فهرست

کلوپ: آرسنال با الکسیس تیم قوی تری شده است

آی اسپورت- یورگن کلوپ، سرمربی بوروسیا دورتموند، تایید کرد که از تصمیم باشگاه منچستریونایتد برای فروش شینجی کاگاوا متعجب شده است.

این ستاره ژاپنی در تابستان 2012 از دورتموند به منچستریونایتد پیوست اما بعد از اینکه نتوانست جایگاه ثابتی در ترکیب این تیم پیدا کند، در این تابستان به وست فالن برگشت و دراولین بازی اش برای زردها، مقابل فرایبورگ موفق به گلزنی شد.

کلوپ به خبرنگاران گفت:\" از اینکه کاگاوا در فهرست فروش قرار گرفت، متعجب شدم. اولین فصل حضور در الدرتفورد، آخرین فصل سر الکس بود؛ بنابراین فرصتی برای پیشرفت بازیکنان نبود. تنها چیزی که در این مقطع می خواهید، کسب نتیجه و جام است.

دومین فصل کاگاوا در منچستریونایتد، اولین فصل مربی جدید بود؛ بنابراین این بار هم تنها به کسب نتیجه فکر می کردند. سپس سومین مربی با یک فلسفه بسیار موفق به باشگاه آمد. اما ما وقتی دیدیم فرصت به خدمت گرفتن کاگاوا وجود دارد، از آن استفاده کردیم. او مقابل فرایبورگ فوق العاده کار کرد.\"

دورتموند فرداشب در اولین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان مقابل آرسنال قرار خواهد گرفت و کلوپ معتقد است که حضور الکسیس سانچس، خط حمله آرسنال را نسبت به فصول گذشته، خطرناک تر کرده است.

\" آرسنال بازیکنان جدیدی در ترکیبش دارد. آخرین باری که مقابل آنها بازی کردیم، بازیکنانی مانند ویلشر و رمزی مصدوم بودند. اکنون آنها بازیکنی مانند الکسیس سانچس دارند. ژیرو نمی تواند بازی کند اما وقتی به تیم آنها نگاه می کنید، می بینید که گزینه های جانشین زیادی دارند.

آرسنال سال گذشته در وست فالن خیلی دفاعی بازی کرد. اما باید بگویم که چمپیونزلیگ را با بازی مقابل یک تیم فوق العاده آغاز خواهیم کرد. آرسنال حریف بسیار سرسختی است و فکر می کنم در بازار نقل و انتقالات بسیار خوب کار کردند. تیم آنها ثبات خیلی خوبی دارد و آنها می توانند هر سبکی که ونگر بخواهد، بازی کنند.\"

 

 

     
آی اسپورت
2014-09-16 01:41:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر