فهرست
ژابی آلونسو:از بازی در بوندسلیگا لذت می برم
ژابی آلونسو:از بازی در بوندسلیگا لذت می برم

ژابی آلونسو:از بازی در بوندسلیگا لذت می برم

آی اسپورت - ژابی آلونسو این روزها در ترکیب تیم جدیدش خوش می درخشد.پس از جدایی این بازیکن از رئال و پیوستنش به بایرن، بسیاری این انتقال را به ضرر رئال دانستند و مشاهده درخشش ژابی در ترکیب قهرمان آلمان و ضعف این روزهای رئال در خط میانی، به نوعی مهر تاییدی بر صحت این ادعاست.

حتی ماریو گوتزه ستاره جوان و ملی پوش بایرن نیز در آخرین مصاحبه خود به تمجید از ژابی پرداخت و گفت:\"ژابی بازیکن بسیار باهوش و باتجربه ایست و می توانم چیزهای زیادی از او یاد بگیرم\"

ژابی اولین بازی خود در چمپیونزلیگ با پیراهن بایرن را در مقابل منچسترسیتی انجام خواهد داد. وی گفت:\"قهرمانی با بایرن در چپیونزلیگ یک هدف بزرگ است. با این حال مسیری طولانی برای رسیدن به این مهم در پیش داریم. سیتی در حال حاضر یکی از 10 تیم برتر اروپاست. سه امتیاز این بازی را می خواهیم. کسب پیروزی در اولین بازی بسیار مهم است. در خانه بازی می کنیم و اگر بتوانیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم پیروزی خواهیم شد\"  

ژابی در مورد شرایط خود در بوندسلیگا افزود:\"شرایط خوبی دارم. از ریتم فوتبال در آلمان خوشم می آید. فوتبالی درگیرانه با جوی بی نظیر. تمام استادیوم ها پر هستند و فضایی بر هر مسابقه حاکم است که باعث می شود از فوتبال لذت ببری. دقیقا همان چیزی که می خواستم.\"

ژابی در تمام بازی های بایرن تا بدینجا فیکس بوده و در آخرین دیدار بایرن که با برتری 2-0 برابر اشتوتگارت همراه بود؛ او 150 پاس به هم تیمی های خود داد که 89 درصد آنها صحیح بود. میزان دوندگی ژابی در این بازی نیز 12 کیلومتر گزارش شده است.

     
آی اسپورت
2014-09-16 14:58:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر