فهرست
راجرز: چمپیونزلیگ به حضور لیورپول نیاز دارد
راجرز: چمپیونزلیگ به حضور لیورپول نیاز دارد

راجرز: چمپیونزلیگ به حضور لیورپول نیاز دارد

آی اسپورت- برندان راجرز، سرمربی لیورپول، معتقد است بازگشت این تیم به لیگ قهرمانان، به سود همه خواهد بود و تاکید کرد که این رقابت ها، به باشگاهی مانند لیورپول نیاز دارد.

لیورپول فردا شب در اولین دیدارش در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان، مقابل تیم بلغاری لودوگورتس قرار خواهد کرد. این اولین بازی آنها در این رقابت ها از سال 2009 است. راجرز که فصل گذشته لیورپول را در لیگ برتر به نایب قهرمانی رساند، معتقد است که لیورپول باید همیشه در این رقابت ها حضور داشته باشد.

او به خبرنگاران گفت:\" ما از اینکه در لیگ قهرمانان حضور داریم، هیجان زده هستیم. 5 سال غیبت در لیگ قهرمانان برای باشگاهی مانند لیورپول زمانی طولانی است. هدف اولیه ما، صعود از مرحله گروهی است. ما قدم به قدم پیش می رویم و هدف مان رسیدن به سه امتیاز هر دیدار است. لیورپول یکی از بهترین باشگاه های اروپا با تاریخچه ای غنی است و لیگ قهرمانان نیاز دارد که لیورپول در آن حضور داشته باشد.

مسئله کلیدی این است که بتوانیم برای مدتی طولانی در این رقابت ها حضور داشته باشیم. حضور در چمپیونزلیگ، چالشی است که ما هیجان زده می کند. ما از این چالش نمی ترسیم و با آغوش باز آن را قبول می کنیم.\"

 راجرز معتقد است رسیدن به چمپیونزلیگ، پاداشی برای سختکوشی آنها در چند سال اخیر است  و این دیدار را برای خود، دیداری ویژه می داند:\" ما در چند سال اخیر سخت تلاش کردیم و اکنون می خواهیم به پیشرفت مان ادامه بدهیم. این دیداری ویژه می تواند باشد. من اولین بازی ام برای باشگاه به عنوان سرمربی را به یاد دارم. آن یکی از معدود بازی هایی است که پیراهن تیم را نگه داشتم؛ دیدار تیم مقابل گومل بلاروس در مرحله مقدماتی لیگ اروپا.  دیدار فردا هم بسیار ویژه خواهد بود زیرا در چمپیونزلیگ است و در آنفیلد برگزار می شود.\"

     
آی اسپورت
2014-09-15 23:46:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر