فهرست
سوال روز: استقلال، آخرین بازی ملوان با ایراندوست؟
سوال روز: استقلال، آخرین بازی ملوان با ایراندوست؟

سوال روز: استقلال، آخرین بازی ملوان با ایراندوست؟

آی اسپورت- 

روزهای باشکوه تیم فوتبال ملوان با دراگان اسکوچیچ، خیلی زود به پایان رسیدند. تیم سفیدپوش شمالی که به نظر می رسید با تداوم روند فصل گذشته حتی به آسیایی شدن نیز نزدیک خواهد شد، در پایان لیگ سیزدهم، اسکوچیج را از دست داد و در ادامه فشنگچی و دغاغله نیز از این تیم جدا شدند. مدیران این باشگاه ایراندوست را به عنوان جانشین دراگان معرفی کردند و در فصل نقل و انتقالات نیز عملکرد خوبی نداشتند تا تیم بیش از حد جوان شود. 

همانطور که انتظار می رفت، ملوان شروع خوبی در این فصل نداشت. آن ها در 8 بازی ابتدای لیگ تنها یک مسابقه را برده اند و نتوانسته اند بیشتر از 7 امتیاز کسب کند. قرارگرفتن تیم در رده سیزدهم جدول از یک سو و اعتراض های پیاپی طرفداران باشگاه از سوی دیگر، موجب شده تا اعضای هیات مدیره یک اولتیماتوم جدی برای سرمربی تیم درنظر بگیرند. 

در جلسه طولانی امروز باشگاه ملوان، قرار بر این شده که ایراندوست از سه بازی پیش رو حداقل  امتیاز کسب کند. در غیر این صورت او کارش را در این باشگاه از دست خواهد داد. ملوان در سه هفته پیش رو ابتدا باید با پیکان در تهران نبرد کند، بعد میزبان گسترش فولاد بحران زده باشد و در نهایت در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال برود. اگر ایراندوست در دو بازی اول بیشتر از یک امتیاز کسب کند، بازی سوم حساسیت ویژه ای برای او پیدا خواهد کرد. شکست برابر استقلال در آزادی می تواند بازگشت او به فوتبال پس از یک دهه را با فرجام تلخ اخراج مواجه کند و پیروزی در آن دیدار، او و تیمش را دوباره احیا خواهد کرد. 

     
آی اسپورت
2014-09-16 18:30:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر