فهرست
درباره ویلموتس که سر به تو داشت!
درباره ویلموتس که سر به تو داشت!

درباره ویلموتس که سر به تو داشت!

آی اسپورت- ویلموتس در آخرین توییت خود ضمن رد هر گونه توافق از ادامه مذاکرات یاد کرده. او در ادامه قاطعانه به دو نکته مهم اشاره می کند؛ عدم پایبندی فدراسیون فوتبال ایران به تعهدات و موجه بودن فسخ خودش. این یعنی ایران نکاتی را در قرارداد رعایت نکرده و ویلموتس قرارداد سع ساله را فسخ کرده است. چنین ادعایی نشان می دهد که حالا ایران بدنبال جلب رضایت ویلموتس است تا پرونده با تعامل و توافق بسته نشود نه اینکه مربی بلژیکی در فیفا کل مبلغ قرارداد سه ساله را طلب کند.حال چند سوال مطرح استٌ

۱- چرا اجازه دادیم پرونده به جایی برسد که ویلموتس حق فسخ داشته باشد.

۲- ما همین ماه به ویلموتس پرداختی داشته‌ایم تا جایی که رسما اعلام شده ویلموتس حقوق تا سه ماه دیگر خود را گرفته. او با چه استدلالی فسخ کرده و چه زمانی. قبل از دریافتی اخیر دست به چنین اقدامی زده یا که اصلا فسخ او دلایل دیگر دارد

۳- آیا این ادعای سخنگوی فدراسیون مبنی بر اینکه فسخ با ویلموتس با کمترین هزینه ممکن انجام می شود را باید تحقق یافته دانست یا یک وعده با چاشنی اما و اگرها.

۴- در مجموع اگر ادعای ویلموتس مبنی بر موجه بدون فسخ از سوی او محکمه پسند باشد و او واقعا دست به چنین اقدامی زده باشد کار سختی برای فسخ توافقی با هزینه کم داریم.

۵- آیا این قطع همکاری برای فوتبال ما توام با تبعات سنگین خواهد بود یا رضایت بخش. آیا ویلموتس به عنوان یک مربی با سابقه دیپلمات و نماینده پارلمان بودن و برخوردار از وکلای کارکشته و مسلط به قوانین بی گدار به آب زده و در توییت خود لاف و ادعای باطل مطرح کرده؟

۶- در پس پرده چه می گذرد و دلیل طولانی شدن پروسه فسخ توافقی چیست و حق با کدام است؟

۷- گذشته از همه اینها کی روش هر ایرادی داشت حداقل رک حرفش را می زد و غیرمحترمانه و گاها با توهین هم که بود داد و قال می کرد اما ویلموتس این مربی بیکار و نماینده سابق پارلمان اول با گل و بلبل بودن اخلاق و خصلت خود جلو آمد و حرف گوش کن و مطیع نشان داد اما به ناگاه رو کرد که چه نقشه ها در سر داشته و دارد. حکایت حکایت بترس از آنکه سر به تو دارد نه هیاهو.

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-12-06 20:10:00
نظر دهید

۱ نظر
KEAN
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸، ۲۲:۲۱
سلطان عقده و لجن پراکنی حسین قدوسی،چه عجب ... استقلالو میل نکردی
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر