فهرست
حاشیه ضیافت برانکو؛ قهر به خاطر تاخیر در ناهار!
حاشیه ضیافت برانکو؛ قهر به خاطر تاخیر در ناهار!

حاشیه ضیافت برانکو؛ قهر به خاطر تاخیر در ناهار!

آی‌ اسپورت – تقریبا تمام بازیکنان اصلی پرسپولیس در دورهمی دیروز برانکو حضور داشتند. در یک میز منشا، نعمتی، کمال، مسلمان، همتی و احمدزاده نشسته بودند و در میز دیگر گنگ بچه مثبت‌های تیم شامل مصلح، امیری، محرمی، ربیع خواه و علیپور حضور داشتند که البته شجاع هم در بین آنها حضور داشت. کاپیتان‌ها که آخرین نفرات حاضر در میهمانی بودند در یک میز دو نفره نشستند، درست مثل رادوشوویچ و بشار که ظاهرا با هم صمیمی هستند.

محمد انصاری آخرین بازیکنی بود که به رستوران رسید و از آنجایی که دیگر جایی برای نشستن نداشت سر میز بچه مثبت‌های تیم لحظاتی صحبت کرد و بعد از دقایقی دیگر جلوی چشم نبود. در گوشه‌ای دیگر بیرانوند با دو جوان تیم یعنی علوان‌زاده و طاهرخانی دور یک میز نشسته بود و مدام با بقیه شوخی می‌کرد و تکه می‌انداخت. بیرانوند با صدای بلند سیدجلال را صدا می‌کرد تا درباره اشتباه رضاییان و مسائل دیگر حرف بزند که البته جلال زیاد دل و دماغ حرف زدن نداشت و حتی مثل ماهینی جواب تلفن‌هایش را هم نمی‌داد. علیپور هم که با شنتیا آمده بود مدام درگیر پسرش بود. این ضیافت چیزی حدود دو ساعت به طول انجامید و بعد از پذیرایی پیاپی نوبت ناهار رسید که برخی بازیکنان به دیر شدن ناهار معترض بودند، برخی از آنها خیلی زود سالن را ترک کردند.

 

ایران ورزشی

۲۴۴ ۵  
آی اسپورت
2017-12-17 15:51:00
نظر دهید

۵ نظر
احمد
يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۷
فکر کنم دیگه پرسپولیس با این اتفاق رفت تو بحران و شوک...
استق لول
يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۹
خدا وکیلی برین باقالی و ببو بفروشین بیشتر بهتون میاد.
تیتر رو نگاه کن و متنو ببین

لقمه حلال، حلال زاده تحویل می ده؛ و لقمه حرام، ....
Sima
يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۶
وزیر استقلالی نمیخوایم! خسته شدیم از این همه بحران فکر کنم از این هفته تماشاگرای پرسپولیس حیا کن رها کن سر بدن،همش بحران همش ناکامی
واقعا یه ادم عاقل تو آی اسپورت نیست یه سری مطالبو چک کنه بعد بزاره رو سایت انصافا این خبرتون دیگه خیلی داغون بود
خخخ
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۱۸
خخخخخ
ایمان
يكشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۵۶
هر وقت تو یک ضیافت ناهار با تاخیر سرو میشه . پرسپولیس وارد بحران میشه و بازیهای بعدیشو میبازه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر