فهرست
درخشان بعد از امضای قرارداد پیگیر پولادی شد
درخشان بعد از امضای قرارداد پیگیر پولادی شد

درخشان بعد از امضای قرارداد پیگیر پولادی شد

آی اسپورت - حمید درخشان ظهر امروز با حضور در باشگاه پرسپولیس در نشستی با حمیدرضا سیاسی و بهروز منتقمی شرکت کرد. در جریان این نشست ضمن آنکه درباره مسائل مربوط به تیم هماهنگی‌های لازم به عمل آمد، قرارداد سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نیز به امضاء رسید.
قرارداد حمید درخشان تا پایان این فصل رقابت‌های لیگ خواهد بود و پس از آن با نظر طرفین قابل تمدید است.حالا با  امضای قرارداد باشگاه پرسپولیس این قرارداد را به سازمان لیگ خواهد داد تا کارت مربیگری درخشان برای ادامه فصل صادر شود و سرمربی سرخ ها از بازی پنجشنبه با کارت مربیگری اش روی نیمکت بنشیند.
نکته جالب اینکه سرمربی سرخپوشان بعد از امضای قرارداد پیگیر وضعیت پولادی شد.وی در این خصوص گفت:«پیگیری‌هایی در ارتباط با وضعیت همکاری قراردادی آقای پولادی داشته‌ایم و در این ارتباط ضمن انجام هماهنگی‌ها با مدیریت باشگاه از مسوولان سابق باشگاه نیز پرس و جو کرده‌ایم.»
وی در ارتباط با اینکه آیا هنوز به گزینه حضور علی کریمی در پرسپولیس فکر می‌کند یا نه، افزود:« حتما به حضور او فکر می‌کنیم و در حال رایزنی هستیم تا وی را مجاب به بازگشت به دنیای فوتبال کنیم.»
  ۱  
آی اسپورت
2014-09-16 15:32:22
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد 4
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۰۶
میدونید چرا پرسپولیس شده مشکل ورزش ایران و این همه فراز و نشیب داره ولی چرا این اتفاق ها برای استقلال پیش نمیاد؟ همش به خاطر اینه که جای این 2 تا تیم بعد از انقلاب عوض شد. استقلال شد تیم مردمی و پرسپولیس شد تیم حکومت درست برعکس قبل از انقلاب
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر