فهرست
لیورپول 2-1 لودوگورتس: بی رحمانه آنفیلد/ تسلیم ناپذیرها، تسلیم شدند
لیورپول 2-1 لودوگورتس: بی رحمانه آنفیلد/ تسلیم ناپذیرها، تسلیم شدند

لیورپول 2-1 لودوگورتس: بی رحمانه آنفیلد/ تسلیم ناپذیرها، تسلیم شدند

آی اسپورت- لیورپول در اولین دیدارش در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان موفق شد با نتیجه 2-1 تیم خوب لودوگورتس را شکست بدهد.

دو تیم تا 10 دقیقه پایانی بازی بدون گل به کارشان ادامه دادند اما در دقایق پایانی بازی، دروازه دو تیم سه بار باز شد تا در نهایت، قرمزها به سه امتیاز این دیدار خانگی دست پیدا کنند.

بازی بسیار کند و کسل کننده آغاز شد و تقریبا تا اواسط نیمه اول، موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد اما در ادامه چند حمله از بازیکنان لیورپول کمی به بازی سرعت بخشید که البته این حرکات خیلی زود قطع شدند و بازیکنان لودوگورتس اجازه باز شدن دروازه را به مهاجمان لیورپول ندادند. به این ترتیب، نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

 در نیمه دوم بازی اما قرمز پوشان آنفیلیدی که به دنبال پیروزی بودند به حملات خود شدت دادند و رقیب خود را تحت فشار قرار دادند. در این بین برندن راجرز نیز با اضافه کردن لیوا و بورینی تیم خود را تقویت کرد و در نهایت نیز لیوپول روی همکاری دو خرید جدید خود توسط بالوتلی به گل رسید.

 اما این نتیجه ماندگار نبود و لودوگورتس نیز توسط آبالو به گل رسید. این گل نیز حتی برای دقایقی دوام نیاورد تا سرانجام این پنالتی کاپیتان جرارد باشد که قرمزها را به پیروزی رساند. در یکی از بهترین موقعیت های لودوگورتس نیز بژیاک ضربه خود را به تیرک دروازه کوبید تا تیم خستگی ناپذیر بلغاری با بدشانسی، بدون کسب امتیاز آنفیلد را ترک کند.

 

ترکیب دو تیم:

 

لیورپول: مینیوله، مانکیو، موره نو، لوورن، ساخو، جرارد، هندرسون، کوتینیو، استرلینگ، لالانا، بالوتلی

 

لودوگورتس: بوریان، الک، مینف، موتی، جونیور کایکارا، آبل، دیاکوف، مارسلنیو، آلکسان، بزیاک، میسیدیان


دقیقه 82: موره نو بعد از پشت سر گذاشتن مارسلینیو، با یک پاس خوب بالوتلی را صاحب توپ کرد و او هم بعد از پشت سر گذاشتن مدافع حریف، با یک ضربه دقیق، دروازه را باز کرد.

 

دقیقه 90+1: پاس حمزه برای آبالو و این بازیکن از تعلل مینیوله استفاده کرد و دروازه لیورپول را باز کرد.

 

دقیقه 90+3: خطای دروازه بان لوگورتس روی مانکیو، یک ضربه پنالتی نصیب لیورپول کرد که جرارد آن را به گل پیروزی قرمزها تبدیل می کند


     
آی اسپورت
2014-09-17 02:30:12
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر