فهرست
گزارش زنده - برنامه نود؛ مستقیم از استودیو 14
گزارش زنده - برنامه نود؛ مستقیم از استودیو 14

گزارش زنده - برنامه نود؛ مستقیم از استودیو 14

آی اسپورت- 

آنچه می خوانید برداشت مستقیم ماست از نود . توییت هایی درباره برنامه ای که همه دوستش داریم.

- شبکه سه زمان شروه نود را همواره 22:30 زیرنویس می کند اما به یاد نداریم این برنامه راس ساعت آغاز شده باشد. دلیلش؟ هزینه سرسام آور تبلیغات در لحظات قبل از آغاز برنامه. 

- از دوستان پخش که آنتن را «بلافاصله» بعد از اخبار شبانگاهی در اختیارمان قرار دادند ممنونم!  عادل اینگونه شروع می کند. یک شروع کنایه آمیز. چرا که از پایان اخبار شبانگاهی 20 دقیقه ای می گذرد! 

-امشب نود طولانی تری خواهیم داشت. این را فردوسی پور می گوید. چرا که روزهای پرحاشیه ای را پشت سر گذاشته ایم. آیا نود بعد از چند هفته دوباره داغ خواهد شد؟

- کولاک، شاهکار، محشر، بی نظیر. حق با عادل است. در ستایش عملکرد والیبالیست ها در جام جهانی واژه کم داریم. از تیم ملی امید فوتبال چه خبر؟ 

- طبق معمول، حواس مجری نود به همه جا هست. حتی به جشنواره فیلم ونیز و جایزه ای که قصه های رخشان بنی اعتماد گرفت. جایزه ای که بخش های خبری تلویزیون علاقه ای به آن نداشتند. 

- سوال نظرسنجی امشب نود، درست به اندازه احوالات پرسپولیس پیچیده است. فردوسی پور همه احتمالات ممکن درباره سرنوشت کادر فنی را در میان گزینه ها گنجانده است. درباره روزهای پرآشوب سرخپوشان یک سوال کلی تر هم وجود دارد: کلا چرا؟ 

- هایلایت بازی امید ایران و ویتنام، از خود بازی هم نااامیدکننده تر است. حالا معلوم می شود خانزاده بعد اخراج و قبل از ضربه، یک شات آپ بلند هم به بازیکن حریف گفته است. محمدرضا یکی از 24 تای ایران در جام جهانی بوده است.  چشم آقای کی روش روشن! 

کفاشیان وارد می شود 

ارتباط تلفنی با کفاشیان، پای ثابت دقایق ابتدایی نود است. همین جاست که می گویند و می فهمیم فوتبال مان ریشه ای مشکل دارد. ریشه ای تر از این حرف ها!  

-کفاشیان مشکل ته دلش را تقریبا حل کرده است. قرارداد کی روش فردا امضا می شود. مربی پرتغالی فردا صبح در تهران خواهد بود. 

- رسیدیم به سوژه مورد علاقه فردوسی پور. لیست تیم های دیگر حاضر در ایچئون. صحبت از کویت و ژاپن است که یک مشت بچه را با خود برده اند و ما 7 تا غیرالمپیکی داریم. کفاشیان موافق است. مثل همیشه! 

- به شوخی می گویند بخش تقویم 90 اساسا به راه افتاده تا محمدرضا میثاقی هم در این برنامه بی آیتم نماند. این بی ربط ترین بخش تاریخ 90 ست. تولد آگاتا گریستی را تبریک می گویند، از کارآگاه گجت حرف زده می شود. برهانی، خیام را تحلیل می کند. به زودی باباطاهر عریان هم درباره وضعیت پرسپولیس حرف می زند. یک همچین وضعیتی ست اینجا. 

- میثاقی تاکید دارد که تولد سهراب بختیاری زاده و فرانس بکن بائر در یک روز است. یعنی می خواهید بگویید تا قبل از نود امشب و جمله میثاقی، از چنین مناسب فرامهمی بی خبر بودید؟ معاذالله! 

-بغض پله در نود امشب ترکید. شوخی فردوسی پور با اسکوربورد تاریخی ورزشگاه تختی و اشاره او به بطری خاص منصوریان جالب ترین بخش های 90 درجه هستند. 

- از لحظه انتخاب حمید درخشان به عنوان سرمربی پرسپولیس، شبکه های اجتماعی پر شده است از شوخی های مرتبط با حضور پژمان جمشیدی در این تیم. سریالِ پژمان سوژه نود هم می شود. چیزی حدود یک ساعت از شروع برنامه می گذرد و برنامه پرمخاطب شبکه سه همچنان در مقدمه به سر می برد. 

- ثانیه هایی بعد ز سرنگون شدن محسن دلیر در محوطه جریمه، رسول خطیبی به داور چهارم می گوید» به امام زمان پنالتی بود. برای لب خوانی این حرف او، به تخصص ویژه فردوسی پور نیاز نیست! 

- در گزارش نود، متوجه می شویم که از اسکوربورد ورزشگاه تختی رونمایی کرده اند تا یکی از سوژه های همیشگی خبرنگاران حاضر در این ورزشگاه از دست برود. خود این رونمایی البته سوژه جالبی ست. مدیر مجموعه می گوید قبل از او همه چیز خوابیده بود و حالا دیگر هیچ چیز در ورزشگاه نخوابیده است. 

- سوال روز: سیانکی به هنگام گزارش بازی استقلال، از تلویزیون والیبال تماشا می کرده است؟ جا ماندن او از بازی در همین هایلایت ها هم مشخص است. 

-آندرانیک، گزارش مربی دروازه بان های نفت را با عصبانیت به داور داده است. تیموریان این روزها روی نیمکت بیشتر از درون زمین به تیمش کمک می کند! 

- فردوسی پور و نکات آموزشی درباره وبسایت نود. ماجرایی که هر هفته تکرار می شود. 

-نصرت ایراندوست محبور شده از بازیکنان جوان استفاده کند. اصلا تیم او به جز مازیار زارع و جلال رافخایی بازیکن غیرجوان دیگری هم دارد؟ 

داستان پرسپولیس

-صدای حمید محمدی آرامش جالبی برای نریشن گفتن دارد. حتی اگر از بوی باروت حرف بزند. 

- دایی می گوید توی درفشی فر منتظر مانده تا به او بدهند، حکم اخراج را. حکم البته رسیده اما با امضای منتقمی. او که کاره ای نیست. علی دایی این را می گوید. 

دایی باید برود 

- مدیرعامل سابق سرخپوشان مهمان نود است. او تکان دهنده شروع می کند. ظاهرا هیات مدیره قبل از شروع لیگ قصد داشته نسخه علی دایی را بپیجد. رحیمی از بسازبفروش ها هم عذر می خواهد! 

- رحیمی در کنار سوشا، دغاغله و نوروزی، آقای کاستاریکا را هم به تیمش اضافه کرده است. میشل اومانا را می گوید! 

- رحیمی: تعجب می کنم که آقای خادم از ناراحتی وزیر حرف می زند. دکتر گودرزی در اولین ملاقات به من گفت دایی باید برود.  به نظر می رسد وزیر ورزش علاقه زیادی به دخالت در تصمیم های فنی باشگاه ها و تیم ملی دارد. مشورت البته. مشورت درست است! 

- اینکه مدیرعامل دیرتر از همه اعضای باشگاه می فهمد قرار است جلسه اضطراری در باشگاه برگزار شود و بعدتر خبر اخراج را هم از رسانه ها می شنود. یعنی اساسا با یک اتفاق ایرانی طرفیم. تصورش را بکنید اعضای کادر مدیریت رئال مادرید دی ماریا را بفروشند و بعد با رئیس باشگاه تماس بگیرند و بگویند:«دی ماریا رو دادیم رفت، خودت خوبی؟». 

- چرا دایی درست قبل از بازی نسبتا ساده با نفت مسجدسلیمان برکنار شد. رحیمی برای این هم جواب دارد. او از قول سیاسی این جمله را نقل می کند:«اگر  جمعه ببریم دیگر نمی شود دایی را برکنار کرد!».  با این وضعیت، کاش می شد چهره سیاسی را به هنگام پیروزی تراکتور برابر پرسپولیس تماشا کرد. 

کاستاریکا چی شد؟ 

- سیاسی روی خط برنامه است. او از راه رسیده تا تکذیب کند. نه وزیر در برکناری دایی نقشی داشته و نه هیات مدیره با دایی مشکل داشته است و نه اصلا خبری هست. همه چیز آرام و گل و بلبل. این وسط دایی به خاطر بد نتیجه گرفتن به آرامی برکنار شده است. همین دیگر. 

- مدیران پرسپولیس، کاستاریکا را آورده اند به تیم شان. استقلالی ها هم همین روزها گینه بیسائو یا جزایر قناری را می خرند! 

- پرسپولیسِ بی صاحاب( با تاکید ویژه روی ص) همینه، همینه!  مسجدسلیمان سرزمین نفت است و شعار. 

- «ببین، فوتبال مون آنالیز نداره، اینام می شن فوتبالیست!». این کوتیشن مربوط به  زلاتان ایبراهیموویچ نیست. جناب محمود تیغ نورد فرموده اند. پیش از دریافت توپ طلای پنجم! 

همراهِ آخر! 

- ساعت 11:53 اولین نتیجه نظرسنجی اعلام می شود. 54 درصد در مجموع به برکناری دایی رای داده اند. خود سوال عادل البته جای سوال دارد. او اصرار دارد عبارت «اخراج غیرمحترمانه» را به عنوان نتیجه غیرمستقیم به خورد مخاطب بدهد. 

- هیات مدیره پرسپولیس همراه ترین هیات مدیره با مدیرعامل بوده است. این ادعای سیاسی، فردوسی پور را به این سوال می رساند :«کی؟ همین هیات مدیره پرسپولیس؟». 

- سیاسی عاشق فوتبال است اما در زمانی جنگ را ترجیح داده و بعدا هم دیگر برای فوتبالیست شدن دیر شده است. حیف شد واقعا. قاعدتا اگر وقتِ انتخاب فوتبال را ترجیح داده بود، به جای برکنارکننده، نقش برکنارشده را در این ماجرا بازی می کرد! خب، پول بهتر است از فوتبال. 

-سیاسی تاکید دارد که از دایی حمایت می کند. از قدیم هم گفته اند دوری و دوستی! 

سلام بر مایلی! 


- پرسپولیسی ها همین را کم داشتند که پای مایلی کهن هم به ماجرا باز شود. سیاسی در این مدت از مایلی کهن درباره دایی مشورت می گرفته است!  مایلی ظاهرا گزینه هدایت سرخپوشان هم بوده اما حالا که وقت افشاگری شده، رحیمی می گوید که سیاسی، مایلی کهن را به خاطر اخلاق مدار نبودن رد  کرده است! همین ثانیه هاست که حاجی یک بیانیه تند و تیز ردیف کند. لتس گو! 

- بحث سیاسی- رحیمی به شدت کش آمده و دقایقی ست که بدون افشاگری دنبال می شود. یک آیتم لطفا آقای فردوسی پور! 

- سیاسی بساز- بفروش نیست. خب؟ 

- یکی از هواداران پرسپولیس تاکید دارد که جمعه بازی نمی کنند. او البته دقیقا اشاره نکرده که کجا بازی نمی کنند! 

- فولادی ها برای تماشای بازی تیم شان به ورزشگاه غذیر رفته اند و آنجا فهمیده اند که بازی در تختی برگزار می شود. بین خودمان بماند، اینجا هم نوشته بودیم بازی در غدیر برگزار می شود. 

-تارتار همیشه پیش بینی کرده که از کجا ضربه می خورد. این پیش بینی ها ظاهرا فقط در مصاحبه های بعد از بازی مطرح می شوند و نه در جلسه های فنی تیم! 

- می گویند پرسپولیس در دهه نود به هیچ افتخاری نرسیده است. از شما می پرسیم،  آیا تغییر 4 مدیرعامل در یک سال افتخار نیست؟ 

گوش کنید، گوش کنید! 

- انتظار برای حضور علی دایی روی خط برنامه به پایان رسید. «گوش کنید، متاسفانه شما یک طرفه قضاوت می کنید آقای فردوسی پور». دایی این طور شروع کرد.  او در موعد اخراج قبلی، همین جا بود. وقتی که توی استودیو. تا حوالی صبح به کاشانی متمم نشان می دهد. 

- تا این لحظه نام احمدی نژاد 11 بار در برنامه نود امشب تکرار شده است. او حداقل تا 80 سال دیگر در حوزه های مختلف به یاد اورده خواهد شد! حالا شد 12 بار. شاید هم 13. 

- «حاضر نشدم به ستاد انتخابی احمدی نژاد بروم و مثل آب خوردن برکنار شدم!». داستان تیم ملی هنوز برای دایی تمام نشده است. او به هنگام اخراج البته مثل آب خوردن هم به تیم ملی عربستان باخته بود. 

- سیاسی برای تلطیف فضا، با نظر دایی مبنی بر لزوم حضور او در تمرین در روز اخراج از پرسپولیس موافقت می کند. دایی اما با موافقت او هم مخالف است! به طور کلی نیستند همدیگر را این ها. برای همکاری در همین هفت هفته هم می شود به آن ها تبریک گفت. 

- فوتسال هم به لحاظ حواشی یک پا فوتبال است برای خودش. حسین شمس بعد از پیروزی شاگردانش برابر تیم شمسایی، می زند زیر گریه و می گوید: «مثل زن حامله بار را زمین گذاشته ام!». این مثال حداقل به لحاظ وزنی صدق نمی کند! 

بله، حالا مایلی کهن! 

- سلام آقای کی روشی پور!  کمتر آدمی توی ایران هست که این طور عادل را عصبانی کند. مایلی کهن اما می تواند. مجری نود ترجیح می دهد ارتباط را قطع کند اما موضع مایلی تندتر می شود :«شما فوتبال ایران را نابود کرده اید». 

- مایلی همیشه دعوا دارد. مگر اینکه... نه، خلافش هرگز ثابت نمی شود. لحن او یک چیزی ست بین گریه و دعوا. اول از لباس شخصی دایی سر تمرین گلایه می کند، بعد بحث را به فوتبال و والیبال و احمدی نژاد می رساند و آخرش هم تاکید می کند:« اصلا منو بگیرن اعدام کنن!». او آمده پشت خط تا همه را تار و مار کند اما می خنداند بیشتر. استاد مسلم کمدی دل آرته، محمد خان مایلی کهن! او یک سوال خوب از علی دایی هم دارد البته: آیا علی دایی معاون اوباما بود؟ 

- آنطور که از آیتم لژیونرها می فهمیم، علیرضا جهانبخش دارد به لیگ برتر کشور هلند نزدیک می شود و آن یکی علیرضا، با تیم پرتغالی اش در مسیر بازگشت به دسته پایین تر کشور پرتغال است. 

علی دایی را فراموش کنید

سرمربی سابق سرخ ها، از هواداران تیمش می خواهد از این به بعد بیشتر تیمشان را حمایت کنند. او ظاهرا «میلیون ها» حرف دیگر نیز دارد اما وقت کافی نیست. نظرسنچی نود با بیش از 2 میلیون نفر شرکت کننده تمام می شود. 52 درصد مردم به «برکناری» دایی رای داده اند اما شهریار همچنان از پرسپولیسی ها می خواهد دایی را فراموش کرده و هوای درخشان را داشته باشند! 

- ساعت 3 و 4 دقیقه بامداد است. عادل دارد وسایلش را از روی میز جمع می کند و بحث رحیمی و سیاسی هنوز ادامه دارد! اگر یک نفر ان ها مایلی کهن بود بحث تا همین حالا با تلفات تمام شده و به نتیجه هم رسیده بود! رحیمی هنوز ابلاغیه اش را دریافت نکرده و در نتیجه مدیرعامل پرسپولیس است. بر خلاف خود رحیمی، عادل انگار ابلاغیه را دارد. سیاسی اما از فردوسی پور می خواهد که یک نسخه از آن ابلاغیه را به رحیمی بدهد!  همه اسناد نزد همگان است و یک کپی از آن نزد فردوسی پور! 

این قسمت نود هم به پایان رسید. این آدم ها، این دعواها، این بحث ها و این میزها می آیند و می روند. توی این ساعت ها، همیشه کله پاچه است که می ماند!  یادتان نرود نظرتان درباره برنامه و گزارش اش را برای مان بنوسید. روزگارتان خوش. 

  ۵۱  
آی اسپورت
2014-09-16 03:07:37
نظر دهید

۵۱ نظر
-
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۴۴
فیلمی که خود وزیر ارشاد هم ازش انتقاد کرد
سامان
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۱۷
سلام دوست عزیز ببخشید بازی بارسا و آپوئل رو گزارش میکینید ؟ منظورم گزارش لحظه به لحظه و زنده بازی هست ؟
سامان
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۲۲
سلام .... ببشخید بازی بارسا و آپوئل ر.و گزارش لحظه به لحظه میکنید ؟
گتاب سیتی وچون
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۱۱
بهتر از هفته قبل گزارش کردین
گتاب سیتی وچون
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۱۲
بهتر از هفته قبل گزارش کردین
گتاب سیتی وچون
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۱۲
بهتر از هفته قبل گزارش کردین
omid
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۵۷
عالیه اقا عالیه
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۴۹
عشق فقط والیبال
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۰۹
رفتن به امام زاده ضالح گفتن علی دایی رو برکنار کنم!!!
sahar
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۱۸
Please control the comments to keep your website s value as always. Seems some people love to curse with no reason!

Thanks
6666666
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۲۶
تیغ نورد عالیییی بود. قبل از توپ طلای پنجم:)))))
MOHSEN.N
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۳۸
یکی مایلی رو بگیره
MOHSEN.N
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۳۸
یکی مایلی رو بگیره
MOHSEN.N
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۳۸
یکی مایلی رو بگیره
MOHSEN.N
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۳۸
یکی مایلی رو بگیره
MOHSEN.N
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۳۸
یکی مایلی رو بگیره
MOHSEN.N
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۳۸
یکی مایلی رو بگیره
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۴۱
اقا یه سؤال ؟؟؟حاجی رو رفقا از پای بساط کشونده بودن پا تلفن
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۴۳
خداییش مایلی کهن راست میگه اما لجنش خیلی بده. اگه این فاجعه 4 تای ویتنام رو یه مربی ایرانی میاورد عادل ول کنش نمی بود.
سهیل
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۴۷
حواستو جمع کن آی اسپرت!! بعضی نظراتی که تایید می‌کنی لجن پراکنی پانترکیه. بپا کار دست خودت ندی
MOHSEN.N
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۵۶
حرفهای مایلی درسته و شما در راستای حمایت از فردوسی پور دارید او رو می کوبید..بله..کیروشی پور.چرا
را کیروشی پور به باخت وینگادا نپرداخت؟این بهترین
سوال مایلی کهن بود.چرا کیروشی پور به کیروش و هموطنان کیروش و دار و دستش نمی پردازه.
MOHSEN.N
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۵۶
حرفهای مایلی درسته و شما در راستای حمایت از فردوسی پور دارید او رو می کوبید..بله..کیروشی پور.چرا
را کیروشی پور به باخت وینگادا نپرداخت؟این بهترین
سوال مایلی کهن بود.چرا کیروشی پور به کیروش و هموطنان کیروش و دار و دستش نمی پردازه.
MOHSEN.N
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۵۶
حرفهای مایلی درسته و شما در راستای حمایت از فردوسی پور دارید او رو می کوبید..بله..کیروشی پور.چرا
را کیروشی پور به باخت وینگادا نپرداخت؟این بهترین
سوال مایلی کهن بود.چرا کیروشی پور به کیروش و هموطنان کیروش و دار و دستش نمی پردازه.
MOHSEN.N
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۵۶
حرفهای مایلی درسته و شما در راستای حمایت از فردوسی پور دارید او رو می کوبید..بله..کیروشی پور.چرا
را کیروشی پور به باخت وینگادا نپرداخت؟این بهترین
سوال مایلی کهن بود.چرا کیروشی پور به کیروش و هموطنان کیروش و دار و دستش نمی پردازه.
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۵۸
چون حرف حق و زده از نظر شما میشه کمدین...خداییش حرف دل خیلی از فوتبالی ها رو زد :سلام اقای کیروشی پور،، وینگادا امرور ما رو تحقیر کرده بعدش کیروشی پور یه کلمه در موردش حرف نزده
محمد
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۰۰
جناب نام و نام خانوادگی از اسمت معلوم که اصل و نسب نداری ، شما اگر فکر میکنی از نسل چنگیز خان مغولی میتونی کشور مارو ترک کنی و بری پیش اجدادت ولی مشکلت اینجاست که حتی مغولها شمارو قبول ندارن
رضا
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۰۲
افغانی ها هم انسان هستند جناب نام و نام خانوادگی نژاد پرست ،شما هم سعی کن انسان باشی
علی
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۰۵
نعیم مایلی کهن هم مثل باباش دیوونه شده اومده به اسم محسن کامنت میزاره خخخخخخخخ،
علیییی
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۰۶
ولی بیشتر شبیه حرف زدن فریاد شیران هست که میاد اینجا کامنت میذاره
علی
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۰۶
ولی بیشتر شبیه حرف زدن فریاد شیران هست که میاد اینجا کامنت میذاره
علی
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۰۶
ولی بیشتر شبیه حرف زدن فریاد شیران هست که میاد اینجا کامنت میذاره
علی
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۰۷
ولی بیشتر شبیه حرف زدن فریاد شیران هست که میاد اینجا کامنت میذاره
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۰۸
بعضی از کاربرای آشغال و گرگ زاده سایت با نظرات نژادپرستانه شون دارن اینجا رو مثل سایت گل به گه میکشونه. آخه حیوون مغول! اینجا سایت فوتبالیه نه سیاسی. عقده‌ها تو برو جای دیگه خالی کن حرومزاده.
Nima
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۰۳
مایلى کهن یه احمق و دیوانه به تمام معناست . گرگ در لباس میشه . همین آقا

و اعوان و انصارش پدر پرسپولیس رو درآوردن. اتفاقا احمدى نژاد صندلى

تیم ملى و پرسپولیس رو تو ٢ دوران مختلف هبه کرد اما این احمق اولى رو

سر لجبازى و دومى رو سر کل کل با قلعه نوعى از دست داد .
سام
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۰۷
شعور مخاطب با حضور این آقای یااصطلاح پیشکسوت پرسپولیس در رسانه ها زیر سوال می ره!ممنوع التصویر و ممنوع الصدا کنین این حتاک بی چاک و دهان رو!!!
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۰۸
درود بر شرف رحیمی
میم
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۵۷
این خراب مورینیو مجان نظر نداده؟مایلی هم ببچاره دیوانه شده من شاید با بعضی خرفاش موافقم اما کلا هوچی بازی دیگه جواب نمیده
Aryan
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۵:۴۵
آقا این موجود را باید بایکوت خبری کرد! هرچی‌ بدبختی هست از این دار و دسته است!
aryan
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۵:۴۵
آقا این موجود را باید بایکوت خبری کرد! هرچی‌ بدبختی هست از این دار و دسته است! البته منظورم مایلی کهن هست!
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۷:۱۳
چرا چرت میگی. نظر سنجی به نفع دایی تموم شد. فردوسی پور از کی تا حالا گزینه های دیگر را جمع می زنن؟
مهرداد
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۸:۵۴
خدا قوت آی اسپورت. اول صبحی شادموون کردی. دمت گرم. ولی کاش این نیش و کنایه ها به مخاطبانش تاثیری هم بذاره. آمین!
خراب مورینیو
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۹:۰۷
قیافه عادل بعد از شنیدن " کیروشی پور توسط مایلی کهن " .... یک قیافه تاریخی شده بود !!!!!..... دیشب برای بار هزارم فهمیدم .... که اینجا هر کسی گفت عدالت ( مثل احمدی نژاد ) ... و بدتر از اون هر کی اسمش " عادل !!!" بود بدترین آدم ظالم اون دو رو بره !!!! .... دایی مدرک مربگیریش رو احتمالا از لابی پور ( من مثل مایلی کلنگ اعتقاد ندارم کیروشی پور !) گرفته !!!! .... لابی ای که رفیق زیر لحاف بابک زنجانی و رویانیان و همه مافیایی های کشوره چطور از چشمای قورباغه ای ولی تیز بین عادل جان !!! دور بمونه ؟؟؟ ..... عادل جان اگه این کامنت رو خوندی بهت میگم : " مردم خودشون میتونن قضاوت کنن و شعورشون خیلی خیلی بالاس !!!" .... میفهمی که ؟؟؟ " سینما دوت داریم " .... " آره ! سینه ما دوس داریم !!!!" .... ولی قیافه عادل بعد از شنیدن " کیروشی پور " .... یک قیافه تاریخی شده بود !!!!!
زندانبان مایلی کهن
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۹:۱۰
دیشب معلوم شد که رحیمی " برای رضای خدا موش نمیگرفت " *بالاخره قرار دادهای 14 میلیاردی و پول های بیکران الهی ! یه بخشش هم به خودش میرسید ... تا الان که درخشان رو با 300 400 میلیون نهایت آوردن * *بالاخره وقتی قرار دادها نجومی باشه *به قول اصفهانی ها یه خورده خاک شیرش هم بریزه واسه ما بهسه
خراب مورینیو
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۹:۲۳
آخرین خبر ... علی دایی در حال فرار از کشور .... به علت افشای رابطه ش با بابک زنجانی و روباهیان ..... گویا دوستان ایشان مشغول فروش سریع اموال ایشان هستند قبل از تصرف دادگاه ......
خراب مورینیو
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۹:۳۱
من حرفم فقط یک جمله س .... آیا لابی ای که کشف حجازی تو استقلال اردبیل بوده و فقط برای رسیدن به تیم ملی به پرسپولیس میاد .... اونم از بانک تجارت آبی پوش !!! .... و یک سال توی پرس پولیس !بیشتر بازی نمرده .... و اون دشمنی رو علیه تمام اسطوره های تیم کرده ..... از پروین تا کریمی .... وحتی همزبان آذری زبانش کریم باقری ! که تبریزی هست نه اردبیلی البته ! .... و تمام غارتگران بیت المال هم خوابگاهیش هستن ... از بابک تا روباه ! ودوستان ریزتر ! .... همه و همه !!!! چطور جرات میکنه تیم بالاخره محبوب ایران رو به گند بکشه و در آخر طلبکار هم باشه ؟؟؟ .... جواب ؟؟؟ شاید چون اگه اون بالا سلیاااا زندانن عوضش هم دانشگاهیش و هم *****ش تو صدا و سیما هست !!!! ... مرسی که خوندید .... من هل چی دالم مدیون اون بالا سلیه !!!!!!
دو کلمه حرف حساب
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۱۷
مایلی کهن یک بیمار روانی با عقده های درونی سرکوب شده است! باور کنید قصد توهین ندارم عین حقیقته! بجای محکوم کردنش باید یک پروسه طولانی مدت روان درمانی براش درنظر گرفت! هر چه بیشتر جار و جنجال کنه عقده های و کینه هاش رو بیرون میریزه و حس ارضا بهش دست میده! هرچند فضای ورزش و فوتبال و بینندگان نود رو متعفن میکنه!!
علی
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۳۴
خیلی وقته از فردوسی پور خوشم نمیاد. از وقتی چسبید به علی لابی.
فریدون
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۵۷
سلام
اون وقت می گویند نشریات زرد. این برنامه نود از نشریات زرد هم بدتره. نتیجه اش میشود شکست سنگین و بی سر و صدای تیم امید در برابر ویتنام. این آقای دایی تو مربی گری صفر است و می خواهد با جنجال سیاسی خودش را تبرئه کند. یادش رفته پس از باخت از عربستان 100 هزار نفر شعار حیا کن را سر دادند. یا پس از بازی تراکتور. نظر سنجی پیامکی مهم نیست چرا که اردبیلی ها با تمام خطوط گوشی همراه به کمک دایی می آیند. دایی مربی خوبی نیست حتی اگر فردوسی پور بخواهد آن را تلقین کند.دلیل موفقیت والیبال نبودن تشریه و برنامه تلویزیونی زرد است. گزارشگر مسابقات والیبال نیز بازیکن تیم ملی بوده است.
طرفدار
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۲۵
این شد ی چیزی ... چند هفته بود تو 5 خط کل نود رو خلاصه میکردید...
ولی حیف شد که دیگه ما توان رفتن به کله پاچه رو نداشتیم
پویا
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۲۳
فقط حاجی مایلی
علی بمان جلالی فر
دوشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۴، ۲۳:۴۰
تشکر از برنامه خوبتون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر