فهرست
آلگری: موقعیت های زیادی را از دست دادیم
آلگری: موقعیت های زیادی را از دست دادیم

آلگری: موقعیت های زیادی را از دست دادیم

آی اسپورت- ماکسی آلگری، سرمربی یوونتوس، پس از پیروزی 2-0 تیمش مقابل مالمو در اولین دیدار این فصل شان در لیگ قهرمانان، تایید کرد که تیمش چندان با برنامه بازی نکرد.

یوونتوسی ها شب گذشته توانستند در اولین دیدارشان در لیگ قهرمانان، با دو گل کارلوس تبس، حریف سوئدی را شکست دهند اما آلگری چندان از نمایش شاگردانش راضی نبود.او همچنین به بازیکنانش هشدار داد که هیچ یک از بازی های لیگ قهرمانان، آسان نیست.

او به خبرنگاران گفت:\"\"هیچ دیداری در لیگ قهرمانان آسان نیست. می دانستیم که مالمو تیمی فیزیکی است و کاملا بسته بازی می کند. در نتیجه ما باید بر روی تکنیک تمرکز می کردیم و توپ را سریع به حرکت در می آوردیم. از نظر من، امشب بیش از حد بی برنامه بودیم و فرصت های زیادی از دست رفت. در نیمه دوم، توانستیم کنترل بازی را در اختیار بگیریم و به پیروزی برسیم.

گروه سختی خواهد بود، مخصوصا با باخت اتلتیکو، اوضاع پیچیده تر شده است. ما برای صعود نیاز به امتیازات زیادی خواهیم داشت. من از کارلوس خواستم که بیشتر در بین خطوط بازی کند و یورنته هم کمی به دفاع کمک کند. لیششتاینر فضای زیادی پیدا کرد اما در عین حال، چند بار به حریف فضا دادیم. در نیمه دوم اوضاع بهتر شد. ما باید در کنترل توپ پیشرفت کنیم. نمی توان چنین بازی هایی را به ضد حمله باخت.

بازی های اروپایی کاملا با سری آ تفاوت دارد. شما دیدید که لیورپول برای بردن نماینده بلغارستان دچار مشکل شده است. بازی های در اروپا فیزیکی تر هستند. با اینکه به جز اول بازی، فرصت گلزنی به مالمو ندادیم، تیم باید آرام باشد و در به ثمر رساندن گل، شتابزده عمل نکند.

در دیدار های پیش فصل، کمتر بازی مهمی را برگزار کرده ایم، پس در این وضعیت، بازیکنان آمادگی خوبی دارند. بازیکنان تازه وارد به خوبی با تیم هماهنگ شده اند. داشتن چند بازیکن ذخیره که به راحتی می توانند در هر دیداری به میدان روند، بسیار مهم است. ما نیاز داریم که همه بازیکنان، شور و اشتیاق خود را تا پایان فصل حفظ کنند.\"

     
آی اسپورت
2014-09-17 10:14:46
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر