فهرست
ناچو:خوشحالم،به این پیروزی نیاز داشتیم
ناچو:خوشحالم،به این پیروزی نیاز داشتیم

ناچو:خوشحالم،به این پیروزی نیاز داشتیم

آی اسپورت - رئال مادرید موفق شد تا در اولین بازی خود در چمپیونزلیگ این فصل، تیم بازل سوئیس را با نتیجه 5-1 شکست دهد. ناچو فرناندس امروز در کمال تعجب جانشین آربلوا در جناح راست خط دفاعی رئال شده بود و بازی خوبی را نیز از خود به نمایش گذاشت.

در صحنه گل اول رئال، او نقشی کلیدی ایفا کرد. وی در پایان بازی در میکسدزون ورزشگاه گفت:\"پیروزی مهم و البته لازمی بود. پس از شروعی بد در لالیگا، بهتر از این نمیشد.در نیمه دوم خیلی خوب ظاهر نشدیم ولی هر بازی با بازی دیگر متفاوت است و فکر نمی کنم ما مشکل بدنی داشته باشیم.در تمام طول بازی ریتم خوبمان را حفظ کردیم و به نتیجه دلخواهمان رسیدیم.\"

وی ادامه داد:\" در صحنه گل اول سعی کردم از فرصتی که نصیبم شده استفاده کنم. هر چند گل به نام من ثبت نشد اما به هر حال خوشحالم. هر روز در حال تلاشم تا جای ثابتی در ترکیب رئال پیدا کنم\"

ناچو در مورد اعتراضات به کاسیاس گفت:\"مردم به ورزشگاه می آیند و آزادند هر طور که می خواهند عمل کنند. آنها تماشا می کنند و ماهم در زمین بازی می کنیم.ما به اتحاد نیاز داریم. باید بین هواداران و بازیکنان، اتحاد بوجود بیاید. در این صورت بطور حتم موفقیت های ما تداوم خواهد داشت\"


     
آی اسپورت
2014-09-17 01:57:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر