فهرست
صحبت های مایلی کهن در برنامه نود: آقای کی روشی پور فوتبال را به لجن کشیده ای!
صحبت های مایلی کهن در برنامه نود: آقای کی روشی پور فوتبال را به لجن کشیده ای!

صحبت های مایلی کهن در برنامه نود: آقای کی روشی پور فوتبال را به لجن کشیده ای!

آی اسپورت-  محمد مایلی‌کهن در خصوص صحبت‌هایی که درباره‌اش در برنامه نود انجام شد روی خط تلفنی این برنامه آمد و گفت: خدمت شما آقای «کی‌روشی‌پور» و میهمان برنامه آقای رحیمی سلام عرض می‌کنم و ممنون از اینکه شما آقای کی‌روشی‌پور به من وقت دادید.

پس از آغاز صحبت‌های مایلی‌کهن عادل فردوسی‌پور واکنش نشان داد و خطاب به او گفت: آقای مایلی‌کهن اگر قرار باشد که اینطور صحبت کنید و در این فضا سخن بگوییم فکر می کنم صحبت نکنیم بهتر باشد.

مایلی‌کهن سپس به صحبت‌هایش ادامه داد و خاطرنشان کرد: شما (فردوسی‌پور) در حال نابود کردن فوتبال این کشور هستید، چرا من که عاشق فوتبال هستم  نباید صحبت کنم؟

وی خطاب به مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: آقای رحیمی! شما می‌گویی که سیاسی با مایلی کهن صحبت کرده است. آیا ایشان برای صحبت با من باید از شما اجازه می گرفت؟ ایشان یکشنبه هفته گذشته به من پیام داد که می‌خواهم شما را ببینم و با هم قرار ملاقات گذاشتند. او از من مشورت خواست و هیچ پیشنهادی درباره سرمربیگری به بنده نداد.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان با بیان اینکه، آقای رحیمی وقتی سرمربی تیمتان با لباس شخصی سر تمرین می رود شما چرا برخورد نمی کنید؟، اظهار داشت: بنده بعد از صحبت با آقای سیاسی به او گفتم که نوع برکناری سرمربی پرسپولیس کاملاً اشتباه بوده و احساسی برخورد کردید. سرمربی‌ای که هم دشمن خودش بود و هم دشمن هواداران! کجای دنیا دیده‌اید که سرمربی یک تیم با لباس شخصی به تمرین برود؟

مایلی‌کهن یادآور شد: رحیمی گفته 14 میلیارد به او پول داده‌اند و این یعنی اینکه پول در اختیارش بوده است. مشکل این بوده که آقایان می‌خواستند با قلدری بمانند و تنش ایجاد کنند. اگر یک نفر در آنجا کشته می‌شد چه کسی جوابگو بود؟ اینکه می‌گفتند قراردادهای ما باید مشخص شود، یعنی فقط مشکل‌شان پول بوده است. سرمربی تیم به جای اینکه به امور تیم برسد کارهای دیگری انجام می‌داد.

وی درباره صحبت‌های دایی مبنی بر اینکه احمدی‌نژاد او را از سرمربیگری تیم ملی برکنار کرده، گفت: او می‌گوید آقای احمدی‌نژاد او را از تیم ملی برکنار کرده اما او در زمان آقای احمدی‌نژاد سرمربی تیم ملی شد. علی آبادی مگر معاون اوباما بوده؛ او معاون احمدی‌نژاد بوده که دایی در آن دوران سرمربی شد؛ در حالی که می‌گفتند من احمدی‌نژادی هستم اما من که سرمربی تیم ملی نشدم!

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان با انتقاد از فردوسی‌پور، خاطرنشان کرد: شما اگر عادل بودی در برنامه‌ات سیاسی را هم دعوت می‌کردی. آقای «کی‌روشی‌پور» شما و اطرافیانت فوتبال را به لجن کشیده‌اید. کی‌روش که به شما توهین کرد هیچ چیز به او نگفتی اما به من گفتی نژادپرستم. چرا درباره شکست تیم امید با وینگادا برابر ویتنام چیزی نگفتید؟ فوتبال ما باید جزو 10 تیم برتر دنیا باشد اما شما و دار و دسته‌ات فوتبال را نابود کرده‌اید و اکنون 16 سال است که آنتن دست شماست. مرا اعدام کنند اما من سرم را برای این کشور می‌دهم. شما هدایت شده عمل می‌کنید. 15 سال است آنتن دست شماست و مظلوم نمایی نکنید.

فردوسی‌پور در واکنش به این صحبت‌های مایلی‌کهن گفت: شما همیشه برای من محترم و مایلی‌کهن هستید و بهتر است به من که نه، اما به مردم احترام بگذارید.

  ۱۳۰  
آی اسپورت
2014-09-16 10:40:58
نظر دهید

۱۳۰ نظر
آریا
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۲۲
دمت گرم حرف حق می زنی
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۳۴
دمت گرم حاجی. این کیروشی پور باید بدونه پاشو بیش از حد از گلیمش دراز کرده
امین چلسی !
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۳۵
درود بر مایلی
کاوه - تهران
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۳۸
مایلی کهن رسما" روانی هست ، فقط من موندم چرا رسانه ها صحبت های یه آدم روانی رو پوشش میدن؟؟؟
محمد کریمی
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۴۳
اقای مایلی کهن شما چه کردی برا فوتبال ما شما چه رزومه ای داری.
یادت رفته همون احمدی نژاد تورو سر مربی تیم ملی کرد؟؟؟ یادت رفته عادل بهت زنگ زد میگفتی رفتم از اقای دایی حلالیت بگیرم ولی نبودش؟؟؟ یادت رفته چطو قربون صدقه عادل میرفتی؟؟
یادت رفته میگفتی پارتی من احمدی نژاد و پارتی قطبی اوباماس؟؟؟
اخه چی داری بگی با اون گذشته ننگینت؟؟؟؟؟
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۵۰
دم آقای مایلی کهن گرم که حقیقت رو در مورد کیروشی پور گفت
رضا
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۵۳
آدم نیست
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۵۳
خیلی قشنگ صحبت میکرد

خندیدیدم


ولی جالبه این مایلی کهن بعضی حرفاش حقیقته
فقط نحوه بیانش بده
سیما
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۰۰
ازت خوشم اومد حاجی مایلی،زنده باشی
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۰۰
احسنت به مایلی کهن که حرف حق رو زد به کیروشی پور
سیاوش
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۰۵
کاری به مایلی کهن ندارم که بعضی کاراش اشتباهه وبعضی وقتا رو اعصابه ،ولی درموردفردوسی پور راست میگه اکثرمواقع ایشون بحث ونتیجه گیری را هدایت میکنه . چرادیشب به رحیمی نگفت توکه هیچکوم ازاعضای هیات مدیره قبولت نداشتن چطوروقتی دستوری انتخاب شدی قبول کردی؟ درضمن مدیرعامل فقط مجری مصوبات هیات مدیره هست کاری به غلط بودن برخورد با دایی ندارم ولی بیشتر این تنش ها توسط رحیمی ایجاد شذ اگه دلش برای پرسپولیس میسوخت وقتی با بودن خودش ودایی به تیم فشارمیومد استعفا میدادن.
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۱۴
مایلی کهن:اقای کی روشی پور شما فوتبال ایران رو به لجن کشیدید.خخخخخخخخخخ
ش
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۲۰
دیوانه با این وضع عصبی بودنش حرف حقم بزنه کسی باور نمیکنه.هفته قبل تو نود مصاحبه با طرفداران پرسپولیسو که میگفتن دایی حیا کن رو حذف کرد تا حمایت کنه از دایی.از سیاست این چند سال اخیر نود خوشم نمیاد.کاش مثل قبلنا عادلانه و بدون خط بود
شهریار
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۲۵
شجاع و نترسه این مایلی کهن..
زانتی مظهر عشق
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۳۷
این بشر روانی محضه بسیار برایه فوتبال و البته پرسپولیسیا متاسفم که این فرد نمونه پیشکسوته باشگاهه...اعتراض هم اگه میشه باید با رعایت ادب و احترام نه به شخص فردوسی پور بلکه به بینندگان تلوزیونی و فهیم باشه که خودشون بهترین قاضی هستنند....این بشر تکلیفش با خدشم روشن نیست
کوشا
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۰۸
بعضی حرفاش درسته نه همه، ولی فن بیان نداره..
رضا رضایی
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۱۸
با اینکه لحن و طرز گفتن مایلی کهن بده ولی اکثر حرفا درسته و بحقه.
افشین
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۲۵
روانییییییییییییی! دیوووووووووووونه! حرف مفت که کنتر نمیندازه. استاد شما با بهترین نسل فوتبال ایران کار کردی و همه رو به گند کشیدی. اگه از حافظه تاریخی ضعیف مردم سوئ استفاده می کنی من دهه 60 ای خوب یادمه چه بلایی سر تیم 98 آوردی . چطوری کریم باقری که از با اخلاقترینای تاریخ ایران عصبی کردی سر حرفای مفت قبل بازی قطر . چطور بهترین خداداد رو نیمکت نشین میکردی یا به خاطر پاسور 2 تا از بهترینای تیم امید خط زدی . آقای مایلی کهن خدا جای حق نشسته وگرنه شما با همه تیمات بد نتیجه نمیگرفتی . چون خدا از قلب و نیت شما خبر داره
مهدی
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۳۹
پوپولیست!فوتبال ایران تا امثال مایلی کهن رو داشته باشه هیچی نمیشه.اگه این همه که مصاحبه می کرد چهار تا کلاس مربیگری می رفت بهتر بود.ظاهرا خودش یادش رفته که با بهترین تیم امید ما چیکار کرد.
aminoof6666
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۵۱
مایلی کهن مثل فرش شفقی تبریزه چون 1 تختش کمه...اخه مگه فردوسی پور بجز نشون دادن نظر مردم به مسئولان کاری میکنه ؟
مسعود
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۵۴
کم وبیش موافقم
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۲۲
اون لحظه ای که بغض کرد مردم از خنده
ولی حرف هاش در مورد رحیمی درست بود
این رحیمی بود که باشگاه رو وارد بحران کرد ولی مزخرفاتش در مورد فردوسی پور رو باور ندارم
toooohid
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۲۲
این فردوسی پور خیلی زرنگه یه جوری حرف میزنه مردم باید قضاوت کنند مردم ما هم اتحساسی، با این که از مایلی کهن زیاد خوشم نمیاد ولی حرفاش حق بوود کاملا
فرشیدسپاهان
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۲۸
مرکه دیوونه بدبخت تو. جنگ ترکش خورده اگه مربی بود که سرمربی یه تیمی بود اشغاله
یغما
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۳۱
واقعا ادم بى شعوریه ، خودش رو جز حامیان احمدى نژاد مى دونه بعد تو حرفاش هى از مردم مایه میزاره ( مردم ما فلانن و ... ) ، جداً چرا این جماعت با خودشون فکر مى کنن مردم پیرو این افراد هستند !! جناب ملت ما تو انتخابات ریاست جمهـورى به افرادى مثل شما و طرز تفکر شما با مشت تو دهـن جواب دادن ، گند کارى و افکار و اعمال پوپولیستیتون رو به اسم مردم نذارید
ali
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۴۹
خدا وکیلی این بابا مشکل ذهنی داره!یعنی ما باید جز 10 تیم یرتر دنیا باشیم لابد با وجود نوابغی مانند تو انوقت فردوسی پور مسوول بدبختی فوتباله!!!!!!
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۵۴
مایلی کنه که معلوم الحاله بابا.کلا مستمع آزاده!!!
حاج سعید
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۵۷
سلام خداوند بر محمد مایلی کهن....ابوذر فوتبال ایران که جز حقیقت چیزی نمی گوید....و درود بر حاج امیر قلعه نویی ، بچه هیاتی و مومن فوتبال . و لعنت بر فردوسی پور فاسد و اجنبی پرست که پای پرتغالیها و سایر مربیان خارجی کافر و شراب خواره را به مملکت اسلام و ولایت باز کرد......
امیر
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۰
راست میگه این کیروشی پور خودش تیشه به ریشه فوتبال زده و فقط مظلوم نمایی میکنه...
javad
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۱۴
بابا یکی زنجیره این کلنگو بگیره!!!!
دیشب پاچه ی همرو گرفت!!!
از احمدی نژاد تا سیاسی!!!
اقای کلنگ بس کن دیگه,خجالت بکش
حسین اهوازی
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۱۶
دمت گرم مایلی کهن
رضا
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۳۹
واقعا حرفاش درست بود.واقعا برای رحیمی متاسفم که مربیش نه نتیجه میگیره و هم با کت وشلوار میره سر تمرین.زنده باد مایلی کهن شجاع
خراب مورینیو
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۰۰
یه ضرب المثلی هست که میگه " عقری در موقع تولد شک مادرش رو هم پاره میکنه و همونجا مادرش رو زنده زنده میخوره !!!! " .... خوب میدونید که همیشه وقتی ضر ب المثلی زده میشه همونطور که از اسمش پیداست " مثلی " هم باید کنارش باشه ! .... به نظر من توی عرصه نه فقط فوتبال ... بلکه کل ورزش ایران تنها و تنها بچه عقربی که این کارو به نحو احسن انجام داده .... لابی کبیر هستن ! .... جناب دایی عزیز ( از نظر جناب عادل لابی پور البته انحصارا و فقط و اینا !) .... آدمی هستن که تو زمان فوتبال بازی کردنش همش حرف های " نون و آب دار " میزد .... از " یا زهرااااااا" اونم به صورت کشیده گرفته تا یا ابولفضل و غیره .... که این آخری ها به " سجود و سبحان ری العظیم به حمده !!!" هم داشت میکشید ! .... این توضیحات درباره " عارف بزرگ و آسمانی قرن 5 جناب امام محمد غزالی رحمه الله علیه نیست !!!!" ... شک نکنین که نیست !!! ... این سرگذشت علامه و مرجع تقلید جناب عادل لابی پور هستن که دیشب هم با 25 دقیقه وقت دادن به لابی اعظم ! و 30 دقیقه به رحیمی ( از دیگر اعاظم جهان تشیع !) و 3 ساعت و اندی بیانات شاگرد خلفش همون عادله ! ..... در مقابل 8 دقیقه و 27 صدم ثانیه به مایلی کهن (که از علمای رد صلاحیت شده دانشگاه شریف عادل جان هستن ) ... ثابت کردن که عادل بودن از نظر علم ریاضی به چه معناست ! .... امیدورام جناب عادل خان با این کارش دل علی لابی رو به دست بیاره تا تنها نماینده رسانه در جام رسانه و ورزشکاران بتونه " با پاس گل های اقای گل جهان ( مالدیو سابق !) لقب اولین رسانه ای قهرمان جهان رو کسب کنه و دمپایی طلاییش رو از سپ بلاتر دریافت کنه !"
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۱۷
خب معلومه همیشه هر جا تک صدایی باشه و به قول حاجی مایلی 15 سال انتن رو بدن دست یه نفر اون هم هفته ای بیش از دوساعت ،روز بروز به سمت فاسد شدن میره.خیلی وقته که دیگه ضررهای این برنامه بیشتر از منفعتشه.
و جالبه که اقای فردوسی پور با واکنش هاش میخواسته مظلوم نمایی کنه و بگه خیلی جنتلمن و مودبه.فردوسی جان عوامفریبی نکن.این تریپ برداشتنا دیگه قدیمی شده.
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۱۷
خب معلومه همیشه هر جا تک صدایی باشه و به قول حاجی مایلی 15 سال انتن رو بدن دست یه نفر اون هم هفته ای بیش از دوساعت ،روز بروز به سمت فاسد شدن میره.خیلی وقته که دیگه ضررهای این برنامه بیشتر از منفعتشه.
و جالبه که اقای فردوسی پور با واکنش هاش میخواسته مظلوم نمایی کنه و بگه خیلی جنتلمن و مودبه.فردوسی جان عوامفریبی نکن.این تریپ برداشتنا دیگه قدیمی شده.
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۳۳
90درصد حرفهاش درسته مایلی
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۳۳
90درصد حرفهاش درسته مایلی
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۳۳
90درصد حرفهاش درسته مایلی
م م
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۳۳
90درصد حرفهاش درسته مایلی
علی
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۶
یه یارو یه پا روانیه! حتی فامیل عادل فردوستی پورم بلد نبود بعدش الکی حرف میزد :|

با این حرفش نزد مردم عزیز نشد که هــیچ همه اعتبارشم از دست داد! یکم ادب داشتنم خوب چیزیه!
محمد احمدی
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۵۰
چرا جو می دید
کیروشی پور یه چیز گفت شما چرا جو گیر می شی. حرف حق زد، کجا به مردم توهین کرد کجای صحبتاش بی ادبی بود به مردم!؟ اگه به شما برخورده ببیند مشکل از است که به کیروشی پور چک ش رو زده آخ ش از شما در می آد!؟
علی
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۵۵
باید فوتبال باشه تا سایر رشته ها بتونند در کناری بدون حاشیه رشد و پیشرفت کنند.
اگر فوتبال رو جمع کنند همه حواشی( از جمله آقای کی روشپور) میرن سراغ والیبال و کشتی و اونها رو از ریشه میسوزونند.
حالا به ضرورت بقای فونبال در ایران پی بردی؟؟
مشروح
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۳۸
آقای سقوط کهن ! آقای حسادت کهن !
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۵۸
فوتبال ما باید جزو 10 تیم برتر دنیا باشد!!!
آره تو رو میذارن سرمربی اون وقت دیگه تیم چهارم از چهار تیم نمیشیم. راحت میریم نیمه نهایی...
استقلال قهرمانه
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۵۷
عاشقتم مایلی جون
استقلال قهرمانه
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۵۷
عاشقتم مایلی جون
عبدالوند
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۴۷
اقای مایلی شما مگه یوزارسیفی که اینقد ادعات میشه ما مردم دورود به خاطر سقوط تیم گهر شما رو حلال نخواهیم کرد......
تیام بختیاری از دورود
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۵۸
توجه.........توجه........تورو به حضرت عباس بخونید.......خدمت تمامی مخاطبین عرض کنم که اقای مایلی وکیل مدافع فوتبال پاک سال گزشته تیم گهر رونابود کرد وبه لیگ 3فرستاد وبه هیچ یک از بازیکنان دورودی بازی نداد به خاطر اینکه پول نداشتن لابی کنند رشوه بدن ولی اقای حامد پورعمران بازیکن شهرداری لنگرودکه در لیگ3 کشور بازی میکرد پدرش یه ویلا در لنگرود به اقای پاک وهمکاراش داد تا اونو داخل گهر بازی بده که اینم شد به اون نشون که وقتی از گهر رفت ومربی صبا شد این بازیکن رو با خودش برد به صبا که بعد از رفتن مایلی از تیم انداختنش بیرون اونوقت دم از فوتبال مقدس میزنه ....خدا جای حق نشسته و ارزوی مربی گری تو پرسپولیسو به دلت میزاره چون به بچه های بیچاره دورودی بازی ندادی
ماهان
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۰۳
جملات خوبی نبود
بدون شرح
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۰۵
کیروشی پور خخخخخخخخخخ
آرش
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۱۶
دستت درد نکنه جاجی مایلی:)
پشت پرده این کیروشی پور را فقط شما می تونی برملا کنی!
خاجی مایلی دمت گرم ولی حاجی حواست به سلامت خودت هم باشه ارزش نداره واسه این آقای پولکی و آقای کیروشی پور خودت را انقد ناراحت کنی.
تنت سلامت حاجی
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۲۵
لحنش خوب نیست اما دمش گرمه.
مسعود
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۳۱
اگه به خود اقای مایلی کهن پست بدن همه ادمهاوهمه چیزخوب میشه
کاش کمی ادب داشت
مشکل کشورمون تفکرامتال مایلی کهنه
رضااحمدپور
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۴۲
چقدر بی قیرتی مایلی کهنه ببند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
علی
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۰۵
یکی که اسمشو هم بلد نبوده گفته: "فوتبال ما باید جزو 10 تیم برتر دنیا باشد!!! آره تو رو میذارن سرمربی اون وقت دیگه تیم چهارم از چهار تیم نمیشیم. راحت میریم نیمه نهایی... "
خوبه بدونید همین آقای مایلی کهن تیم فوتسال ما رو چهارم جهان کرد. باز هم حرفی دارید؟!
لااقل یک کم سواد فوتبالیتون رو بیشتر کنید و بعد حرف بزنید.
علی
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۳۳
یعنی آدم هم انقد کس خل می شه؟
تعادل نداره!
جواد
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۹:۲۷
اشکال فوتبال ما کسانی هستند که غیر فوتبالی وارد فوتبال شدند و دارند فوتبالی های ما را به جان هم می اندازند دم عادل گرم که با خویشتن داری با یک پیشکسوتی که اینجوری بهش توهین کرد جواب داد. به هر حال من یه پرسپولیسی 2 آتیشه بوده و هستم و اعلام می کنم همه این ها زیر سر مافیای غیر فوتبالی ایرانه که داره از این فوتبال سود می بره!!!!!!!!!!!!!!
-
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۱۵
خدا شفات بده حاجی مایلی
-
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۲۳
نمی‌دونم چرا از مایلی‌کهن خوشم اومده خیلی حرفاش درسته ولی فرقش با دیگران اینه که اون زودتر خیلی از مسائلو می‌فهمه و می‌گه ولی ما دیر می‌فهمیم و وقتی که کار از کار گذشت تازه به حرفای مایلی‌کهن ایمان میاریم. در مورد فردوسی پور هم حق با مایلی کهنه ما تو چهار تیم چهارم شدیم. اگه یادتون باشه با شانس و ضد حمله و حرکت انفرادی قوچان نژاد به جام جهانی رفتیم. واقعا که عجب مردمی هستیم با باخت تیممون هم خوشحالی می‌کنیم.
در مورد دایی هم اگه یه نگاهی به گل‌هایی که زده بندازیم (گل‌های زده به مالدیو، گوام و ... ) متوجه می‌شیم که دایی رو مایلی‌کهن دایی کرد و حالا
-
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۲۳
نمی‌دونم چرا از مایلی‌کهن خوشم اومده خیلی حرفاش درسته ولی فرقش با دیگران اینه که اون زودتر خیلی از مسائلو می‌فهمه و می‌گه ولی ما دیر می‌فهمیم و وقتی که کار از کار گذشت تازه به حرفای مایلی‌کهن ایمان میاریم. در مورد فردوسی پور هم حق با مایلی کهنه ما تو چهار تیم چهارم شدیم. اگه یادتون باشه با شانس و ضد حمله و حرکت انفرادی قوچان نژاد به جام جهانی رفتیم. واقعا که عجب مردمی هستیم با باخت تیممون هم خوشحالی می‌کنیم.
در مورد دایی هم اگه یه نگاهی به گل‌هایی که زده بندازیم (گل‌های زده به مالدیو، گوام و ... ) متوجه می‌شیم که دایی رو مایلی‌کهن دایی کرد و حالا
سیامک
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۱۴
عزیزان من دعوا سر لحاف ملاست منو تو هم با همین قیل و قال بی حاصل دلی از عزا در میاریم .
به پاک بودن فروسی پور شک نمیشه کرد و به محترم بودن آقای مایلی کهن هم همینطور ... فقط یادمون نره این دوشنبه هم تموم شد و فقط ما موندیم و تیتر داغی که چند روز برای خبرگزاریها ساخته شد و فوتبالی که قراره پاک بشه و هیچ وقت نمیشه .
خلاصه این جنگهای زرگری نه واسه ملت ما اب میشه و نه واسه مایلی کهن نون . بعضی وقتها انسان باید برای آیندش تصمیم گیری کنه ولی مایلی کهن با تصمیمات اشتباه چند سال گذشته متاسفانه جایگاهش رو از دست داد.
حیف که نمیشه خیلی چیزهارو گفت .
Ashkan
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۳۱
این یارو بیماره.یکی نیست بهش بگه خودت چی کار کردی تو فوتبال؟؟؟جز گند زدن کار دیگه ای نکرده حالا فکر کرده با این کاراش به جایی میرسه.واسه چی به فردوسی پور میگه کی روشی پور؟؟؟معنی حمایت درست رو نمیفهمه.با اون ادبیاتش از لاتا بدتر بود
hmd
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۳۴
دمت گرم حاجی مایلی نفست حقه این روزا بعد از دو سال دوری از عشقم ( پرسپولیس ) دوباره پرسپولیسی شدم حتی اگر ببازه ام دوسش دارم . دایی نه بازیکن بو نه مربی
امیر
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۴۲
حق با مایلی کهن بود.چرا فردوسی پور از کی روش این همه دفاع؟از ویتنام 4 تا خوردیم چرا راجع به اون صحبت نمیکنه؟چراتو تصممات فدراسیون وکمیته انضیاطی دخالت میکنه بعد میگه فدراسیون باید استقلال داشته باشه؟فردوسی پور بزرگترین قدرت را داره چون رسانه تو دستشه هر حرفی بخواد میتونه بزنه درست یا غلط.اما امثال مایلی کهن که به فکر فوتیالند فرصت زیادی ندارند که بخواهندعامل خیلی از دعواهی فوتبال همین فردوسی پوره. حرفاشومو بزنند.ضمنن نو برنامه کاملا مشخص بود که حرف های رحیمی بی اساسه.اگر مطلبی میگه باید اونو اثبات کن ولی هیچ مدرکی نداشت.چند بار هم حتی توسط خودش تکذیب شد.اتفاقات روز چهارشنبه که تو درفسی فر افتاد تقصیر رحیمی بود.کسی که باید حکم اخراج علی دایی را ابلاغ میکرد رحیمی بود هر چند نباید اشتباه هیئت مدیره هم گذشت.
عاشق راهبر
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۰۱
مایلی کهن معدن عقده های فروخورده و آمال بدست نیامده از فوتبال ماست،کسی که دوست دارد حالا که حتی تشتک سازی علی آباد سفلی هم به او تیم نمی دهد با مصاحبه هایش رو تلکس ها باشد،کسی که از تخریب و توهین و تهمت ابایی ندارد، دانش فنی صفر، کاریزما صفر، توجه رسان ها صفر، باید به وسیله ای روی بورس باشد .......
علی
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۰۳
فقط می تونم بگم زمانی که علی دایی تو پرسپولیس بود جلوی بخور بخور خیلی ها را گرفته بود،ولی متاسفانه الان پای دلالان به پرسپولیس باز می شود،قراردادبازیکن درجه چهار با قرارداد بازیکن درجه یک بسته می شود واین وسط آقایان دلال پول خوبی به جیب می زنند ....لق طرفدار وپرسپولیس.
تراختورچی
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۱۱
این امثال مایلی کهن هستند که فوتبال رو به لجن کشیدن
ben
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۱۱
تمام حهای آقای مایل درست است
فردوسی پور و دادش دلالش و دار و دسته اش فوتبال ایران را تبدیل به فوتبال درجه سه جهان کردند . سال 98 ایران در رنکینگ فیفا 32 بود حالا 49 شده . لیگ ایران هم که همه مدانند کیفیتش بسیار پایین آمده
بدون شک فردوسی پور از جایی خط میگیرد و با در باندی عضو است
شیرفرهاد...
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۲۸
مایلی کهن کبـــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــــر....
-
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۱۷
خیلی بی شعور تشریف داره آقای مایل گه ان
علی .ب
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۵۷
مایلی کهن در بعضی موارد حق داشته است اما خودش هم باید قبول داشته باشد که در بعضی موارد زیاده روی کرده است
براتعلی یاربی
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۰
ایکاش این پیشکسوتان پرسپولیس از استقلالیها یاد بگیرند و به فکر هواداران باشند خداییش خجالت نمیکشید باشگاه ارثیه پدری شماست چقدر باید تاوان شما را ما بدیم اقای پروین کجایی اینه شاگردان شما تو رو خدا برگرد بزن تو دهن این بی تربیتا ابرومان رفت نتیجه پیشکش
براتعلی یاربی
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۰
ایکاش این پیشکسوتان پرسپولیس از استقلالیها یاد بگیرند و به فکر هواداران باشند خداییش خجالت نمیکشید باشگاه ارثیه پدری شماست چقدر باید تاوان شما را ما بدیم اقای پروین کجایی اینه شاگردان شما تو رو خدا برگرد بزن تو دهن این بی تربیتا ابرومان رفت نتیجه پیشکش
براتعلی یاربی
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۰
ایکاش این پیشکسوتان پرسپولیس از استقلالیها یاد بگیرند و به فکر هواداران باشند خداییش خجالت نمیکشید باشگاه ارثیه پدری شماست چقدر باید تاوان شما را ما بدیم اقای پروین کجایی اینه شاگردان شما تو رو خدا برگرد بزن تو دهن این بی تربیتا ابرومان رفت نتیجه پیشکش
براتعلی یاربی
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۰
ایکاش این پیشکسوتان پرسپولیس از استقلالیها یاد بگیرند و به فکر هواداران باشند خداییش خجالت نمیکشید باشگاه ارثیه پدری شماست چقدر باید تاوان شما را ما بدیم اقای پروین کجایی اینه شاگردان شما تو رو خدا برگرد بزن تو دهن این بی تربیتا ابرومان رفت نتیجه پیشکش
براتعلی یاربی
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۰
ایکاش این پیشکسوتان پرسپولیس از استقلالیها یاد بگیرند و به فکر هواداران باشند خداییش خجالت نمیکشید باشگاه ارثیه پدری شماست چقدر باید تاوان شما را ما بدیم اقای پروین کجایی اینه شاگردان شما تو رو خدا برگرد بزن تو دهن این بی تربیتا ابرومان رفت نتیجه پیشکش
براتعلی یاربی
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۰
ایکاش این پیشکسوتان پرسپولیس از استقلالیها یاد بگیرند و به فکر هواداران باشند خداییش خجالت نمیکشید باشگاه ارثیه پدری شماست چقدر باید تاوان شما را ما بدیم اقای پروین کجایی اینه شاگردان شما تو رو خدا برگرد بزن تو دهن این بی تربیتا ابرومان رفت نتیجه پیشکش
براتعلی یاربی
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۰
ایکاش این پیشکسوتان پرسپولیس از استقلالیها یاد بگیرند و به فکر هواداران باشند خداییش خجالت نمیکشید باشگاه ارثیه پدری شماست چقدر باید تاوان شما را ما بدیم اقای پروین کجایی اینه شاگردان شما تو رو خدا برگرد بزن تو دهن این بی تربیتا ابرومان رفت نتیجه پیشکش
براتعلی یاربی
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۰
ایکاش این پیشکسوتان پرسپولیس از استقلالیها یاد بگیرند و به فکر هواداران باشند خداییش خجالت نمیکشید باشگاه ارثیه پدری شماست چقدر باید تاوان شما را ما بدیم اقای پروین کجایی اینه شاگردان شما تو رو خدا برگرد بزن تو دهن این بی تربیتا ابرومان رفت نتیجه پیشکش
براتعلی یاربی
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۰
ایکاش این پیشکسوتان پرسپولیس از استقلالیها یاد بگیرند و به فکر هواداران باشند خداییش خجالت نمیکشید باشگاه ارثیه پدری شماست چقدر باید تاوان شما را ما بدیم اقای پروین کجایی اینه شاگردان شما تو رو خدا برگرد بزن تو دهن این بی تربیتا ابرومان رفت نتیجه پیشکش
براتعلی یاربی
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۰
ایکاش این پیشکسوتان پرسپولیس از استقلالیها یاد بگیرند و به فکر هواداران باشند خداییش خجالت نمیکشید باشگاه ارثیه پدری شماست چقدر باید تاوان شما را ما بدیم اقای پروین کجایی اینه شاگردان شما تو رو خدا برگرد بزن تو دهن این بی تربیتا ابرومان رفت نتیجه پیشکش
براتعلی یاربی
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۱
ایکاش این پیشکسوتان پرسپولیس از استقلالیها یاد بگیرند و به فکر هواداران باشند خداییش خجالت نمیکشید باشگاه ارثیه پدری شماست چقدر باید تاوان شما را ما بدیم اقای پروین کجایی اینه شاگردان شما تو رو خدا برگرد بزن تو دهن این بی تربیتا ابرومان رفت نتیجه پیشکش
براتعلی یاربی
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۱
ایکاش این پیشکسوتان پرسپولیس از استقلالیها یاد بگیرند و به فکر هواداران باشند خداییش خجالت نمیکشید باشگاه ارثیه پدری شماست چقدر باید تاوان شما را ما بدیم اقای پروین کجایی اینه شاگردان شما تو رو خدا برگرد بزن تو دهن این بی تربیتا ابرومان رفت نتیجه پیشکش
براتعلی یاربی
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۲
ایکاش این پیشکسوتان پرسپولیس از استقلالیها یاد بگیرند و به فکر هواداران باشند خداییش خجالت نمیکشید باشگاه ارثیه پدری شماست چقدر باید تاوان شما را ما بدیم اقای پروین کجایی اینه شاگردان شما تو رو خدا برگرد بزن تو دهن این بی تربیتا ابرومان رفت نتیجه پیشکش
براتعلی یاربی
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۲
ایکاش این پیشکسوتان پرسپولیس از استقلالیها یاد بگیرند و به فکر هواداران باشند خداییش خجالت نمیکشید باشگاه ارثیه پدری شماست چقدر باید تاوان شما را ما بدیم اقای پروین کجایی اینه شاگردان شما تو رو خدا برگرد بزن تو دهن این بی تربیتا ابرومان رفت نتیجه پیشکش
براتعلی یاربی
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۲
ایکاش این پیشکسوتان پرسپولیس از استقلالیها یاد بگیرند و به فکر هواداران باشند خداییش خجالت نمیکشید باشگاه ارثیه پدری شماست چقدر باید تاوان شما را ما بدیم اقای پروین کجایی اینه شاگردان شما تو رو خدا برگرد بزن تو دهن این بی تربیتا ابرومان رفت نتیجه پیشکش
براتعلی یاربی
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۲
ایکاش این پیشکسوتان پرسپولیس از استقلالیها یاد بگیرند و به فکر هواداران باشند خداییش خجالت نمیکشید باشگاه ارثیه پدری شماست چقدر باید تاوان شما را ما بدیم اقای پروین کجایی اینه شاگردان شما تو رو خدا برگرد بزن تو دهن این بی تربیتا ابرومان رفت نتیجه پیشکش
براتعلی یاربی
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۲
ایکاش این پیشکسوتان پرسپولیس از استقلالیها یاد بگیرند و به فکر هواداران باشند خداییش خجالت نمیکشید باشگاه ارثیه پدری شماست چقدر باید تاوان شما را ما بدیم اقای پروین کجایی اینه شاگردان شما تو رو خدا برگرد بزن تو دهن این بی تربیتا ابرومان رفت نتیجه پیشکش
براتعلی یاربی
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۲
ایکاش این پیشکسوتان پرسپولیس از استقلالیها یاد بگیرند و به فکر هواداران باشند خداییش خجالت نمیکشید باشگاه ارثیه پدری شماست چقدر باید تاوان شما را ما بدیم اقای پروین کجایی اینه شاگردان شما تو رو خدا برگرد بزن تو دهن این بی تربیتا ابرومان رفت نتیجه پیشکش
براتعلی یاربی
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۲
ایکاش این پیشکسوتان پرسپولیس از استقلالیها یاد بگیرند و به فکر هواداران باشند خداییش خجالت نمیکشید باشگاه ارثیه پدری شماست چقدر باید تاوان شما را ما بدیم اقای پروین کجایی اینه شاگردان شما تو رو خدا برگرد بزن تو دهن این بی تربیتا ابرومان رفت نتیجه پیشکش
براتعلی یاربی
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۲
ایکاش این پیشکسوتان پرسپولیس از استقلالیها یاد بگیرند و به فکر هواداران باشند خداییش خجالت نمیکشید باشگاه ارثیه پدری شماست چقدر باید تاوان شما را ما بدیم اقای پروین کجایی اینه شاگردان شما تو رو خدا برگرد بزن تو دهن این بی تربیتا ابرومان رفت نتیجه پیشکش
سعید
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۲۹
من48 سالمه مجله های قدیمی کیهان و رزشی و دنیای ورزش قدیم رو ورق بزنید هرچند یک هافبک متوسط به بالا بود اما همیشه با گریه و زاری و التماس فیکس بوود و البته با گریشهای خاص به افراد خاص!!! تو تیم ملی بازی میکرد دقیقا مثل حضور استاد اسدی تو تیم ملی !!! اما کلا روانیه و حضرات روزنامه چی هم که از سوژه بدشون نمیاد یارو رو مستمسک کردند ملت بخندند خودش حالیش نیست هاهاها
امیر
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۱۹
بیایید برنامه نود رو تحریم کنیم
چرا کی روشی پور فکر می کند هر چه می گوید درست است
جای وینگادا هر مربی ایرانی بود اینقدر انتقاد میکردی که دیوانه می شد حالا چی شده که انگار نه انگار اتفاقی برای تیم امید افتاده
-
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۷
عشق است مایلی
uhisport
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۱۴
وااااااااااااااااااااااااااااااای......... نکنه قراره هر کسی تو فوتبال جایگاهی نداشته باشه اینجوری رفتار کنه.... من یکی ک هاج و واج موندم...یکی نیس ب مایلی کهن بگه تیم نداشتن انقدر بت فشار اورده که زنگ میزنی برنامه نود ابروی چنیدین و چند سالتو میبری...... لاقل وقتی تیم نداری و مربی هیچ تیمی نیستی اخلاق ورزشیتو حفظ کن.... ادم برای این فوتبال گریش میگیره
محمد کریمی
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۵۶
روزی ببینم که تیم ملی قهرمان اسیا شده و همه شما میاین مجیز کیروش میگین.
وقتی بخواین یه مربی درس حسابی بیارین تو یه تیم درجه دو اسیا معلوم پول زیادیم میگیره.
فک میکنین اگه تیم ملی فلسطین بدن دسه حاجی مایلی قهرمان جهان میشه باهاش؟؟؟
داشته های فوتبال ما همینه،بهترین بازیکن ما تو لیگ قطر بازی میکنه و بهترین بازیکنای ژاپن ستاره های دورتموند و میلانن
حالا شما برو با اون گریه کردنات و دعا خوندنای شب مسابقت جز ۱۰ تا مربی برتر دنیا شو.
محمد ابراهیم جعفری ازنجان
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۲۹
هر آنچه درمورد این اجنبی پرست ناعادل فردوسی پور یاهمان کی روشی پور میگوید درست است
محمد ابراهیم جعفری ازنجان
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۲۹
هر آنچه درمورد این اجنبی پرست ناعادل فردوسی پور یاهمان کی روشی پور میگوید درست است
محمد ابراهیم جعفری ازنجان
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۲۹
هر آنچه درمورد این اجنبی پرست ناعادل فردوسی پور یاهمان کی روشی پور میگوید درست است
محمد ابراهیم جعفری ازنجان
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۳۰
هر آنچه درمورد این اجنبی پرست ناعادل فردوسی پور یاهمان کی روشی پور میگوید درست است
محمد ابراهیم جعفری ازنجان
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۳۰
هر آنچه درمورد این اجنبی پرست ناعادل فردوسی پور یاهمان کی روشی پور میگوید درست است
محمد ابراهیم جعفری ازنجان
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۳۰
هر آنچه درمورد این اجنبی پرست ناعادل فردوسی پور یاهمان کی روشی پور میگوید درست است
محمد ابراهیم جعفری ازنجان
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۳۰
هر آنچه درمورد این اجنبی پرست ناعادل فردوسی پور یاهمان کی روشی پور میگوید درست است
محمد ابراهیم جعفری ازنجان
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۳۰
هر آنچه درمورد این اجنبی پرست ناعادل فردوسی پور یاهمان کی روشی پور میگوید درست است
محمد ابراهیم جعفری ازنجان
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۳۰
هر آنچه درمورد این اجنبی پرست ناعادل فردوسی پور یاهمان کی روشی پور میگوید درست است
محمد ابراهیم جعفری ازنجان
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۳۰
هر آنچه درمورد این اجنبی پرست ناعادل فردوسی پور یاهمان کی روشی پور میگوید درست است
محمد ابراهیم جعفری ازنجان
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۳۰
هر آنچه درمورد این اجنبی پرست ناعادل فردوسی پور یاهمان کی روشی پور میگوید درست است
حسن پا طلا
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۸
واقعا ثابت شد که مایلی کودن هستی .. بی تربیت چاله میدونی که میخای با لوم پهن بازی حرفت رو به کرسی بشونی .............میلی کودن حقا که اسم با مسماییه
نوید
پنجشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۲۱
اگر یک نفر تواین فوتبال باشه که درست کار میکنه اونم فردوسی پور نه آقای مایلی کهن که فقط حرف میزنه .این فردوسی پور ه 15 سال به طور مداوم داره زحمت میکشه .
برادر علی دای
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۳۳
دمت گرم ای قهرمان کهن .شیر کهن
تمامم حرفهاش درست بود .سه روز پیش از برنامه نود گفته بود کیروشی پور چه نظر سنجی میراره ؟؟؟
شاید پاک نباشه ولی حرف حق داره میزنه
برادر علی دای
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۳۳
دمت گرم ای قهرمان کهن .شیر کهن
تمامم حرفهاش درست بود .سه روز پیش از برنامه نود گفته بود کیروشی پور چه نظر سنجی میراره ؟؟؟
شاید پاک نباشه ولی حرف حق داره میزنه
برادر علی دای
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۳۸
ای اسپورت هم باند بازی داره
دقت کردین اخرین نظری که میچاپه دقیقن با اون موافقه /
اخرین نظری که موافق سلیه و نظر خودشون باشه میذارن اخر همه *ده ها بار امارشون رو گرفتم
الان هم با حرفهای مایلی موافق نیستن
برادر علی دایی *ای اسپورت
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۴۰
ای اسپورت هم باند بازه
دقت کردین اخرین نظری که میچاپه دقیقن با اون موافقه /
اخرین نظری که موافق سلیه و نظر خودشون باشه میذارن اخر همه *ده ها بار امارشون رو گرفتم
الان هم با حرفهای مایلی موافق نیستن
برادر علی دایی
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۴۴
یکی بگه چرا این کیروشی پور به برادر من هی میگفت جان جان جان بفرما ولی به مرد کهن میگفت وقت نداریم >>>.؟؟؟؟؟
مایلی کلنگ
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۵:۴۲
وای آقای مایلی کلنگ خواب زده شده بودی آخی حیوونی
جیم
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۵۴
خدایا به حق آبروی محمد این مردک داعش رو شفا بده
ادبیات محمد مایلی همیشه زبان زد بوده
به قول فردوسی پور ایشون همیشه برای مردم و فوتبال ایران مایلی کهن بوده
علیرضا پورمست
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۲۸
امام حامنه ای امسال را سال جهاد اثتصادی نام گزاری فرموده اند.اینقدر نام این پرتغالی پول پرست را بزرگ نکنید. آقایان شما این مرد را به قهرمان ملی تبدیل کرده اید. مردم شهردار منطقه ، و شاید حتی مسئولین فرهنگی و معلم مدرسه بچه اشان را نمیشناسند ولی این کی روووش قهرمان ملی را می شناسند. راستی آقای فردوسی پور، بلند گوی پخش مستقیم نود، میدانید با بیش از ده ملیون یورو که از گلوی این مردم می برید و به شخص کی رووووش خشکه می پردازید،و حتما همین مبلغ را هم برای یاران همشهری ایشون و هتل و سفرهای تا بینهایت حضرات می پردازید، چند زمین مجهز بازی می توان ساخت که صدها جوان این مملکت را به قول تبلیغاتتان از چنگال اعتیاد به دامن ورزش بیآورد؟ دیروز خواندم که این آقای از دماغ فیل افتاده برای اردو مملکت خودش را انتخاب کرده ودر جلسه همآهنگی با فدراسیون از همه چیز به جز حریفان بازیهای دوستانه حرف زده. یعنی ما اینقدر بد بختیم که باید بعد از بیرون کردن مستشارهای آمریکایی، باید در غالب ورزش آدمهای مفخور از خارج وارد کنیم؟ پس اگر اینطور است و یک مربی بعد خداد سال فوتبال نداریم خاک بر سر ما !!
مهرذاذ
جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۳۷
اخه یکی نیست به این مایلی کودن یاداوری کند خودش در تیم سایبا کناره زمین روی صندلی مینشست مجید جلالی تمرین میداد حالا از دایی ایراد میگیره. تا به حال دیدید این مایلی کودن با کسی دعوه نداشته باشد خودش امالفساد است
moheb
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۱۰
حق با مایلی کهن هست و معلوم شد فردوسی پور مظلوم نمایی میکند
سام
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۰۵:۳۲
مایلی درست میگه.عادل چندوقتیه برنامش اون بی طرفی و صداقت سابق
رو نداره و جهتدار دنبال میشه.والا قبلا هیچکس با نود مشکلی نداشت ولی الان هیچکس نیست گه یه مشکلی باش نداشته باشه
فرهاد
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۰۸
نحوه صحبت مایتی کهن و موافقان این طرزبیان نشان میدهد اختلال شخصیت در ایران چقدر شایع است
فرهاد
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۰۸
نحوه صحبت مایتی کهن و موافقان این طرزبیان نشان میدهد اختلال شخصیت در ایران چقدر شایع است
جواد
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۵:۰۹
مردی مایلی کهن به مولا مردی
محمد
يكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۴۳
سلام
خیلی عجیبه که آی اسپرت هر نظری را چاپ می کنه مثلا نظر چهارشنبه 26 شهریور ساعت 04:33 یا حتی نظرات بدتر را
لطفا نظارت داشته باشید.
tkd
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۳، ۰۴:۱۶
من داشتم برنامرو میدیدم به نظرمن.برنامه ی نود.فوتبال ایران را دارن نجات میدن چون هرکی از خواب بلند میشه از فوتبال ایران می خوره پس مایلی کهن بره به درک درود بر فردوسی پور.
عاطفه
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۳، ۱۱:۳۸
درود بر مایلی کهن ، حرف حق و زد
علی
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳، ۰۰:۴۰
اقای مایلی کهن دست ورداری از سراین فوتبال
علی
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳، ۰۰:۴۰
اقای مایلی کهن دست ورداری از سراین فوتبال
داود
دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۳، ۱۸:۳۱
اون‌‌مایلی.اون
اون‌مایلی‌به‌علی‌دایی‌نمیخوره‌چه‌برسه‌که‌بخواد‌دربرش‌حرف‌‌بزنه
داود
دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۳، ۱۸:۳۱
اون‌‌مایلی.اون
اون‌مایلی‌به‌علی‌دایی‌نمیخوره‌چه‌برسه‌که‌بخواد‌دربرش‌حرف‌‌بزنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر