فهرست
تبس: دلم برای گلزنی در اروپا تنگ شده بود
تبس: دلم برای گلزنی در اروپا تنگ شده بود

تبس: دلم برای گلزنی در اروپا تنگ شده بود

آی اسپورت- کارلوس تبس، مهاجم یوونتوس، پس از گلزنی مقابل مالمو در لیگ قهرمانان، تاکید کرد که مدت ها منتظر گلزنی دوباره در رقابت های اروپایی بوده است.

این ستاره آرژانتینی که در سال 2008 با منچستریونایتد قهرمانی در چمپیونزلیگ را تجربه کرد، آخرین باردر سال 2009 موفق به گلزنی در این رقابت ها شده بود. اما سرانجام توانست شب گذشته با زدن دو گل مقابل مالمو، پیروزی تیمش را رقم بزند.

تبس در پایان بازی به خبرنگاران گفت:\" واقعا دلم برای این اتفاق تنگ نشده بود. بازی کردن در این پیراهن، مایه افتخار من است . ما در هر دیدار، به گونه ای بازی می کنیم که گویی آخرین بازی خود را برای یووه انجام می دهیم. من درگیر نقش های عمقی شده ام و مشکل اینجاست که نمی توانم در این وضعیت گلزنی کنم. باید بر این مسئله کار کنم.

می دانستیم با وجود المپیکوس، گروه سختی در پیش داریم. آنها امشب 3 - 2 اتلتیکو مادرید را شکست دادند. از سال گذشته این را می دانیم که دیگر هیچ چیز آسان نیست.\"

او همچنین در مورد شادی بعد از گلش، گفت: \"دخترم از من خواسته بود که اگر در بازی با اودینزه گل زدم، این شادی را انجام دهم. متاسفانه یادم رفت و وقتی به خانه رفتم، او با من حرف نزد!\"

     
آی اسپورت
2014-09-17 10:49:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر