فهرست
پراندلی: تساوی در ثانیه های پایانی، مانند پیروزی بود
پراندلی: تساوی در ثانیه های پایانی، مانند پیروزی بود

پراندلی: تساوی در ثانیه های پایانی، مانند پیروزی بود

آی اسپورت- چزاره پراندلی، سرمربی گالاتاسرای، پس از تساوی 1-1 تیمش مقابل اندرلشت، این نتیجه را در حد یک پیروزی دانست.

در این دیدار تیم بلژیکی تا آخرین ثانیه های بازی با یک گل از گالاتاسرای پیش بود اما سرانجام بوراک ایلماز توانست گل تساوی را به ثمر برساند تا شاگردان پراندلی از اولین دیدارشان در لیگ قهرمانان، به یک امتیاز دست پیدا کنند.

 سرمربی ایتالیایی به خبرنگاران گفت:\" ما برابر تیمی جوان بازی کردیم، یک تیم جالب که سطح بازی تکنیکی‌اش بالا بود و بسیار جنب و جوش داشت. گلی که در پایان زدیم اگرچه بازی را به تساوی کشاند اما برای ما تقریباً مانند یک برد بود.

گل حریف برخلاف جریان بازی و در مقطعی به ثمر رسید که بازی تماماً تحت کنترل ما قرار داشت. ما باید در بازی‌های بعدی سازمان‌یافته‌تر عمل کنیم. باید مشکلات کوچکی که داریم را برطرف کنیم و تیم بهتری باشیم.

گوران پاندف، بلریم جمایلی و طارق چامدال تقریباً 10 روز پیش به ما ملحق شده‌اند و هنوز زمان نیاز دارند تا با تیم هماهنگ شوند. ما نتوانستیم میان خطوط اندرلشت فضای خالی پیدا کنیم و از این حیث به مشکل برخوردیم.

من همیشه شاگردانم را به شوت‌زنی مقابل دروازه حریف تشویق می‌کنم. ما باید بیشتر از این و در زوایایی مختلف شوت زدن را تمرین کنیم. با تمام این‌ها من از عملکرد تمام بازیکنانم راضی هستم. من از بازیکن خاصی نام نخواهم برد چون نمی‌خواهم به سایر بازیکنانم بی‌احترامی کنم. من شخصیت تمام بازیکنانم را دوست داشتم.\"

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-17 12:12:29
نظر دهید

۱ نظر
آراز ساوه
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۲:۲۴
گالا ناهماهنگ بود. اینجوری بازی کنیم ، قطعا صعود نمی کنیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر