فهرست
صحبت های جالب بختیاری زاده: استقلال و فولاد خوزستان به جای پول قرارداد، خدمت بازیکنان را می‌خریدند
صحبت های جالب بختیاری زاده: استقلال و فولاد خوزستان به جای پول قرارداد، خدمت بازیکنان را می‌خریدند

صحبت های جالب بختیاری زاده: استقلال و فولاد خوزستان به جای پول قرارداد، خدمت بازیکنان را می‌خریدند

آی اسپورت- در میان اسامی 12 بازیکنی که کارت معافیت آنها از سوی سازمان نظام وظیفه عمومی باطل شده است، نام کوشا بختیاری‌زاده دیده می‌شود، بازیکنی که پدرش اعتقاد دارد سر او را کلاه گذاشته‌اند.

سیاوش بختیاری زاده پدر کوشا و از پیشکسوتان فوتبال خوزستان در این باره گفت: باشگاه‌های استقلال و فولاد خوزستان به برخی از بازیکنان خود اعلام کرده‌اند که از یکی از پادگان‌های نیروی انتظامی اطراف شهر اهواز امتیاز ویژه‌ای به آنها داده شده و می‌توانند خدمت آنها را بخرند. فرزند من ترم شش مهندسی عمران است و نیازی به خرید پایان خدمت خود ندارد که باشگاه استقلال خوزستان اقدام به این کار کرده است. آنها سر فرزند مرا کلاه گذاشته‌اند.

بختیاری‌زاده خاطرنشان کرد: باشگاه استقلال خوزستان به جای اینکه پول فرزندم را بدهد، به او گفته است که به جای پولت خدمت سربازی‌ات را می‌خریم. متأسفانه دو باشگاه استقلال و فولاد با همکاری هم اقدام به خرید خدمت سربازی برخی از بازیکنان خود کرده‌اند. من به جبهه رفته‌ام و شهید محمد برادوند کنار من شهید شد، پسرم نیازی به خرید خدمت سربازی نداشت.

وی در مورد اینکه علی پورکیانی، مدیرعامل و روشنایی، سرپرست تیم استقلال خوزستان چقدر در این اتفاق دخیل هستند، گفت: آنها 99 درصد مقصر هستند اما نفر سوم در باشگاه فولاد خوزستان فعالیت دارد که به زودی نام وی را اعلام می‌کنم.

بختیاری‌زاده در پاسخ به این سؤال که آیا دهکردی مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان در این کار دست داشته است، عنوان کرد: نمی‌خواهم فعلاً از شخص خاصی نام ببرم.

  ۶  
آی اسپورت
2014-09-16 13:26:28
نظر دهید

۶ نظر
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۴۰
خیلی جالبه؛ مدیر عامل استقلال خوزستان گفته بود که از علی دایی شکایت میکنه اما نه تنها از شکایت خبری نشد حالا سر نخ جدید...

جالبه که رسانه ها اصلا به این موضوعات نمیپردازند

فوتبال ما حیلی هم خوبه خیلی هم پاکه همه چی آرومه...
علیرضا
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۴۱
من مصاحبه رو کامل خوندم و این بنده خدا اصلا اسمی از فولاد نیاورده.لابد می خواید با قاطی کردن اسم فولاد عنوان قهرمانی پارسالشون رو نصیب پرسپولیس بکنی.
امین چلسی !
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۴۳
چرا اولش نمیگی استقلال خوزستان؟؟؟ چرا همش حاشیه واسه استقلال اورجینال ؟؟؟ جای تاسف داره
مهدی رضوی
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۰۱
آقا سیاوش سلام

من که بچه محل شما بودم محله چهارصد دستگاه از شما میپرسم چرا اینقد راحت دروغ میگی؟ کدوم جبهه رفتی شما؟؟ شما زمان جنگ فرار کردی رفتی رامهرمز. وقتی هم اوضاع کنی ارومتر شد برگشتی واسه تیم بدر اهواز فوتبال بازی میکری. شما حتی خدمت سربازی نرفتی و کارت معافی پزشکی داری
سعید زنگی
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۰۸
البته استقلال تهران هم کثیفه
foolad
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۳۲
این عوضی همیشه از فولاد بدش میومده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر