فهرست
جرارد: همه لیورپولی ها از بالوتلی حمایت می کنند
جرارد: همه لیورپولی ها از بالوتلی حمایت می کنند

جرارد: همه لیورپولی ها از بالوتلی حمایت می کنند

آی اسپورت- استفن جرارد، کاپیتان لیورپول، از اینکه رسانه ها، ماریو بالوتلی را بازیکنی دیوانه توصیف می کنند، راضی نیست و منتظر است تا این مهاجم ایتالیایی، با بازی های خوبش، پاسخ آنها را بدهد.

شاگردان برندان راجرز شروع چندان خوبی در رقابت های این فصل لیگ برتر نداشتند و منتظرند تا خریدهای جدیدشان در این تیم جا بیفتند. یکی از بازیکنان، ماریو بالوتلی است که بعد از پیوستن لوئیس سوارس به بارسا، برای پر کردن جای خالی او خریده شد. جرارد در آستانه اولین دیدار تیمش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان،  تاکید کرد که همه اعضای تیم از سوپر ماریو حمایت می کنند.

او به دیلی میل گفت:\" اگر ما بتوانیم بهترین بازی را از او بگیریم، موفق می شویم. اگر بعضی ها می خواهند بگویند که او دیوانه است یا دردسر درست می کند، می توانند بگویند اما او حالا یکی از ماست. ما با آغوش باز از او در این باشگاه استقبال می کنیم و می خواهیم به او کمک کنیم تا موفق شود. همه امیدوارند که او بتواند توانایی هایش را نشان بدهد.  او گروهی فوق العاده از هم تیمی ها دارد که از او حمایت می کنند. ماریو هم برای ما همین کار را می کند.\"

جرارد همچنین در مورد انتظاراتی که از این تیم در رقابت های چمپیونزلیگ وجود دارد، گفت:\" من به برندان و تیم اعتماد زیادی دارم. اگر در مرحله گروهی یا یک هشتم نهایی حذف شویم، خیلی خیلی ناامید خواهیم شد. می خواهیم صعود کنیم. می خواهیم تا جایی که می توانیم صعود کنیم.

این پاداش دوم شدن ما نیست. من این را به عنوان پاداش نمی بینم. این رقابت هایی است که لیورپول باید در آن حضور داشته باشد و باید این حضور تداوم پیدا کند. این مسئولیت من و سایر بازیکنان است که بهترین بازی های مان را ارائه بدهیم. بسیار مهم است که فصل آینده هم در چمپیونزلیگ حضور داشته باشیم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-16 22:35:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر