فهرست
توتی: رم می تواند مانند اتلتیکو مادرید در چمپونزلیگ شگفتی ساز شود
توتی: رم می تواند مانند اتلتیکو مادرید در چمپونزلیگ شگفتی ساز شود

توتی: رم می تواند مانند اتلتیکو مادرید در چمپونزلیگ شگفتی ساز شود

آی اسپورت- فرانچسکو توتی، کاپیتان اسطوره ای رم، امیدوار است که تیمش بتواند مسیری مانند اتلتیکو مادرید را در چمپیونزلیگ طی کند.

شاگردان دیه گو سیمئونه سال گذشته پدیده رقابت های چمپیونزلیگ بودند و تا دیدار فینال پیش رفتند؛ جایی که در نهایت مغلوب رئال مادرید شدند. توتی معتقد است که رم نه تنها می تواند از گروهی که بایرن، منچسترسیتی و زسکا مسکو در آن حضور دارند، عبور کند، بلکه امیدوار است بتوانند شگفتی سازی اتلتیکو را تکرار کنند.

او به خبرنگاران گفت:\" من این گروه را دوست دارم. هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. ما امیدواریم بتوانیم مانند اتلتیکو مادرید عمل کنیم. تلاش می کنیم تا عملکرد خوبی داشته باشیم و تمام تلاش مان را به خرج بدهیم؛ حتی مقابل قوی ترین تیم ها. فوق العاده خواهد بود اگر بتوانیم موفقیت اتلتیکو را تکرار کنیم.

در لیگ قهرمانان، همه تیم ها بزرگ هستند. اما این همان چیزی است که ما دوست داریم. ما با هر تیمی روبرو شویم، آنها را به چالش می کشیم و تلاش می کنیم تا کار را برای آنها دشوار کنیم. دیدار فردا شب بسیار مهم است. فوق العاده است که بار دیگر به چمپیونزلیگ برگشتیم. رم باید هر سال در این رقابت ها حضور داشته باشد.\"

توتی تایید کرد که افت تیم های ایتالیایی، فاصله آنها با تیم های دیگر را افزایش داده و این مسئله، رسیدن تیم های سری آ به مراحل بالای چمپیونزلیگ را دشوار کرده است:\"  در حال حاضر، تیم های سایر لیگ ها قوی تر از ما هستند. در ایتالیا، ما در چند فصل گذشته یوونتوس و میلان را داشتیم که در مراحل پایانی این رقابت ها بودند و اینتر که به سه گانه رسید. دیگر تیمی موفق نبود. رئال و بارسا قوی تر از سایر تیم ها هستند و شانس بیشتری برای قهرمانی دارند.\"

     
آی اسپورت
2014-09-16 21:47:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر