فهرست
سوال روز: آیا زمان نیمکت نشینی اوزیل فرا رسیده است؟
سوال روز: آیا زمان نیمکت نشینی اوزیل فرا رسیده است؟

سوال روز: آیا زمان نیمکت نشینی اوزیل فرا رسیده است؟

آی اسپورت- پس از یک نمایش ضعیف از اوزیل در دیدار مقابل دورتموند، انتقادات از هافبک آلمانی آرسنال بالا گرفته است. گل‌های ایموبیله و اوبامیانگ باعث شد تا زرد و مشکی پوشان در ورزشگاه خانگی خود، 2-0 توپ‌چی ها را شکست دهند و اوزیل بار دیگر مانند بیشتر بازی‌های این فصل و فصل گذشته، عملکرد خوبی نداشت و در حد نام خود ظاهر نشد.

اوزیل در جریان بازی کاملا محو بود .او 33 بار توپ را لمس کرد ولی تنها در 20% دوئل‌ها موفق بود و هیچ توپ‌ربایی نداشت.23 پاس در 62 دقیقه داد و دقت پاس‌هایش 87% بود. او هیچ شوتی به سمت دروازه حریف نداشت و تنها یک موقعیت برای شوت زنی ایجاد کرد. یک خطا کرد و یک کارت زرد هم گرفت تا شب بد خود را تکمیل کند.

دقیقه 61، چمبرلین جایگزین او شد تا یک نمایش ضعیف دیگر از اوزیل ثبت شود. خرید 50 میلیونی توپ‌چی ها، هیچ‌گاه نتوانست انتظارات از خود را در امیریتس برآورده کند. او در جام جهانی نیز چنین وضعیتی داشت و دچار افت شدیدی شده است.

نظر شما چیست؟ آیا او باید نیمکت نشین شود؟

  ۶  
آی اسپورت
2014-09-17 12:14:55
نظر دهید

۶ نظر
-
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۱۸
ونگر بلد نیست از اوزیل بازی بگیره.این کار فقط کار مورینیو هستو خلاص
-
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۳۴
حالا دیدید ریال بی خودی بازیکن نمیفروشه...قول میدم دی ماریا هم اینجور میشه
محمد
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۳۶
تو رئال رونالدو بزرگش کرد.بدون رونالدو هیچه
سامان
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۴۱
به نظر من اوزیل یکی از بهترین پلی میکر های دنیاست ولی از وقتی که اومدی تو ارسنال این ونگر احمق مدام داره تو پستی بازیش میده که نیاز به سرعت بالا داره یعنی وینگر چپ و راست در حالیکه اوزیل بازیکنیه که باید تو پست وسط باشه (پست تخصصیش)اون موقعست که با پاس های تو عمقش دهن همه رو سرویس میکنه درست مثل زمانی که تو رئال بازی میکرد تا وقتی که این ونگر احمق تو این پست ها از اوزیل بازی بگیره همین اشه و همین کاسه و استعداد اوزیل هم الکی الکی حروم میشه حالا خدا کنه با مصدومیت ویلشر برگرده تو پست اصلیش اون موقع نشون میده که واقعا ارزش 50 میلیون رو داشته
rmd
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۵۷
omidvaram be khooneye khodesh madrid bargarde ta ehya beshe ...... aghaye pase gole jahan
سینا
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۳۰
با نظر سامان موافقم.ونگر مربیگری بلد نیست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر