فهرست
ابراهیمی: صبا حمایت نمی‌شود/ هیچ دریافتی نداشته ایم
ابراهیمی: صبا حمایت نمی‌شود/ هیچ دریافتی نداشته ایم

ابراهیمی: صبا حمایت نمی‌شود/ هیچ دریافتی نداشته ایم

آی اسپورت- صبای قم در چهار بازی اول خود متحمل هیچ شکسستی نشده بود اما چهار مسابقه اخیر خود را با یک تساوی و سه باخت پشت سر گذاشته است.

ابوالفضل ابراهیمی درباره شرایط تیمش بعد از این نتایج به \"آی اسپورت\" می‌گوید: بچه‌ها انگیزه بالایی برای دیدار با سپاهان دارند و ان‌شاالله بتوانیم نتیجه بگیریم چون واقعا وضعیت‌ سختی در جدول پیدا کرده ایم.

او ادامه می‌دهد: بازی بسیار دشواری در اصفهان داریم ولی امیدوارم بتوانیم نتیجه‌ خوبی گرفته واز بحران خارج شویم. همه بازیکنان سپاهان خوب هستند و کادر فنی آن‌ها علاوه بر باتجربه بودن، سال گذشته قهرمان لیگ شده است و این کار ما را سخت تر می‌کند اما می‌شود در این بازی امتیاز گرفت.

ابراهیمی با بیان اینکه در بازی استقلال خوزستان هیچ درگیری بین بازیکنان صبا به وجود نیامده است ابراز داشت: نمی‌شود گفت درگیری شکل گرفت. بحث کوچکی بین احمد حسن‌زاده و ایوب کلانتری بود که همان‌جا برطرف شد. در همه تیم‌ها چنین اتفاقاتی می‌افتد و تنها تیم ما نیست.

او خاطر نشان کرد: خدا را شکر درحال حاضر مشکلی در صبا نیست و فقط می‌‌خواهیم تیم را حمایت کنند. هفته هشتم تمام شد ولی بازیکنان فصل گذشته هنوز هیچ پولی دریافت نکرده‌اند و فقطورودی‌های امسال 20درصد گرفته‌اند.

     
آی اسپورت
2014-09-16 19:17:41
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر