فهرست
پیش بازی المپیاکوس-اتلتیکو؛ پذیرایی یونانی از  پسران سیمئونه
پیش بازی المپیاکوس-اتلتیکو؛ پذیرایی یونانی از پسران سیمئونه

پیش بازی المپیاکوس-اتلتیکو؛ پذیرایی یونانی از پسران سیمئونه

آی اسپورت- اتلتیکو مادرید و المپیاکوس، امشب در اولین مرحله دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یکدیگر خواهند رفت. اتلتیکو با شکست دادن رئال پا به این میدان گذاشته و روحیه بسیار خوبی دارد.

اتلتیکو؛نایب قهرمان با روحیه ای عالی

اتلتیکو مادرید شنبه شب در برنابئو موفق شد 2-1 رئال مادرید را شکست دهد و مسلما با روحیه ای دو چندان پا به میدان خواهد گذاشت. نایب قهرمان فصل گذشته، موفق شد به نوعی انتقام فینال را بگیرد. فینال سال گذشته، در واقع دربی مادرید بود که اتلتیکو تا دقیقه 93 1-0 جلو بود ولی راموس، تنها 1 دقیقه مانده به پایان مسابقه با یک ضربه ی سر بازی را به تساوی کشاند و در ادامه رئال 3 گل دیگر به ثمر رساند تا بازی با نتیجه 4-1 به پایان برسد. اتلتیکو نسبت به فصل گذشته تغییرات زیادی در خود می‌بیند. آنها دیگو کاستا، تیبو کورتوا ،داوید ویا و فیلیپه لوئیس را دیگر به همراه ندارند و بازیکنانی مثل گریزمان و مانژوکیچ به تیم اضافه شده‌اند. آنها فصل را با کسب سوپرکاپ اسپانیا شروع کردند و پس از آن در دو بازی دیگر خود 3 پیروزی و یک تساوی کسب کردند.

المپیاکوس؛ برنده در دیدارهای خانگی

المپیاکوس در 17 دیدار آخر خود در خانه، 16 پیروزی کسب کرده که رکورد فوق‌العاده ای محسو می‌شود. البته اتلتیکو نیز در 6 بازی آخر خود در خارج خانه، بدون شکست از زمین خارج شده است. آنها مقابل پورتو، میلان و چلسی به پیروزی رسیده اند.گیانیس مانیاتیس تنها مصدوم المپیاکوس است و این در حالیست که سیواس پس از یک مصدومیت طولانی به میادین بازگشته است.

     
آی اسپورت
2014-09-16 09:53:52
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر