فهرست
قاضی: با هر مدیر پرسپولیس که به توافق میرسم برکنار می شود!
قاضی: با هر مدیر پرسپولیس که به توافق میرسم برکنار می شود!

قاضی: با هر مدیر پرسپولیس که به توافق میرسم برکنار می شود!

آی اسپورت- محمد قاضی در دیدار با نفت نتوانست گلزنی کند و عکس العمل های خوب بیرانوند او را از به ثمر رساندن گل محروم گذاشت. قاضی که تا اینجای فصل یکی از خوب های استقلال بوده است معتقد است با هافبک هایی که آبی پوشان در این فصل در اختیار دارند گل های بیشتری را به ثمر می رساند. مصاحبه با قاضی را در زیر بخوانید:


بازی سختی با فولاد دارید..

فولاد تیم خوبی است و کادر فنی کاربلدی دارد و همچنین بازیکنان با کیفیت و جوانی در اختیار دارد. اعتقاد دارم بازی بسیار سختی در انتظار ماست و می‌خواهیم با ارائه یک نمایش خوب برنده بازی باشیم.


استقلالی ها از تو آقای گلی را می خواهند.. 

 فوتبال بازی لحظه‌هاست. تلاش کردن برای این موضوع هم در لحظه‌ها انجام می‌شود. مطمئناً اگر کسی آقای گل می‌شود ثمره تلاش دیگر بازیکنان حاضر در زمین است. امسال هافبک‌های خوبی داریم که کمک می‌کنند تا تیم ما آمار گلزنی بالایی داشته باشد. همگی در ابتدا تلاش می‌کنیم تا استقلال موفق باشد و به اهداف تیمی برسد. من هم با جدیت تمریناتم را ادامه می‌دهم تا در شرایط آرمانی باشم و بتوانم به تیم کمک کنم.


طلبت از پرسپولیس چه شد؟!
 

 من با محمد رویانیان توافق کرده بودم اما متاسفانه وی برکنار شد. بعد از آن با آقای رحیمی مذاکراتی داشتیم که او نیز در هفته گذشته برکنار شد. باید در آینده برای پیگیری این موضوع با سرپرست باشگاه پرسپولیس جلساتی برگزار کنیم تا تکلیف این موضوع مشخص شود.


می گویند استقلال امسال تیم بازی های بزرگ نیست...
 

 متاسفانه نمی‌دانم این صحبت‌ها از کجا می‌آید. در هفته‌های آینده مشخص می‌شود که استقلال چه تیم‌هایی را شکست داده است. به عنوان مثال تیم نفت مسجد سلیمان یک هفته بعد از شکست مقابل ما در اولین حضورش در ورزشگاه آزادی از تیم پرسپولیس امتیاز گرفت. این انتقاد مدت‌هاست مطرح می‌شود و این حرف پیش از اینکه انتقاد از استقلال باشد، توهین به تیم‌هایی است که ما با آنها بازی کرده‌ایم.
امسال بیشتر تیم‌ها مهره‌های خوبی دارند و شرایط روز مسابقه است که تکلیف بازی‌ها را مشخص می‌کند. بازیکنان و کادر فنی با تجربه و داشتن شرایط ایده‌آل در روز بازی تفاوت‌ها را ایجاد می‌کند و مطمئن باشید در ادامه لیگ تیم‌هایی که متهم به حریف آسان بودن می‌شوند در برابر تیم‌های مدعی کیفیت خود را نشان می‌دهند.


پس از بردهایتان مغرور نمی شوید؟
 

 برای قهرمان شدن یک تیم خیلی مسائل باید کنار یکدیگر قرار بگیرد. غرور کاذب و نابجا می‌تواند بزرگترین مانع ما برای رسیدن به قهرمانی و اهداف‌مان باشد. بازیکنان باید برای رقابت در شرایط سخت آماده باشند. همچنین حضور هواداران می‌تواند عامل بسیار مهمی برای تیم ما در این مسیر سخت باشد.


و حرف پایانی؟!
 

 ورزشکاران کشورمان در این روزها نتایج بسیار خوبی کسب کرده‌اند و وظیفه خودم می‌دانم به همه آنها خسته نباشید بگویم و همچنین برای تیم ملی والیبال کشورمان در بازی امشب برابر آلمان آرزوی موفقیت می‌کنم. در پایان هم می‌خواهم به دوست خوبم، امید ابراهیمی تولدش را تبریک بگویم و امیدوارم در ادامه زندگی هم موفق باشد.

     
آی اسپورت
2014-09-17 12:04:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر