فهرست
سه پرواز و یک اتوبوس/ دردسرهای ذوب برای سفر هفته نهم
سه پرواز و یک اتوبوس/ دردسرهای ذوب برای سفر هفته نهم

سه پرواز و یک اتوبوس/ دردسرهای ذوب برای سفر هفته نهم

آی اسپورت- تیم فوتبال ذوب آهن برای بازی در هفته نهم مقابل گسترش فولاد تبریز یک رفت و برگشت طولانی و خسته کننده را پشت سر خواهد گذاشت.

به گزارش آی اسپورت و به نقل از ایمنا ذوب آهنی‌ها در شرایطی در هفته نهم لیگ مهمان گسترش فولاد تبریز هستند که سه امتیاز این مسابقه برای هر دو تیم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چون از یک طرف شاگردان گل محمدی بعد از برد هفته گذشته در مقابل پیکان از روحیه‌ای مضاعف برای کسب برد دوم برخوردار هستند و از سوی دیگر گسترش فولاد هم به خاطر نتایج ضعیفش در چند هفته گذشته به شدت از سوی تبریزی‌ها تحت فشار قرار گرفته است.


اما بر اساس اعلام علی شجاعی سرپرست تیم فوتبال ذوب آهن کاروان این تیم برای سفر به تبریز ظهر روز پنچشنبه ساعت ۱۴ بصورت هوایی راهی تهران می‌شود و بعد هم با پرواز ساعت ۱۷ از فرودگاه مهر آباد به سمت تبریز پرواز می‌کند. اما ذوب آهنی‌ها برای برگشت هم باید همین مسیر طولانی را طی کنند و بعد از انجام مسابقه بلافاصله با پرواز به تهران برگردند و از آنجایی که جمعه شب دیگر پروازی برای اصفهان وجود ندارد ذوب آهنی‌ها مجبورند که با اتوبوس مسیر برگشت از تهران به اصفهان را طی کنند.

     
آی اسپورت
2014-09-16 15:53:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر