فهرست
رد پای یک استقلالی در دعوای حسینی و رحمتی
رد پای یک استقلالی در دعوای حسینی و رحمتی

رد پای یک استقلالی در دعوای حسینی و رحمتی

آی اسپورت - دعوای سنگربانان برای استقلالی‌ها اصلاً تازگی ندارد. از دوران حضور همزمان زنده‌یاد ناصر حجازی و منصور رشیدی در استقلال (که رایکوف ناچار بود ارنج تیم را از مهاجم به دروازه‌بان بخواند، چون همین که می‌گفت حجازی دروازه‌بان است، رشیدی شیشه‌های رختکن را پایین می‌آورد) که بگذریم، از دهه ۶۰ همیشه دروازه‌بان‌ها در استقلال داستان داشتند و هرازگاهی داستان رقابت آن‌ها غم‌انگیز می‌شد. میان عابدزاده و بابازاده در سال‌های پایانی دهه ۶۰ و روز‌های ابتدایی دهه ۷۰ رقابت و رفاقت خط‌کشی شده‌ای وجود داشت، ولی هر زمان سطح فنی دروازه‌بان‌ها خیلی به هم نزدیک شد، رقابت‌شان از رفاقت فاصله گرفت. در دهه ۷۰ برومند و طباطبایی اغلب با هم قهر بودند و بار‌ها یکی حاضر نشد روی نیمکت دیگری بنشیند... طالب‌لو و رحمتی هم مشابه همین داستان را در دهه ۸۰ و اوایل دهه ۹۰ داشتند و نمونه آخرش هم که همین داستان حسینی و رحمتی است، داستانی که خلاف موارد قبلی دنباله‌دار شده است.

این‌بار با این که رحمتی از استقلال رفته- و البته با حرف‌های خطیر و روانخواه که گفتند معاون وقت باشگاه از حسینی خواسته بود رحمتی را پیش چشم خودش نگه دارد، معلوم شد حسینی در رفتن او نقش داشته- اختلاف میان دو طرف ادامه دارد. رحمتی، حسینی را محکوم کرده از طریق بستگانش در فضای مجازی به او فحش می‌دهد و حسینی هم به رحمتی متلک انداخته تو همانی هستی که بازیکنان استقلال را بابت تبریک گفتن به من تهدید می‌کنی... متلک‌های دو طرف به هم در آستانه دو بازی حساس استقلال و شهر خودرو در آسیا، قبل از هر چیز بی‌صاحب بودن دو باشگاه را به رخ می‌کشد. اگر استقلال و شهر خودرو بزرگ‌تر داشتند، باید خیلی فوری با حسینی و رحمتی برخورد می‌کردند که در این روز‌های حساس تمرکزشان روی بازی در لیگ قهرمانان باشد، نه این که در شبکه‌های اجتماعی به هم متلک بیندازند.

جمعه شب رحمتی در جواب آخرین متلک حسینی، یک اسکرین‌شات از چت قدیمی خودش و حسینی را منتشر کرد تا به او یادآوری کند تو همانی هستی که خودت را مدیون من می‌دانستی و البته خیلی زود هم این اسکرین‌شات را پاک کرد تا گرفتار عواقب حقوقی انتشار مکالمه خصوصی نشود و دیروز هم شایعه شد یک بازیکن استقلال باعث ایجاد سوءتفاهم جدید میان حسینی و رحمتی شده است.

راست و دروغش گردن راوی که می‌گفت روزی که بازیکنان استقلال و شهر خودرو موقع بازگشت از قطر همسفر شدند، آبی‌پوشان دور رحمتی حلقه زدند و از جمع آن‌ها یک نفر چند روز بعد به حسینی گفت رحمتی از من شاکی بود و متلک می‌انداخت که تو چرا رفتی زیر پست حسینی کامنت گذاشتی و درخشش او را تبریک گفتی... وقتی رحمتی جمعه افشا کرد بعد از شهرآورد تهران بسیاری از هواداران استقلال از او حلالیت طلبیده‌اند (عملکرد حسینی در دو شهرآورد متوالی مقابل پرسپولیس به گونه‌ای بود که طرفداران استقلال دلتنگ رحمتی شدند) حسینی هم برای مقابله به مثل با استناد به حرف همان بازیکن استقلال مدعی شد رحمتی حتی به کامنت‌های او حسادت می‌کند.

این که دعوای رحمتی و حسینی بچگانه شده و به چیز‌های سخیف کشیده، یک بحث است و این که چرا استقلال و شهر خودرو حواس‌شان به این دو دروازه‌بان نیست، یک بحث دیگر... رحمتی و حسینی بچه نیستند که ندانند الان از این دعوا لطمه می‌خورند، اما لطمه بیشتر و بزرگ‌تر را باشگاه‌های‌شان خواهند خورد. همبازیان این دو می‌توانند گواهی بدهند از جمعه تا همین حالا چقدر از وقت رحمتی و حسینی صرف حرف زدن درباره این اختلاف، پاسخ دادن به تلفن‌ها و پیام‌های مرتبط با این موضوع و سایر حواشی مرتبط با اختلاف‌شان شده است.

جالب اینجاست که اغلب هواداران استقلال هم به جای جانبداری از حسینی یا رحمتی، از هر دوی آن‌ها خواسته‌اند دست از این دعوای بی‌حاصل بردارند. هواداران بیشتر از باشگاهداران (!) دل‌شان می‌سوزد.

 

خبر ورزشی

 

۴    
آی اسپورت
2020-02-16 14:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر