فهرست
پیش بازی چلسی-شالکه؛کاستا در پی ادامه روند خوب خود
پیش بازی چلسی-شالکه؛کاستا در پی ادامه روند خوب خود

پیش بازی چلسی-شالکه؛کاستا در پی ادامه روند خوب خود

آی اسپورت- دو تیم چلسی و شالکه امشب در شب دوم از مرحله اول دور گروهی لیگ قهرمانان، در ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت. مورینیو می‌خواهد این فصل با چلسی، سومین قهرمانی اروپایی اش را کسب کند و مسلما روی این رقابت‌ها حساب ویژه ای باز کرده است.

چلسی؛ کاستا در بهترین فرم

چلسی در 4 بازی ابتدایی خود در لیگ عالی کار کرده و با 12 امتیاز در صدر جدول قرار دارد. مهم ترین عامل این صدرنشینی، بدون شک دیگو کاستاست که در 4 بازی، 7 گل به ثمر رسانده است. هر چند که مورینیو عنوان کرد که نباید از کاستا انتظار داشت که این فرم را ادامه دهد و همین روند گلزنی را داشته باشد، ولی کاستا می‌خواهد از فرم خوبش استفاده کند و بار دیگر توانایی های گلزنی خود را ثابت کند. فصل گذشته نیز دو تیم به مصاف یکدیگر رفتند که چلسی عملکرد خوبی مقابل شالکه داشت و 6 گل به آنها زد. دو گل تورس، دو گل اتوئو و یک گل را دمبا با به ثمر رساندن که حالا هیچکدام در چلسی نیستند. تنها مصدوم چلسی دروگبا است که وضعیتش برای این بازی در حال بررسی است.

شالکه؛ در پی توقف روند شکست‌ها

شالکه اوضاع خیلی خوبی ندارد. آنها در 5 بازی اخیر خود، 4 شکست و یک مساوی تجربه کردند. ینس کلر، سرمربی این تیم به شدت تحت فشار است. تعداد مصدومین شالکه بسیار بالاست و همین مومضوع صدمه ی زیادی به تیم وارد کرده است. فیلیپه سانتانا، ماتیپ،کیرشهف، گیفر، ساعد کولاسیناچ، گورتزکا و فارفان مصدومین شالکه برای بازی امشب هستند و درکسلر نیز کاملا آماده نیست.

  ۴  
آی اسپورت
2014-09-17 10:30:10
نظر دهید

۴ نظر
امین چلسی !
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۰۶
زیر 4 گل پیش بینی نمیشه....
گتاب سیتی وچون
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۲۷
کپی برابر اصل از دروگباست,ازارد کاستا سسک مکمل همن همون چیزی که ریال و من یو نداره
-
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۵۳
چلسی چارتا میزنه،دوتاشم هازارد میزنه
ارباب مورینیوبزرگترین سرمربی تاریخ فوتبال
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۲۰
چلسی5تامیزنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر