فهرست
آلگری: مالمو در شرایط بهتری از یوونتوس قرار دارد
آلگری: مالمو در شرایط بهتری از یوونتوس قرار دارد

آلگری: مالمو در شرایط بهتری از یوونتوس قرار دارد

آی اسپورت- ماکسی آلگری، سرمربی یوونتوس، در آستانه دیدار تیمش مقابل مالمو در لیگ قهرمانان، ادعا کرد که تیم حریف، در شرایط بهتری از آنها قرار دارد.

یوونتوسی ها در مرحله گروهی لیگ قهرمانان با تیم های اتلتیکو مادرید، مالمو و المپیاکوس هم گروه است و فردا شب در اولین دیدارشان در این مرحله، باید میزبان حریف سوئدی باشند. آلگری معتقد است که با توجه به دیدارهای بیشتری که مالمو در لیگ سوئد انجام داده در شرایط بهتری قرار دارند.

او به خبرنگاران گفت:\" مالمو بی تردید در شرایط بهتری از ما قرار دارد. آنها تیمی سازمان یافته هستند. بنابراین ما باید بسیار مراقب باشیم و سریع عمل کنیم و همچنین در دفاع هم نمایش منسجمی ارائه بدهیم. فکر می کنم یوونتوس می تواند هم در لیگ و هم در اروپا در صف مدعیان باشد. می دانیم که قهرمانی در اروپا دشوار است اما هیچ چیز غیرممکن نیست.

یوونتوس فصل گذشته در مرحله گروهی حذف شد اما نمایش های خوبی داشتند. گاهی اوقات نمی توانید به آنچه شایستگی اش را دارید، دست پیدا کنید. یوونتوس تیم فوق العاده ای است و حداقل باید به جمع 8 تیم می رسید اما اکنون هدف ما عبور از مرحله گروهی است.  

در اروپا، همیشه مقابل تیم هایی قرار می گیرید که می خواهند پیروز شوند؛ بنابراین بازی ها کمتر تاکتیکی است و فضای بیشتری وجود دارد. بنابراین بازی خوانی متفاوت است. من هنوز در اروپا به افتخاری دست پیدا نکرده ام. این پنجمین سال حضور در رقابت های اروپایی است و هنوز راه درازی در پیش دارم و امیدوارم بتوانم با یوونتوس به افتخار برسم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-15 22:10:39
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر