فهرست
پیش بازی بارسلونا-آپوئل؛ رونمایی از بارسای جدید در چمپیونز لیگ
پیش بازی بارسلونا-آپوئل؛ رونمایی از بارسای جدید در چمپیونز لیگ

پیش بازی بارسلونا-آپوئل؛ رونمایی از بارسای جدید در چمپیونز لیگ

آی اسپورت- بارسلونا و آپوئل امشب در شب دوم دور اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه نوکمپ بارسلونا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.


بارسلونا؛برنده مطلق در پیش بینی‌ها

تقریبا در تمامی پیش بینی ها، شانس بارسلونا برای پیروزی در این بازی، بسیار بالا ارزیابی شده و به نظر می‌رسد آنها بازی آسانی پیش رو داشته باشند، هر چند که پدرو خلاف این نظر را دارد. مهاجم اسپانیایی بارسا در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت که آنها مقابل تیمی فیزیکی قرار خواهند گرفت و مطمئنا کار سختی پیش روی آنها خواهد بود. آخرین باری که بارسا مقابل آپوئل قرار گرفت، لوئیس انریکه همچنان در این تیم بازی می‌کرد. آنها سال 1996 به مصاف آپوئل رفتند که موفق شدند پیروز شوند.

نام آپوئل در چند سال اخیر به دلیل بازی این تیم با رئال مادرید برای هواداران فوتبال اسپانیا آشناست. قبرسی ها در مجموع دو بازی، 8-2 مقابل سپیدپوشان شکست خوردند. دنی آلوس، غایب بزرگ بارسا است و فرمائلن نیز مشخص نیست بتواند در این بازی ، حضور داشته باشد. البته هر دوی آنها روز دوشنبه با تیم تمرین کردند.


آپوئل؛ قبرسی ها در جستجوی مساوی

آپوئل در 5 بازی اخیر خود تنها دو پیروزی کسب کرده و در باقی دیدارها، دو تساوی و یک شکست را تجربه کرده است.توس پاپازوگلو، آلونفتیس و جان آرنه ریسه (مدافع سابق لیورپول) به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمشان نخواهند بود.

     
آی اسپورت
2014-09-17 09:47:36
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر