فهرست
فرافکنی طاهری/ نگران الهلالند نه پرسپولیس!
فرافکنی طاهری/ نگران الهلالند نه پرسپولیس!

فرافکنی طاهری/ نگران الهلالند نه پرسپولیس!

آی اسپورت – افشای اتفاقات عجیبی که در راه بازگشت مهدی طارمی از ترکیه به ایران افتاده حسابی مسئولان پرسپولیس را ناراحت کرده است. بعد از طارمی که هدف بیشترین انتقادات قرار گرفته، علی اکبر طاهری مدیرعامل پرسپولیس هم متهم ردیف دوم این ماجراست. او امروز در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس از برنامه 90 انتقاد کرد و مدعی شد که بسیاری از مسائل مطرح شده در برنامه 90 نادرست است. او البته وعده داد که پاسخ‌های مناسبی برای مطالب طرح شده خواهد داشت که به موقع ارائه خواهد کرد. بخش‌هایی از مصاحبه طاهری با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس را بخوانید:

  • متاسفانه شرایط پیش آمده برای پرسپولیس دستاویزی قرار گرفته است تا بعضی افراد با سوء استفاده از فضای روانی پیش آمده و عدم اطلاعات کافی نزد افکار عمومی، هر آنچه که دوست دارند را به شکلی غیر مسوولانه در راستای اهداف خود ، مطرح کنند. در این وضعیت شاهد هستیم که درست در شب قبل از مهمترین بازی پرسپولیس و نماینده فوتبال ایران در دو، سه فصل اخیر چنین افرادی به اظهارنظرهای نادرست و ارائه اطلاعات غلط می‌پردازند که حاصل آن نمی‌تواند غیر از آشفتگی هواداران و پرسپولیس به سود حریف سعودی باشد. در این میان عملکرد بعضی، کاملا این شائبه و تلقی را ایجاد می‌کند که آنها نگران الهلال هستند و نه پرسپولیس!
  • بعضی افراد ، در این شرایط حساس می‌آیند و با استفاده از برنامه‌های تلویزیونی یکسری حرف‌هایی می‌زنند و اظهارنظرهایی را مطرح می‌کنند که بخش اعظم آن نادرست است. آنها همچنین ادعاهایی را مطرح می‌کنند بدون آنکه اطلاعی از اقدامات باشگاه داشته باشند. باشگاه پرسپولیس قطعا در موقع لزوم پاسخ‌های مناسبی برای این موارد خواهد داشت ولی اکنون هواداران بدانند که در راستای پیگیری‌ها و اقداماتی که در حال انجام است و به منظور جلوگیری از هرگونه سوء استفاده از مطالب و اطلاعاتی که ممکن است در صحبت‌ها مطرح شود به این مقدار بسنده می‌کنیم.
  • در شرایط فعلی با توجه به اینکه هواداران نگران هستند، نمی‌خواهیم فکر آنها را بیشتر مشوش کنیم. تا امروز با لطف و حمایت هواداران کار را پیش بردیم، از اینجا به بعد هم به یاری خدا کار را با حمایت همین هواداران ، درایت کادر فنی، همت بازیکنان ادامه خواهیم داد وان شاء ا... پیروز از مصاف با الهلال خارج خواهیم شد.
  • در چند روز اخیر مطالب نادرست زیادی علیه پرسپولیس مطرح شده است ولی در حال حاضر در کنار پیگیری تمام اقدام‌های لازم، از هواداران می‌خواهیم در این شب‌های عزیز بزرگ که از بهتری زمان ها برای استغفار و دعا است، برای موفقیت تیم محبوب خود و کشورشان در بازی‌های پیش رو دعا کنند.

 

۷ ۱۱  
آی اسپورت
2017-09-26 15:06:00
نظر دهید

۱۱ نظر
موراتا
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۲۱
یه مشت مزخرف و پرت و پلا
امید
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۲۴
حرف بدی نزده.
گفته الان موقش نیست.
خیلی سخته واسه شما درک این مطلب؟؟؟!!!!!!!
۸
سرباز
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۲۶
من نمیفهمم مشکل شما با طاهریه چیه؟!!
مثلا الان طاهری بر داریم کیو بیاریم؟
میشه لطفا کنین نفرتونو معرفی کنین.
مثلا بکن بائر رو بیاریم؟
یا دکتر ظریفو.....
۹
علیرضا
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۰
مطالب برنامه نود هرچقدر هم که واقعیت داشته باشه دلیل نداشت که تو این برنامه گفته بشه. مگه نمیگن بازی ملیه فرض کن قبل بازی تیم ملی یک صدم اینا رو علیه تیم ملی بگن. اونوقت همه به وطن فروشی متهم میشن. یکی از سایت ها قبل بازی با الاهلی بخاطر محرومیت یه بازیکن الاهلی نوشته بود خبر بد برای الاهلی قبل بازی با پرسپولیس. یعنی قشنگ داره بازی زو از اون طرف میبینه. خدا بزرگه انشالله میریم بالا تا حالا که خیلی هوامونو داشته
۴
امید از تفت
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۱
من نود را دیدم، اظهارات وکیل طارمی را هم خوندم. آقایونی که میگید طاهری فرافکنی میکنه چندتا سوال وکیل طارمی را جواب بدید که من هم قبلاً گفتم. باشگاه ریزه اسپور برای فسخ قرارداد با طارمی درخواست دو میلیون یورو کرده بوده و مهدی طارمی هم تحت هر شرایطی میخواسته برگرده و باشگاه و هواداران هم بخاطر نداشتن مهاجم از بازگشت طارمی استقبال کردند. آیا پرداخت دو میلیون یورو سخت تره یا 790 هزار یورو!!؟ اگه طارمی نمیومد و ما بخاطر کمبود مهاجم و مهره به مشکل می خوردیم و قهرمان نمی شدیم چه انتقاداتی می کردید!!؟ آیا برای جذب یک مهاجم هم سطح طارمی حداقل نباید یک میلیون یورو هزینه می کردیم!!؟ آقایونی که فکر می کنید عقل کل هستید اگر پرونده های حقوقی به همین سادگی است که شما میگید پس چه نیازی به اینهمه وکیل و حقوقدان!!!؟؟ من قبلاً هم گفتم باشگاه و طارمی تبعات کارشون را پذیرفته بودند و آگاهانه اینکار را انجام دادند. گفتم برای اونها شوک نبود ولی برای هواداران شوک بود چون براشون غیرمنتظره بود. طارمی بجای دو میلیون یورو، 790 هزار یورو میده و محرومیت 4 ماهه که کمترین میزان محرومیت هست را هم قبول میکنه. یعنی دفاعیات خوب بوده که کمترین میزان محرومیت را در نظر گرفتند. باشگاه هم تا دو فصل آینده بازیکن داره. ضمن اینکه هنوز سیستم تی ام اس باشگاه باز هست میدونید چرا!!؟ چون توی حکم فیفا گفته محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی. یعنی تا قبل از نیم فصل و پنجره زمستانی نقل و انتقالات ما میتونیم بازیکن آزاد جذب کنیم. یعنی همین الان میتونیم اشکان دژاگه که بازیکن آزاد هست را جذب کنیم. پس خودتون را دانای کل ندونید و انتقاد الکی بکنید. من به دکتر طاهری اعتقاد و اعتماد کامل دارم. منکر برخی اشتباها نیستم چون معصوم نیست که بگیم اشتباه نمیکنه ولی در حساس ترین شرایط بهترین تصمیمات را گرفته
۵
شاهین ممسنی ❤❤
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۲
پرسپولیس ایران هستیم اما مجموعه ای از سازمان ها و سایت ها و افراد به صورت هدف‌مند علیه پرسپولیس فعالیت می کنند؛ دروغ نمی گفتند که کسی به قطار ایستاده سنگ نمی زند.
۱.فدراسیون فوتبال و کمیته حقوقی آن در ماجرای تمدید قرارداد طارمی با باشگاه پرسپولیس خطا کردند و باید درصد خطای خود را می پذیرفتند اما امروز جوری مصاحبه می کنند و حاشیه آفرینی می کنند که تو گویی بی تقصیرترین هستند.
۲. عادل #کیرشی_پور به عنوان دشمن درجه یک پرسپولیسِ برانکو برای زمین زدن این تیم به هر ابزاری متوسل می شود. ایشان آنقدر در بی شرفی گوی سبقت را از دیگران ربوده است که حاضر نیست یگ هفته حاشیه آفرینی نکند و شب حساس ترین بازی سال پرسپولیس شروع به جستجو و واکاوی ماجرای محرومیت باشگاه پرسپولیس و طارمی می کند و مشتی خزعبلات را که حاصل توهمات رسانه های زرد ایران است به عنوان مطالب قطعی و یقینی به خورد بییننده می دهد تا بیش از پیش به تیم و هوادار بیچاره استرس و فشار روحی وارد کند. اگر کار #کیرشی_پور خیانت نباشد بدون شک حماقت محض است.
۳. رسانه های مواجب بگیر و قلم به مزد که تیم محبوب شان این روزها در بدترین شرایط به سر می برد با خود می اندیشند که چه بهتر چنین حاشیه و تنش و دوبهم زنی را علیه باشگاه پرسپولیس ساماندهی نکنیم. هجمه شبانه روزی علیه طاهری و باشگاه پرسپولیس و مطالبی که روزنامه همشهری به سردبیری زمان آبادی استقلالی دو آتیشه علیه پرسپولیس کار می کند و تیتر درشت که برانکو قصد تمدید قرارداد ندارد، نشان از وجود یک بیماری مزمن روحی و فکری در بین خبرنگاران ایرانی دارد، آدمهایی که در بی شرفی گوی سبقت را از هم می ربایند.
۴. همه امیدمان به ساق ِ پای آن ۱۴ نفر است که بی اعتنا به داعشان و دشمنان داخلی برای سربلندی پرسپولیس تلاش می کنند.
زنده باد پرسپولیس و پرسپولیسی ها، زنده باد شرف و امید و عشق، زنده باد پرفسور برانکو
۶ ۱
محمد
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۵۹
جنسی که مصرف میکنی اصل اصل هستش.کاش به منم میدادی خیلی خمارم خخخخخخ
امید
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۶
من بعنوان هوادار قدیمی هیچوقت از نتایج و بازی تیمم انقدر راضی نیودم. این یعنی کار ایشون بعنوان مدیر درست بوده. تمام.
انتقاد کردن خوبه ، ولی الان و چند ساعت مانده به مهمترین بازی تیم زمان مناسبی نیست. اینو فک کنم به بچه دو ساله هم بگی بفهمه. ولی دریغ از غضتفرهای وطنی ......
کاشکی اندازه باشگاههای اماراتی که دارن واسه الهلال سنگ تموم میزارن واسه تیم کشور خودمون ارزش قایل بودیم. متاسفم که تو همچین کشوری زندگی میکنم.....
۷
امید
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۶
من بعنوان هوادار قدیمی هیچوقت از نتایج و بازی تیمم انقدر راضی نیودم. این یعنی کار ایشون بعنوان مدیر درست بوده. تمام.
انتقاد کردن خوبه ، ولی الان و چند ساعت مانده به مهمترین بازی تیم زمان مناسبی نیست. اینو فک کنم به بچه دو ساله هم بگی بفهمه. ولی دریغ از غضتفرهای وطنی ......
کاشکی اندازه باشگاههای اماراتی که دارن واسه الهلال سنگ تموم میزارن واسه تیم کشور خودمون ارزش قایل بودیم. متاسفم که تو همچین کشوری زندگی میکنم.....
۵ ۱
حسین
چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۱۴
تو که قرار نبوده بری تو زمین، بازیکنا وقتی برنامه نود پخش شده تو باشگاه بودن اگر هم با موبایل از امارات اخبار اینجا رو رصد کردن اونم چند ساعت مونده به شروع بازی!!!!!! 1- کسی بالا سرشون نبوده 2- خوب خودشون یه جورایی چی میگن به فک بازی نبودن دیگه. حالا اگه میگی ما نباید اینجا انتقاد کنیم که اونا اونجا نتونن به هر طریق انتقادها رو ببینن خب به این میگن منطق هلاکوخان. یا منطق بچه دوساله.
بابک پرسپولیسی
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۴
آقای طاهری به جای مسئولیت پذیری این افتضاح مدیریتی
به جای معذرت خواهی از هواداری که حتی حقوق ماهیانه شخص شما داره از جیب اونا تامین میشه
دارید باج خواهی و نطق کشی!!!میفرمایید!
میشه بفرمایید کدام اطلاعات نادرست بوده؟ حکم فیفا؟! محرومیت در آستانه بازی حساس؟!
مثل بختک به سفره مدیریتی این کشور امثال شما چسبیدید نه کار بلدید نه کفایت دارید ولی تا دلتون بخواد طمع و وقاخت دارید!!
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر