فهرست
پیکه:مسی و نیمار در بهترین فرم خودشان هستند/هرگز خودم را بازیکن ثابت بارسا نمی دانم
پیکه:مسی و نیمار در بهترین فرم خودشان هستند/هرگز خودم را بازیکن ثابت بارسا نمی دانم

پیکه:مسی و نیمار در بهترین فرم خودشان هستند/هرگز خودم را بازیکن ثابت بارسا نمی دانم

آی اسپورت - جرارد پیکه در نشست خبری مربوط به بازی بارسا در مقابل آپوئل نیکوزیا به این نکته اشاره کرد که مسی و نیمار بهتر از هر زمان دیگری بازی می کنند و در این فصل، هر دو در بهترین فرم خودشان قرار دارند و به شکل فوق العاده ای با هم هماهنگ هستند.

وی گفت:\" مسی و نیمار بهترین مهاجمان دنیا هستند و در کنار یکدیگر عالی بازی می کنند.این همکاری به نفع بارسا تمام خواهد شد\"

پیکه اصرار دارد که شروع ضعیف رئال در لالیگا دلیل بر قطع امید از این تیم نیست. وی گفت:\"ما 9 امتیاز داریم و رئال 6 امتیاز از ما عقب است اما این دلیل بر این نمی شود تا ما رئال را از همین ابتدا نادیده بگیریم. هنوز در ابتدای راه هستیم و قهرمانی در لالیگا هرگز ساده نخواهد بود . هنوز چیزی تمام نشده است. فکر نمی کنم رئال خیلی عقب افتاده باشد.\"

دفاع مرکزی بارسلونا معتقد است که هواداران نباید انتظار داشته باشند که بارسا هر ساله یا هر دو سال یکبار چمپیونزلیگ را فتح کند : \" اگر بتوانیم قهرمان اروپا شویم؛ افتخار بسیار بزرگی خواهد بود؛ اما قهرمانی در این جام حتی هر دو سال یکبار بسیار دشوار خواهد بود.

در بارسا یک نسل فوتبالی با استعداد حضور دارند. ما باهم جام های زیادی را در اسپانیا و اروپا فتح کرده ایم. با این حال این بدان معنا نیست که می توانیم همیشه در چمپیونزلیگ قهرمان شویم\"

پیکه در این نشست خبری به این مساله اشاره کرد که او هرگز خود را یک بازیکن ثابت در بارسلونا نمی داند.:\"بارسلونا در خط دفاعی در این تابستان بازیکنان خوبی جذب کرده است. من هرگز خودم را بازیکن ثابت بارسا نمی دانم و در این مورد مربی تیم است که تصمیم نهایی را می گذارد. تصمیم او هر چه که باشد باید بپذیریم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-16 19:24:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر