فهرست
فدرر: در اوپن فرانسه شرکت می‌کنم
فدرر: در اوپن فرانسه شرکت می‌کنم

فدرر: در اوپن فرانسه شرکت می‌کنم

آی‌اسپورت- راجر فدرر بعد از قهرمانی در اوپن استرالیا و مسابقات مهم میامی و ایندین‌ولز قصد دارد در اوپن فرانسه شرکت کند. او بعد از پیروزی برابر ایسنر در مسابقه‌ای خیریه در سیاتل گفت قصد دارد برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۵ در رولان گاروس حضور یابد. ستاره سوییسی و ۳۵ ساله تنیس گفت: «تصمیمم را گرفتم و می‌خواهم در پاریس شرکت کنم.»

برنده رکورد ۱۸ گرنداسلم که در رده چهارم رنکینگ جهانی قرار دارد، دو سال قبل از مرحله یک‌چهارم‌نهایی اوپن فرانسه حذف شد و رقابت سال گذشته را به دلیل مشکلات کمر و زانو از دست داد. تنها قهرمانی او در خاک سرخ پاریس در سال ۲۰۰۹ به دست آمد و ویترین افتخاراتش تکمیل شد. او در اوپن آمریکا و استرالیا ۵ قهرمانی و در ویمبلدون ۷ قهرمانی دارد.

فدرر ادامه داد: «من خیلی خوش‌شانسم که دوباره در زمین تنیس حاضر شدم. سال قبل واقعا سخت بود، عمل جراحی کرده بودم و زانویم قصد خوب شدن نداشت. دایما درد داشتم و بعد از ویمبلدون شش ماه نتوانستم بازی کنم اما مدتی را با خانواده‌ام سپری کردم و خودم را برای این فصل آماده کردم و امیدوار بودم که آن بازپروری نتایج مثبتی داشته باشد. دوباره شانس داشتم تنیس را شروع کنم و استرالیا واقعا هیجان‌انگیز بود.»

فدرر که در سه مسابقه نمایشی‌اش در سوییس برای کمک به کودکان آفریقایی حدود ۲ میلیون دلار جمع شد، بازی‌های جالبی انجام داد. هم تیمی او بیل گیتس، بنیانگذار مایکروسافت بود که توانستند جان ایسنر و مایک مک‌کریدی گیتاریست معروف را شکست دهند

     
آی اسپورت
2017-05-02 02:07:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر