فهرست
رویانیان تاج را تهدید کرد؛ شکایت می کنم!
رویانیان تاج را تهدید کرد؛ شکایت می کنم!

رویانیان تاج را تهدید کرد؛ شکایت می کنم!

آی اسپورت- محمد رویانیان مدیرعامل سابق پرسپولیس در خصوص اظهارات مهدی تاج رئیس سازمان لیگ که گفته بود پرسپولیس سال گذشته 100 میلیارد تومان بدهی داشته است، گفت: آقای تاج بر چه اساسی اعلام کرده که پرسپولیس 100 میلیارد بدهی دارد؟ من از ایشان خواهش می‌کنم شفاف‌سازی کند و خیلی شفاف اعلام کند که بدهی‌های پرسپولیس که 100 میلیارد شده به چه دلیلی و بر اساس چه مدارک و اسنادی بوده است.

وی افزود: سال گذشته هم از شخصی که از کارکنان وزارت ورزش و جوانان هم بود شکایت کردم تنها به این دلیل که بدون سند گفته بود که پرسپولیس 70 میلیارد بدهی دارد.

مدیرعامل سابق پرسپولیس ادامه داد: نمی‌دانم بر چه اساسی تاج این حرف‌ها را زده است. من تاج را به یک مناظره دعوت می‌کنم تا خیلی شفاف در مورد بدهی‌‌ها صحبت کنیم ضمن اینکه به تازگی دیوان محاسبات هم به این قضیه ورود کرده است و قرار است مستنداتم را به آنجا هم ارائه بدهم.

وی ادامه داد: این درست نیست که بدون سند و مدرک صحبتی انجام دهیم و بخواهیم عملکرد یک شخص را زیر سوال ببریم ضمن اینکه بدهی‌های پرسپولیس برای یک و سال و دو سال نیست و مربوط به چندین سال گذشته و چند مدیرعامل مختلف است که روی هم انباشته شده. ببینید رحیمی در این سه ماهی که در پرسپولیس بوده نزدیک به 20 میلیارد تومان هزینه کرده است، آیا این درست است که برای این 20میلیارد یقه رحیمی را بگیریم و فقط او را مقصر بدانیم؟ یا با این حساب پروین هم 14 میلیارد بدهی برای پرسپولیس به جا گذاشت آن هم ظرف سه ماه، تکلیف این بدهی‌ها چه می‌شود؟ بدهی قراردادهای رحیمی گردن چه کسی است؟

وی در پایان گفت: اگر آقای تاج حرف‌هایش را ثابت نکند از طریق مراجع قضایی این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

  ۳  
آی اسپورت
2014-09-15 23:16:37
نظر دهید

۳ نظر
رضا
دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۲۹
سردار جون از اون روزی که رفتی پرسپولیس نابود شد ....
جات خیلی خالیه مرد
خراب مورینیو
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۹:۰۷
قیافه عادل بعد از شنیدن " کیروشی پور توسط مایلی کهن " .... یک قیافه تاریخی شده بود !!!!!..... دیشب برای بار هزارم فهمیدم .... که اینجا هر کسی گفت عدالت ( مثل احمدی نژاد ) ... و بدتر از اون هر کی اسمش " عادل !!!" بود بدترین آدم ظالم اون دو رو بره !!!! .... دایی مدرک مربگیریش رو احتمالا از لابی پور ( من مثل مایلی کلنگ اعتقاد ندارم کیروشی پور !) گرفته !!!! .... لابی ای که رفیق زیر لحاف بابک زنجانی و رویانیان و همه مافیایی های کشوره چطور از چشمای قورباغه ای ولی تیز بین عادل جان !!! دور بمونه ؟؟؟ ..... عادل جان اگه این کامنت رو خوندی بهت میگم : " مردم خودشون میتونن قضاوت کنن و شعورشون خیلی خیلی بالاس !!!" .... میفهمی که ؟؟؟ " سینما دوت داریم " .... " آره ! سینه ما دوس داریم !!!!" .... ولی قیافه عادل بعد از شنیدن " کیروشی پور " .... یک قیافه تاریخی شده بود !!!!!
4444
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۰۹:۵۹
دوباره سرکار روباهیان حرف زد.دست بردار این فوتبالم نیست.سرکار جان دیگه بیخیال فوتبال شو خدا میدونه چقدر به جیب زدی؟این تازه گوشه ای از کارهایی بوده که کردی خدا میدونه زیر آبی چقدر رفتی.پول کارتهای سوخت چی میشه اونا را هم با پورشه های وارداتی و هزار تا چیز دیگه هم حساب کنند خدا میدونه شاید بالای 500 میلیارد خرج لنگ کردی یا از لنگ به جیب زدی.دست بردار فوتبال رو ول کن دیگه هیچ کسی واسه تو تره هم خورد نمیکنه.بای بای سرکار روباهیان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر