فهرست
در رویای برانکوی استقلال: خوش‌آمد به دالیچ
در رویای برانکوی استقلال: خوش‌آمد به دالیچ

در رویای برانکوی استقلال: خوش‌آمد به دالیچ

آی‌اسپورت- ماندن یا رفتن علیرضا منصوریان، سرمربی استقلال خودش در هاله‌ای از ابهام است اما برخی از هواداران این تیم در صفحه ایسنتاگرام یک جاشین احتمالی به او خوش‌آمد گفته‌اند. زلاتکو دالیچ، سرمربی پیشین العین امارات و از دوستان برانکو ایوانکوویچ یکی از مربیانی است که نام او به عنوان جانشین احتمالی علیرضا منصوریان مطرح شده است. حتی شایعه شده است مذاکره با او شروع شده و او درخواست 800هزار دلاری از استقلال داشته است. با وجود این شایعات که در غیاب اخبار رسمی منتشر شده است اعضای هیات مدیره هنوز تصمیم خود را درباره ادامه کار با منصوریان نگرفته‌اند و البته زمانی، عضوی هیات مدیره این تیم مذاکره با اسکوچیچ یا دالیچ را رد کرده است. از طرفی بازیکنان استقلال هم با انتشار پست‌هایی در صفحات شخصی خود از علیرضا منصوریان حمایت کرده‌اند.

با وجود این هواداران استقلال با توجه به تجربه مشابه پرسپولیس در صفحه شخصی دالیچ از او خواسته‌اند به استقلال بیاید و حتی بعضی از آن‌ها فراتر رفته‌اند و به او بابت آمدن به استقلال خوش‌آمد گفته‌اند. هوادارانی که تمایل دارند دالیچ در استقلال تجربه‌ای مشابه برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس داشته باشد و حداقل برای فصل بعد تیمی مدعی از استقلال بسازد. البته هم‌چنان کسانی هم هستند که حتی در همین پست‌ها از منصوریان دفاع می‌کنند و از دیگران می‌خواهند از منصوریان حمایت کنند و منتظر مدعی شدن استقلال باشند.

۱ / ۲

۶ ۳  
آی اسپورت
2017-08-23 15:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
فرشاد4تای95
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۴۲
برانکوقبل پرسپولیس10سال توایران بودشناخت کامل ازجوفوتبال ایرانوداشت هم6هم4تاییافکرنکنن این یاهرخارجیه دیگه بیادحتماموفق میشه4444
مارال
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۵۴
خودتون میگید هر سرمربی در حد استقلال نیس و سرمربی استقلال باید بزرگ باش حالا میگی هرکی باش چون خارجیه موفق میشه !!!!!
حداقل این دفعه رو عجولانه تصمیم نگیرید
حالا بحث من با دالیچ نیست ها در کل گفتم شاید دالیچ خوب بود و تونست استقلال و نجات بده.
جيم
چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۰:۲۶
شتر در خواب بيند پنبه دانه، گهي لوف لوف خورد گه دانه دانه
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر