فهرست
مربی بازل:بهترین زمان برای شکست دادن رئال در برنابئو است
مربی بازل:بهترین زمان برای شکست دادن رئال در برنابئو است

مربی بازل:بهترین زمان برای شکست دادن رئال در برنابئو است

آی اسپورت - پائولو سوسا مربی تیم فوتبال بازل سوئیس که امشب باید در ورزشگاه برنابئو به مصاف تیم قهرمان اروپا، رئال مادرید برود؛ در نشست خبری پیش از این بازی گفت:\" در گروه پیچیده ای قرار داریم. اما تیم ما نسبت به قبل، پیبشرفت زیادی داشته است. می خواهیم به شیوه ای جدید بازی کنیم. شیوه ای که جذاب و البته نتیجه بخش باشد.

می خواهم در مقابل رئال این شیوه را امتحان کنم.می خواهم بازیکنانم در زمین بازی شجاع باشند. رئال شاید الان شرایط خوبی نداشته باشد اما در هر تیم بزرگی ممکن است این اتفاق رخ دهد. این تیم بازیکنان باتجربه ای دارد و این قدرت را دارند تا رئال را از این شرایط خارج کنند. البته امیدوارم استارت آنها از این بازی نباشد\"

وی ادامه داد:\"به خودمان ایمان داریم و می خواهیم رئال را شگفت زده کنیم. به نسبت سال گذشته تغییراتی داشته ایم و بهتر شده ایم.البته که به تمام ارزش ها و افتخارات رئال واقفیم.می خواهیم از فرصت هایمان استفاده کنیم. می دانم که امکان ندارد بتوانیم در تمام مدت بازی بر رئال مسلط باشیم؛ اما سعی می کنیم پا به پای این تیم بازی کنیم.الان بهترین زمان ممکن برای شکست دادن رئال است و با اتحادمان می توانیم به این مهم دست یابیم\"


  ۲  
آی اسپورت
2014-09-16 16:15:43
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۴۳
خداییش بهـترین زمان ممکن هـم هـست ، بترکون این رئال رو
-
سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۳۱
حرف مفت نزن خواهشا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر