فهرست
سپاهانی‌ها از برکناری آذری خوشحالند؟
سپاهانی‌ها از برکناری آذری خوشحالند؟

سپاهانی‌ها از برکناری آذری خوشحالند؟

آی اسپورت – برکناری عجیب و غریب سعید آذری از مدیرعاملی باشگاه ذوب‌آهن در فاصله چند ساعت تا آغاز اولین بازی این تیم در لیگ نوزدهم به شدت مشکوک و سوال‌برانگیز بود. آذری در ماه‌های اخیر بارها از سوی هیات مدیره و مسئولان رده بالای کارخانه ذوب‌آهن تحت فشار بود و سرانجام امروز برکنار شد و جای خود را به جواد محمدی داد. در این باره شایعات عجیبی در فضای مجازی منتشر شده است. مثلا گفته می‌شود تعدادی از اعضای هیات مدیره ذوب‌آهن، کاملا طرفدار سپاهان هستند و همین افراد باعث برکناری سعید آذری شده‌اند. از سوی دیگر واکنش اینستاگرام باشگاه سپاهان هم در این باره در نوع خود جالب است. در آخرین پست اینستاگرام رسمی سپاهان با اعلام خبر برکناری آذری نوشته شده: «جوانگرایی در کادر مدیریت باشگاه همشهری را تبریک می‌گوییم و برای آقای محمدی آرزوی موفقیت داریم.» این در حالی است که آذری 51 ساله است و به نسبت بسیاری از مدیران از جمله مدیرعامل سپاهان یعنی مسعود تابش که 70 ساله است، اصلا مدیر سن بالایی به حساب نمی‌آید و مشخص نیست دوستان سپاهانی چرا این جور جوانگرایی را برای باشگاه خودشان مناسب نمی‌دانند!

۱۱ ۴  
آی اسپورت
2019-08-22 15:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
حبیب
پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۲۹
ما تراکتوریها از برکناری آذری کمال امتنان را داریم. و ایشان آرزوی محروم کردن شکاری را به گور بردند بهتره از ذوب آهن شکایت کنه تا حق رشد خودش رو بگیره
۲
خان
پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۳۰
غلط کردی سپاهانی ها خوشحال شدن
۲
محسن
پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۲۵
میبینم روزی که آذری ک... را از پس گردن ذوب و سپاهان میکشد.یه مدیر حسابی تو کل فوتبال ایران بود که باشگاه همشهری در نبودنش متلک پرانی میکند.
ضد لنگ
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸، ۰۰:۴۱
کجاس پست اینستاگرام سپاهان؟ چرا دروغ میگید؟ لنگیا باید خوشحال باشن نه سپاهانیا. سرتون تو کار خودتون باشه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر