فهرست
اعتراف غیرمستقیم خادم : رحیمی به درد پرسپولیس نمی خورد
اعتراف غیرمستقیم خادم : رحیمی به درد پرسپولیس نمی خورد

اعتراف غیرمستقیم خادم : رحیمی به درد پرسپولیس نمی خورد

آی اسپورت – امیر رضا خادم در مصاحبه اخیر خود با روزنامه خبر ورزشی مدیریت علیرضا رحیمی در پرسپولیس را زیر سوال برده  و با مسائلی که مطرح کرده در خصوص اشتباهات وی  بخصوص در رابطه با  مناسبات مالی باشگاه صحبت کرده است.
موارد زیر جدا از داستان پرداخت 110 درصدی به سیدجلال حسینی ( بازیکنی که از تیم جدا شده) و پرداخت 114 درصدی به بازیکن دیگر است که صدای هیات مدیره را  در آورد و حالا خادم به آنها اشاره می کند.در واقع به نظر می رسد جدا از بحث مربوط به اخراج دایی که رحیمی از آن سر باز زد،  دلایل اصلی کنار گذاشتن رحیمی  از مدیریت پرسپولیس به مباحث مالی و پولی ارتباط داشته است.
اما صحبت های خادم می تواند برای هواداران پرسپولیس  رمزگشا باشد هر چند واگویه این اتفاقات انتخاب وزارتخانه برای مدیریت پرسپولیس را هم زیر سوال می برد .نکته ای که خود خادم هم به آن معترف شده و گفته بهتر بود از رحیمی در جای دیگری استفاده می شد.

 
پسر 18 ساله خادم جای رحیمی!

 
امیر رضا خادم گفته :«با مدیریتی که از برخی آقایان در تیم بزرگی چون پرسپولیس  به نمایش گذاشتند اگر پسر 18 ساله من  مدیرعامل می شد  بهتر از این آقا عمل می کرد.»معاون وزیر و مسوول مستقیم پرسپولیس حالا منتقد عملکرد رحیمی در این باشگاه است  اما سوال اینجاست که علیرضا رحیمی  روز اول چگونه به جمع گزینه های مدیریت پرسپولیس راه یافت ؟ آیا ارتباط گرشاسبی ،دیگرمعاون وزارتخانه  با رحیمی  را در این اتتخاب می توان نادیده گرفت؟جالب اینکه دیشب در برنامه نود حمیدرضا سیاسی اعلام کرد رزومه رحیمی  بهتر از سایر گزینه های مدیریت پرسپولیس بوده است . حال باید دید بقیه گزینه ها  چه کسانی بوده اند و آنها چگونه و با نظر چه کسانی برای این پست حساس  و مهم کاندیدا شده اند؟در واقع باید این سوال را مطرح کرد که اگر رحیمی در بین آنها بهترین گزینه بوده  پس  بقیه چگونه مناسب هدایت پرسپولیس تشخیص داده شده اند؟

 
خلعتبری را کی نمی خواست:رحیمی یا دایی؟

 
هواداران پرسپولیس  روی موضوع جدایی بازیکنان تاثیرگذار فصل قبل حساساند و یکی از دلایل ناکامی تیم امسال را همین نکته می دانند.نکته ای که دوستداران دایی  و البته علیرضا رحیمی می گویند هیات مدیره و اسپانسر باعثش بوده اند و در واقع آنها پول داده اند تا بازیکنانی مثل سیدجلال و خلعتبری در تیم حفظ شوند.اما حالا خادم حرف های تازه ای در این خصوص دارد:« من به صراحت می گویم  آقایان خودشان نمی خواستند محمدرضا خلعتبری  را جذب کنند وگرنه پول بود.»
با این حرف های خادم  ابهام در این خصوص بیشتر می شود و شاید تنها خود خلعتبری بتواند به صراحت بگوید دایی و رحیمی او را نخواستند  یا اسپانسر و هیات مدیره باعث رفتنش از پرسپولیس شدند.حالا اگر حرف های خادم درست باشد این سوال مطرح خواهد شد که از بین دایی و رحیمی کدام شان دست رد به سینه این بازیکن زدند و او را دودستی تقدیم سپاهان کنند؟

 
بیش از حد در کادر فنی محو شده بود!

 
طعنه امیررضا خادم به رحیمی  و حمایت عجیبش از دایی جالب است وقتی که می گوید:« بعضی آقایان  بیش از حد در کادر فنی محو شده بودند.»حالا برای همه این سوال وجود دارد که چرا رحیمی این همه از دایی حمایت می کند و هنوز که هنوز است روی حرف خود ایستاده که  دایی نباید برکنار می شد؟هیچ کس دلیل واقعی این همه حمایت و به قول خادم محو شدن در کادر فنی را نمی داند اما شاید بتوان از حرف های دیشب او اینچنین برداشت کرد که رحیمی فقط و فقط  برای لجبازی با  هیات مدیره و اسپانسر ( یا شاید وزارتخانه) از دایی حمیات می کرده وگرنه  عملکرد دایی در این فصل به هیچ وجه  قبال دفاع نبوده است.

 
مدیری که پول ها را آتش می زد

 
مهمترین بخش انتقادهای خادم به رحیمی جایی است که او در هزینه های  باشگاه پرسپولیس اشتباهات زیادی انجام داده و صدای هیات مدیره را هم در آورده بود.در این خصوص حرف های خادم شنیدنی است:« شوخی نیست 14 میلیارد تومان پول بی زبان را در چند ماه هزینه کنی....با پول هایی که بد هزینه شده صدای هیات مدیره هم درآمده بود چرا که هیات مدیره اعتقاد اشت همه این منابع  را نباید به طلبکارهای سال  ای قبل داد ...اعضای هیات مدیره می گفتند اگر قرار است پول ها را آتش بزنند خودشان می توانند این کار را بکنند.»
خادم بحث پرداخت کامل قرارداد سیدجلال  را پیش می کشد و اینکه رحیمی به بازیکن دیگری 114 درصد قراردادش را داده  تا با اعتراض هیات مدیره روبرو شود اما واکنش رحیمی به این اعتراض ها از زبان خادم جالب است:«وقتی اعضای هیات مدیره می گفتند چرا این شکلی پول داده ای، داد و بیداد می کرد.بالاخره این شکلی پول ها را آتش زدند .اعضای هیات مدیره اگر سابقه ورزشی ندارند دو دو تا چهار تا را که بلدند.»

 
اعتراف تلخ خادم

 
پرسپولیس حالا مدیرعامل ندارد و بهروز منتقمی به عنوان سرپرست،باشگاه را هدایت می کند.وزارتخانه بعد از انتخاب رحیمی و ناکارامدی او در این خصوص حالا بشدت دست به عصاتر حرکت می کند و ظاهرا گزینه مهمی برای جانشینی رحیمی وجود ندارد.اما اعتراف خادم در خصوص روی کار آوردن رحیمی هم در نوع خود جالب است:« در مورد رحیمی اعتراف می کنم شاید اگر از ایشان در جای دیگری در ورزش استفاده می شد بهتر بود.»حالا خادم با زبان بی زبانی و به صورت غیر مستقیم می گوید رحیمی به درد مدیریت پرسپولیس نمی خورده و در انتخاب او اشتباه کرده اند  اما چه فایده؟هر چند رحیمی طی مدت 5 ماه مدیریتش برای پرسپولیس زحمت کشید اما حتی اگر تمام ناکارامدی های او در مسائل مالی را کنار بگذاریم همین ماجرای چهارشنبه گذشته  و اشتباهات او در داستان برکناری دایی لطمالت زیادی را به پیکر پرسپولیس واد کرد و حاشیه های  این تیم  صد برابر شد!
  ۱۰  
آی اسپورت
2014-09-16 14:41:05
نظر دهید
۱۰ نظر
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۰۸
کلا این 2 تا تیم ( استقلال و پرسپولیس) بچه سر راهیند

و نکته جالب تر اینکه یک کشتی گیر برای ورزش فوتبال تصمیم میگیره.

خوب لابد بلده چه جوری یخم بگیره ...
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۱۲
آخه احمق
خودتو با رحیمی مقایسه می کنی که 30 سال مدیره؟
همه جا هم موفق بود
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۰۶
آقای خادم به جای دلجویی از وزیری که چند وقتیست با دخالت های خود تبدیل به پاشنه آشیل دولت شده و دفاع کورکورانه از هیت مدیره وحشتناک پرسپولیس کمی زیبنده و شکیل با مردم صحبت کنید.من یک استقلالی هسنم و آنچه که در پرسپولیس میبینم برایم باورنکردنیست که اینگونه در حال نابود کردن این تیم هستید... ما به آقای روحانی رای دادیم تا امثال علی آبادی سرکار نیایند ولی آقای گودرزی اگر همین گونه ادامه دهند روی علی آبادی و علی آبادی ها را سفید می‌کنند و بازنده بزرگ این بازی کثیف شما خواهید بود قهرمان دیروز،آقای خادم!
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۰۸
من که گفتم اگر رحیمی حکم اخراج لی دایی رو امضا میکرد و بهد خودش استعفا میداد ( به جای رفتن به امازاده داوود ، که فکر کنم منظورش از امام زاده داوود علی دایی بود ) این اتفاقات نمی افتاد
ما که از اول گفتیم یک اصفهانی رو مدیر پرسپولیس نکنید
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۲۹
لنگی ها بیشتر از اس اس هزینه کردن
گیله مرد رشتی
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۰۹
آقا شما رو به خدا شکسته نفسی نفرمائید!! مدیرعاملی استقلال و پرسپولیس در شأن آقازاده حضرتعالی نیست!! ما امیدواریم با وجود پدر بزرگواری مثل جنابعالی، همین روزها ایشان را در پست شهردار تهران یا کرج و یا مدیرعاملی یکی از کارخانجات معظم خودروسازی کشور ببینیم، انشالله... اگر نشد دیگه باید حداقل پست ریاست فدراسیون فوتبال رو به ایشان تکلیف بفرمایید.
مشروح
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۲۶
اگه رحیمی علی دایی رو اخراج می کرد و از وزیر ورزش حمایت می کرد الآن بهترین مدیر جهان بود!
سجاد
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۱۹
اگه رحیمی که ان ساله تو فوتباله به درد تیم پرسپولیس نمی خوره پس توی عوضی که ریدی تو تیم معلوم نیس از کدوم گورستونی اومدی و کدوم دیوسی تو رو گذاشته آقا بالاسره این تیما به درد تیم بزرگ و مردمی پرسپولیس می خوری؟؟؟/
آی اسپورت اگه طرف حقی بچاپ
Ali
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۵۵
اقای خادم میشه بگی شما به چه دردی میخوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فرهاد
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۱۰
میدونید چرا پرسپولیس شده مشکل ورزش ایران و این همه فراز و نشیب داره ولی چرا این اتفاق ها برای استقلال پیش نمیاد؟ همش به خاطر اینه که جای این 2 تا تیم بعد از انقلاب عوض شد. استقلال شد تیم مردمی و پرسپولیس شد تیم حکومت درست برعکس قبل از انقلاب
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر