فهرست
رکورد ویژه رئال؛ 1000 گل در رقابت های اروپایی
رکورد ویژه رئال؛ 1000 گل در رقابت های اروپایی

رکورد ویژه رئال؛ 1000 گل در رقابت های اروپایی

آی اسپورت- رئال مادرید با پیروزی 5-1 در دیدار شب گذشته مقابل بازل، به اولین باشگاه تبدیل شد که توانست تعداد گل هایش در رقابت های اروپایی را از مرز 1000 عبور بدهد.

رئالی ها در دیداردیشب کاملا برتر از حریف بودند و در همان نیمه اول، 4-1 از حریف سوئیسی پیش افتادند. گل اول رئال را مارک سوچی به اشتباه وارد دروازه خودی کرد و گرت بیل، کریس رونالدو و خامس رودریگس، دیگر گل های رئال در نیمه اول را به ثمر برسانند. درلیس گونسالس، تنها گل بازل در این دیدار را وارد دروازه کاسیاس کرد.

شاگردان آنچلوتی در نیمه دوم تلاش زیادی برای رسیدن به گل انجام ندادند اما توانستند در فاصله 11 دقیقه به پایان بازی، توسط کریم بنزما به گل پنجم برسند و به این ترتیب، تعداد گل هایشان در اروپا به 1000 رسید. ستاره فرانسوی بعد از یک و دو با رونالدو، با یک ضربه پای چپ دقیق، این گل را به ثمر رساند.

این پیروزی پرگل برای شاگردان آنچلوتی که در سه دیدار ابتدایی شان در لالیگا، دو شکست داشتند، می تواند تسلی بخش باشد.

  ۳  
آی اسپورت
2014-09-17 11:21:40
نظر دهید

۳ نظر
گتاب سیتی وچون
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۵۲
چه فایده ده هزارتا گل بزنه پنج جام رو با دست ها پشت پرده گرفتن و پارسال با ضعیفترین دفاع بارسا رفت و برگشت شدن و ولی شادن واسه بردن جام حذفی با اون دفاع بارسا عواقب قهرمانی در اروپا برنابیو به برنالیو تبدیل شد تازه با این که پنالدو اقای گل اروپا شد والان گل ها جلو ولی میانگین گل نسی و تعداد بازی کمتره حرف اخر ؛مسی در فینال جام جهانی و پنالدو در سواح پرتغال و یونان
CR7
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۰۱
ایولا هزارگل دراروپا تبریک میگم به همه رئالی ها
-
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۲۲
چی شد؟بارساییها دیگه نظر نمیدن!!!سوزش!دقیقا بگید کجاتون میسوزه؟تا فوماد رژودرم بدم خدمتتون. ‏‎ ‎
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر