فهرست
صحبت های رحیمی در برنامه نود: حرف اول و آخر گودرزی این بود که دایی باید برود!
صحبت های رحیمی در برنامه نود: حرف اول و آخر گودرزی این بود که دایی باید برود!

صحبت های رحیمی در برنامه نود: حرف اول و آخر گودرزی این بود که دایی باید برود!

آی اسپورت- علیرضا رحیمی با حضور در برنامه 90 در مورد اتفاقات اخیر باشگاه پرسپولیس گفت: اجازه می خواهم یک عذرخواهی از بساز بفروش ها داشته باشم نباید این جمله ( یک بساز بفروش برای پرسپولیس تصمیم می گیرد) را می گفتم. صحبت من این بوn که یک بساز به فروش نمی تواند کار من را انجام دهد و رحیمی نمی تواند کار یک بساز بفروش را کند.

وی افزود: آدمی نیستم که بعد از رفتنم حرف بزنم. در زمان حضورم به مقابله با مسائلی که بیان می کنم پرداختم اما اجازه نشر آن و رسانه ای شدن آن را ندادم. روز اول حضورم در پرسپولیس باید بازیکنان را حفظ می کردیم. آنها 14 میلیارد بابت فصل قبل طلب داشتند. البته این فقط مربوط به رویانیان نیست او 10 میلیارد زمان حضورش داده بود و وقتی رفت بازی ها هنوز ادامه داشت.

رحیمی در ادامه تصریح کرد: برای بستن تیم در فصل جدید 14 میلیارد بدهی داشتیم. 6 میلیارد هم برای قرارداد جدید باید می دادیم. 5 میلیارد پول داشتیم. یک ملیارد به سید جلال حسینی و مهرداد پولادی دادیم تا قرارداد ببندند. سید جلال گفت اول تسویه حساب بعد قرارداد  اما وقتی تسویه کردیم آنها را دیگر ندیدم.

مدیرعامل سابق پرسپولیس گفت: قبل از شروع فصل گفتند علی دایی باید برود. تیم را با همکاری علی دایی بستم و اگر او نبود خیلی از بازیکنان می رفتند. صادقیان، بنگر، حقیقی و ... آزاد بودند.

وی تأکید کرد: اگر توقعی بیش از شرح وظایفم از من داشتند باید زودتر می گفتند. محمود گودرزی به من می‌گفت علی دایی باید برود. حرف اول و آخر او همین بود که دایی برود. حالا تعجب می کنم خادم گفته که وزیر از رفتن دایی ناراحت است. او 10 روز بعد از حضورم می گفت دایی باید برود.

وی در ادامه تصریح کرد: روشی که آقایان برای برداشتن دایی دنبال کردند را قبول ندارم. در کل عزل بوی انتقام می دهد. با دایی بارها صحبت کردم و یکبار هم در هیأت مدیره آمد. دایی می گفت اگر من را نمی خواهید می‌روم و چطور وقتی این حرف را می زند این برخورد را انجام دادند. خادم قبل از رفتن به خارج با من و سیاسی جلسه داشت و گفت چک اسپانسر پاس نشده و این یک هفته را مدیریت کنید. قرار بود به من قبل از بازی با تراکتورسازی پول بدهند تا به بازیکنان بدهم اما چک برای روز بعد از بازی بود. قرار شد تیم را مدیریت کنیم تا خادم باز گردد.

رحیمی عنوان کرد: دوشنبه جلسه هیأت مدیره داشتیم به سیاسی گفتم جلسه بگذاریم گفت حرف خاصی وجود ندارد و نیازی به جلسه نیست. روز سه شنبه سیاسی با من تماس گرفت تا ساعت 13 جلسه اضطراری بگذاریم. من جایی بودم با وجود اینکه می توانستم به جلسه بروم اما احساس کردم توطئه در کار است. وقتی جلسه دوشنبه لغو می شود و سه شنبه جلسه می گذارند بوی توطئه می آید. سیاسی سه شنبه شب زنگ زد و گفت کار واجب دارم اما من بازهم نرفتم. او ساعت 10  صبح باشگاه بود و گفت دیروز جلسه داشتیم و قرار شد علی دایی برکنار شود و اگر شما هم این کار را نکنید تو را هم برکنار می کنیم. من گفتم زیر بار این حرف که زور است نمی روم. پیشنهاد دادم به علی دایی زنگ بزنند تا به باشگاه بیاید و خبر برکناری را به او بدهند. سیاسی رفت اتاق کناری تلفن زد وقتی برگشت گفت دایی هرطور شده باید برکنار شود چراکه اگر بازی روز جمعه را ببرید دیگر نمی توانیم دایی را برکنار کنیم.

وی افزود: گفتم به دایی بگویید شاید یک به هزار درصد دایی اعلام کرد استعفا می دهم. من از ابتدا با این مسئله مخالف بود.

رحیمی در پاسخ به این سوال که آیا حق هیأت مدیره نیست تا یک مربی را برکنار کند و او تمکین کند یاد آور شد: من تمکین نکردم و دلیل آن را می گویم.

وی افزود: آنها خودشان هم به رفتن دایی اعتقاد ندارند و این درخواست شخص دیگری بود. سیاسی به من گفت من شما و دایی تیم را اداره می کنیم و کاری به کسی نداریم. این حرف را 2 روز قبل از رفتن دایی زد. قبل از شروع بازیهای لیگ حرف برکناری دایی بود در هیأت مدیره هم همیشه این بحث وجود داشت. یک زمان هست که ما دنبال مسائل دیگری هستیم. دایی در اسفند مصاحبه ای داشت که در آن اعلام کرده بود« آقای روحانی در دفتر وزیر صحبتها شنود می شود» مشکلات او با وزیر از آن موقع شروع شد. وقتی این مشکلات هست من باید چه کنم یا باید استعفا می دادم یا اینکه از دایی حمایت می کردم. آیا با آمدن فرد دیگری مشکل حل می شد. من نظرم این بود که دایی باید بماند.

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در ادامه در مورد اینکه چرا همان ابتدای فصل که این مشکلات بود نرفت، خاطرنشان کرد: مطمئن بودم که با دایی رفتار خوبی نمی‌کنند و بحث شخصی بود. هیأت مدیره باید کمک مربی باشد نه اینکه از روز اول مخالف باشند. شما از سال قبل راضی هستید یا نه. از ابتدا در جذب یار، تیم را ضعیف می کنید تا علی دایی ببازد و برکنار شود.

رحیمی در مورد اینکه باید تصمیمات هیأت مدیره را اجرا کند، خاطرنشان کرد: این بحث شخصی بود. 20 روز پیش دایی آمد به هیأت مدیره و به سیاسی گفت علیه من مصاحبه نکنید و اگر قرار است من بروم بگویید خودم کنار می کشم. چرا همانجا به او نگفتند کنار برود. معلوم است این تصمیمات نمی تواند فنی باشد و این چنین رفتار می کنند.

وی در مورد اینکه وقتی او قبول کرده مدیرعامل باشد باید به تصمیمات هیأت مدیره احترام بگذارد، اظهار داشت: از روز اول گفتم علی دایی را بر نمی‌دارم. آنها چرا من را بر نمی داشتند. اختیار داشتند اما می خواستند دایی را به دست من برکنار کنند.

رحیمی در ادامه صحبت های خود خطاب به سیاسی عنوان کرد: در جلسه من و شما و علی دایی شما قول دادید تیم را برای بستن آسیا ببندید. وقتی برای بازیکن کاستاریکایی مخالفت کردید نارحت شدم. شما در حد بودجه هم نمی گذاشتید بازیکن بگیرم. کجا برای جذب بازیکن کمک کردید. برای خلعتبری مبلغی که پیشنهاد شد چرا رد کردید.

رحیمی در سوال از سیاسی اعلام کرد هزینه ها با دو امضا انجام می‌شود و اگر هزینه ای اشتباه بود او می‌توانست چک را امضا نکند، که سیاسی در جواب گفت: همین کار نشان می دهد ما چقدر از شما حمایت می کردیم.

رحیمی در ادامه صحبت خود اظهار داشت: بگذارید خوب جدا شویم مگر قرار نبود تا بازگشت خادم اقدامی نکنیم چه کسی دستور داد جلسه برکناری دایی را برگزار کنید. روز شنبه به من نگفتید از دایی حمایت می‌کنم و نجات تیم را در او می بینم.

رحیمی یاد آور شد: سیاسی به من گفت سایر اعضا را رها کنید و از الان تو من و دایی تیم را جمع می کنیم چه می شود که به یکباره به این تصمیم می رسند.

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس در رابطه با اینکه سیاسی با محمد مایلی کهن مذاکره کرده است، گفت: خودش گفت با مایلی کهن جلسه داشتم ولی او اخلاق مدار نیست و از بین این دو نفر(مایلی کهن و درخشان) درخشان را اعلام کرد.

رحیمی با انتقاد از برخی رفتارهای سیاسی اظهار داشت: هر دامی بگویید برایم گذاشتند هر توطئه ای انجام دادند. اینها اعتقادی به علی دایی ندارند مسئله شخصی دارند. من مقابل این مسائل ایستادم گودرزی 2 مشکل با من دارد. یکی اینکه علی دایی را برنداشتم و دوم اینکه از روحانی کمک خواستم.

وی در ادامه تأکید کرد: تا زمانیکه 3قوه به هم دست ندهند مشکل پرسپولیس حل نمی شود.پرسپولیس 15 پرونده در فیفا دارد. 30 -40 میلیارد بدهی به دارایی دارد. 3-4 اسپانسر مشکل دارند قوه قضاییه هم باید کمک کند. در این شرایط که وزارت 4-5 میلیارد نمی‌دهد چطور باید مشکل را حل کنم.

مدیرعامل سابق پرسپولیس در مورد نحوه ورودش به این باشگاه و اینکه گفته می شود او را گرشاسبی پیشنهاد کرده است، اظهار داشت: من نمی دانم چه کسی من را به  پرسپولیس آورد بهتر است این مورد را از خود گرشاسبی سوال کنید.

رحیمی در ادامه خاطرنشان کرد: من خواهش کردم برای برکناری علی دایی با او تماس بگیرید چرا زنگ نزدید. بحث  علی دایی نیست با مربی دسته سومی هم نباید اینطور برخورد شود. تا این لحظه از سیاسی خواستم مصوبه هیأت مدیره در روز سه شنبه را به من بدهند که این کار نشده است.  من به کنار رفتن خودم معترض نبودم. به من چیزی ابلاغ نشد به همین خاطر به علی دایی گفتم به تمرین برود. اقای سیاسی از شما می‌پرسم چرا قصد داشتید یک میلیارد به من بدهید تا هزینه کنم؟

رحیمی بعد از اینکه به او اعلام شد بهتر است حرف‌های خصوصی خود با سیاسی را مطرح نکند گفت: این انتقاد را می پذیرم. در مورد مایلی کهن به سیاسی  گفتم که نمی تواند از علی دایی در مورد مایلی کهن سوال کند و بر عکس. سپس سیاسی گفت از بین مایلی کهن و درخشان او درخشان را انتخاب کرده است.

رحیمی در مورد اینکه آیا اعلام کرده به امامزاده صالح می رود تا در مورد مسئله دایی آنجا فکر کند گفت: من این کار را همیشه انجام می‌دهم اما برای این موضوع چنین موردی مطرح نشد. من تصمیمم را گرفته بودم و رفتنم به امامزاده صالح ربطی به موضوع دایی نداشته است.

 

  ۷  
آی اسپورت
2014-09-16 10:30:12
نظر دهید

۷ نظر
محمد کریمی
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۴۵
در بی سوادی و بی کفایتی دایی برا سر مربی گری شکی نیست ولی رفتار رحیمی خیلی حرفه ای بود.
امیدوارم به رده های بالا فوتبال برسه که به امثال رحیمی و دادکان خیلی نیاز داریم.
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۴۱
ول کنید بابا . این رحیمی جز چرت و پرت چیزی نگفت !
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۰۵
درود بر شرف رحیمی
رضا
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۱۵
رحیمی یه مرده یه مرد
علی
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۰۳
رحیمی سابقه خوبی داره ولی برای پرسپولیس خوب نبوده
تیمو بد بست بعدم خودشو پشت برکناریه دایی قایم کرده تا رو اشتباهش سرپوش بزاره
خراب مورینیو
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۲۲
فقط یک جمله سفارشی میگم جهت نبش قبر قهرمان مالی ایران زمین !!!! ... لابی جون این شعارو چند بار بخون ببین یاد چیز خاصی نمیفتی ؟؟؟ .... " تیمم و تیمم و تیمم و تیمم ... این بوووووووووود تیمتتتتت ؟؟؟؟ *یر تو تیمت !!! " .... اگه بخاهی میتونم اون ستاره رو بردارم تا دقیق کلمه رو کامل ببینی و معمات حل شه و دیگه 30 دیقه وقت 90 رو نگیری .... 30 دقیقه ای که هر ثانیه میلیاردیش میتونه از تبلیغ چیتوز و تن تاک ... سود نصیب جیب ضرغامی و عادل لابی پور ! بکنه .... و شاید هم درصدی به تو برسه !... میتونستی 2 دیقه بگی غلط کردم ملت و چیز خوردمو چیز خوردم و 28 دیقه وقت خودم رو از ملت درخواست میکنم به تبلیغات چی توز توجه کنن .... یا بگی " لابی توجه شما را به دیدن ادمه برنامه دعوت میکند !" ... بالاخره برندی هستی و میتونی با یه قرار داد کلی طرفدارات رو جیبشون رو تقدیم آقایون بکنی !!! .... امیدورام حالا که وقت خالی پیدا کردی و به قول " ارباب خوزه !" ... هر چند ران ملخ سر کوچشون هم نیستی ! کمتر حرص بخوری تا موهات کمتر بریزه ... تا از فوتبال لذت ببری !!! .... البته میتونی از روش کشت ویژه سید جلال برای وسط سرت استفاده کنی بلکه اگه رفتی فیفا واسه شکایت ... نگن دایی مو داشت و کچل نبود !!!! موفق باشی قهرمان مالی و شب به خیر !!!
-
شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۴، ۲۰:۰۷
کیخبمبنزنژنزنزنزنزنز
خبخببم۱﷼۳۵۹۴۹۴۴۴۴۴۴۹۳۳۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر