فهرست
شوک به فولاد؛ کارت پایان خدمت آرش افشین هم باطل شد
شوک به فولاد؛ کارت پایان خدمت آرش افشین هم باطل شد

شوک به فولاد؛ کارت پایان خدمت آرش افشین هم باطل شد

آی اسپورت- سازمان لیگ فوتبال؛ دقایقی قبل اسامی 12 بازیکن دیگری که کارت معافیتشان باطل شد اعلام کرد. روز گذشته بود که مهدی تاج عنوان کرد علاوه بر بازیکنانی که قبل نامشان برده شده، دوازده بازیکن دیگر هم کارت پایان خدمتشان باطل شده است که البته در بین این اسامی یک ستاره ی دیگر از فولاد دیده می شود. 
آرش افشین که مدت هاست به دلیل مصدومیت دور از میادین است سرشناس ترین اسمی است که حالا باید به سربازی برود و فولاد این بازیکنش را هم از دست رفته می بیند. پس از از بختیار رحمانی این دومین ستاره ی فولاد  است که کارت پایان خدمتش باطل می شود و حالا اجازه ی بازی در فولاد را ندارد. 

اسامی دوازده بازیکن اعلام شده از سوی سازمان لیگ به شرح زیر است:

آرش افشین

وحید مشایی زاده

فربد دهکردی

ابراهیم صالحی

محمد معاوی

عباس عسگری

میلاد شیخی

توحید غلامی

میلاد مدیر روستا

کوشا بختیاری زاده

امیر شریفی

میثم کریمی 

  ۴  
آی اسپورت
2014-09-16 10:05:05
نظر دهید
۴ نظر
دو کلمه حرف حساب
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۱۰
این بازیکن های خوزستانی اصلا هیچ کدامشون خدمت رفتند؟؟ هر چی کارت تقلبیه برای استانهای جنوبی بوده!! چشم مسئولان باشگاههای فولاد و استقلال اهواز مخصوصا برادران شفیع زاده روشن!! شاید فکر کردند خوزستان هنوز منطقه جنگیه و هر کس دو سال اینجا باشه باید بهش کارت معافیت بدهند؟؟!!
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۳۹
حقشونه. امیدوارم خدا فوتبالشونم نابود کنه هرکی که پول داره و با پولش حق من و امثال من که 20 ماه توی سربازی زجر کشیدیم خوردن.
علی لابی
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۴۱
تیم مافیایی فولاد خوزستان. سال گذشته با مافیا بازی و خرید داور قهرمان شدن. الانم با این بازیکنای سرباز آبرو تیم مافیایی فولاد از بین رفت.
fooladfc
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۵۴
چه جالب اینا که نصفشون محصوله فولادن تازه ارش افشین هنوز داره درس میخونه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر