فهرست
ایموبیله: این گل را به خانواده ام تقدیم می کنم
ایموبیله: این گل را به خانواده ام تقدیم می کنم

ایموبیله: این گل را به خانواده ام تقدیم می کنم

آی اسپورت- چیرو ایموبیله، ستاره ایتالیایی دورتموند، پس از گلزنی مقابل آرسنال، این گل را به خانواده اش تقدیم کرد.

ایموبیله که سال گذشته آقای گل سری آ شده بود، در تابستان راهی دورتموند شد تا جانشین روبرت لواندوفسکی شود. او در هفته های ابتدایی فصل جدید بوندس لیگا در گلزنی چندان موفق نبود تا انتقادها از او آغاز شود اما او اکنون با این گل، به انتقادها پاسخ داده است.

او پس از گلزنی مقابل توپچی ها، به خبرنگاران گفت: \"من خوشحالم، حتی با این که هنوز هم بعضی ها مرا به عنوان یک خرید ناموفق می دانند. من یک خارجی هستیم، این را فراموش نکنید. من برای هماهنگی به زمان نیاز دارم و به سختی تلاش می کنم.

مربی و هم تیمی هایم فوق العاده هستند و واقعا به من کمک زیادی می کنند. بازی های ملی به من این فرصت را می دهد  که برای بهتر شدن فشار بیشتری به خود بیاورم و به همین جهت آن ها را دوست دارم. پس من حتی با انگیزه ای بیشتر از قبل به دورتموند برگشتم.

من گل خود را به خانواده ام، همسرم، فرزندم و پدر و مادرم تقدیم میکنم زیرا آن ها می دانند که از ابتدا چقدر سختی کشیده ام. این گل باری را از روی شانه هایم برداشت. وقتی کلوپ مرا انتخاب می کند، به من اعتماد به نفس و زمان می دهد و همانطور که خودش گفت این بخاطر این است که می داند من چه توانایی هایی دارم و چه کار می توانم انجام دهم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-17 10:22:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر