقابل بایرن شکست خورد و حذف شد و پس از آن نیز در مرحله گروهی از دور رقابت‌ها کنار رفت و در لیگ اروپا نیز در نیمه نهایی شکست خورد. آلگری مسلما قصد دارد در تورنمونتی که تحت هدایت کونته، یووه موفق عمل نکرده، بانوی پیر را به موفقیت برساند. آندره‌آ پیرلو، کیه‌لینی و ویدال مصدومین یووه هستند و بارزاگلی نیز در حالی روی نیمکت خواهد نشست که به احتمال فراوان بازی نخواهد کرد.

مالمو؛ به دنبال شگفتی آفرینی برای سوئد

آخرین نماینده سوئد در لیگ قهرمانان، متعلق به 13 سال پیش است و مالمو نیز از سال 1991 موفق نشده بود به لیگ قهرمانان صعود کند. عملکرد آنها در 5 بازی اخیر، 3 پیروزی و 2 شکست بوده و آلگری ، سرمربی یووه عنوان کرد که سوئدی ها شانس بیشتری نسبت به یووه برای پیروزی دارند زیرا آماده تر هستند. زمان بندی لیگ سوئد با باقی اروپا فرق دارد و مالمو تا به اینجای کار، 23 بازی انجام داده است. آنها با 5 اختلاف امتیاز نسبت به تیم دوم، در صدر جدول هستند ولی در 4 بازی اخیر خود در لیگ تنها یک پیروزی کسب کرده‌اند.

     
آی اسپورت
2014-09-16 09:47:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر