فهرست
گزارش تصویری: این سوشا می خواهد فیکس باشد!
گزارش تصویری: این سوشا می خواهد فیکس باشد!

گزارش تصویری: این سوشا می خواهد فیکس باشد!

آی اسپورت – دیروز روز سوشا و نیسلون بود. دو گلر پرسپولیس در تمرین عصر چنان سرحال و روی پنجه بودند که فکر می کردی این هفته قرار است دربی برگزار شود و هر کدام تلاش می کند دیگری را از میدان بیرون کرده و خودش در ترکیب اصلی قرار بگیرد.


 
یک) بعد از مصاحبه جنجالی  سوشا که ناشی از نیمکت نشینی اش در دیدار با نفت مسجد سلیمان و عصبانیت او  بود کادر فنی پرسپولیس برای او وقت زیادی گذاشتند.حسین عبدی چند ساعت با این دروازه بان حرف زد تا او را سر عقل بیاورد. این صحبت ها تا تمرین دیروز هم ادامه داشت و  این بار درخشان در میانه تمرین با دروازه بان شماره یک خود صحبت کرد  تا او را نسبت به موقعیت و شرایطش آگاه کند.


 
دو) سوشا به تمرین برگشته و دل به کار می دهد.این خودش بهترین اتفاق ممکن  و  نکته امیدوار کننده ای است.در واقع حاشیه ای که او برای خودش و تیم به وجود آورد خیلی خوب مدیریت شد و حالا یکی دو روزی است این دروازه بان شکل معمول تمریناتش را ادامه می دهد و روز به روز شرایط بهتری برای  بازی کردن دوباره در ترکیب اصلی پیدا می کند.


 
سه)رفلکس های مکانی در تمرین دیروز جالب بود اما این گلر هر چقدر هم که آماده باشد شاید مقابل راه آهن بازی نکند.هر چند نیلسون در بازی با نفت مسجد سلیمان روی گل اول مقصر بود اما یک بار هم دروازه اش را نجات داد.از طرفی شاید اگر درخشان این هفته به سوشا بازی بدهد  برخی روی این نکته انگشت بگذارند که مصاحبه های مکانی او را به ترکیب برگرداند .به همین خاطر بعد نیست درخشان باز هم از نیلسون در ترکیب اصلی استفاده کند و بازگشت سوشا منوط شود به اشتباهات بیشتر از سوی رقیب برزیلی اش. 
چهار) سوشا حال خوبی دارد و به نظر می رسد این حال خوب  و نرمال کم کم در سایر اعضای تیم هم به وجود می آید و دیده می شود.به نظر می رسد این دورازه بان احساساتی  بعد از آن مصاحبه هفته گذشته حتی اگر این هفته هم نیمکت نشین باشد حاشیه ای درست نکند .سوشا دنبال اثبات خود در تمرین است.او حالا راه درست رسیدن به ترکب اصلی را می داند  و امیدوار است درخشان هم تمرین را ملاک حضور بازیکنان در ترکیب اصلی بداند.
     
آی اسپورت
2014-09-16 12:55:43
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر