فهرست
گزارش روز: امیر-ایمان، دوئلی که از دست رفت
گزارش روز: امیر-ایمان، دوئلی که از دست رفت

گزارش روز: امیر-ایمان، دوئلی که از دست رفت

آی اسپورت- 

در آغاز راه لیگ بود که مصاحبه بسیار تند جواد نکونام علیه امیر قلعه نویی، نام ایمان موسوی را دوباره بر سر زبان ها انداخت. ایمان، یک سال قبل استقلال را به مقصد گسترش فولاد ترک کرده بود و در این مدت هیچ صحبتی در مورد شرایط خاص اش در تیم آبی تهران به میان نیاورده بود تا اینکه صحبت های جواد موجب شد پای او نیز به مجرا باز شود و حرف های عجیبی را در مورد اطرافیان قلعه نویی و سختی های حضور در استقلال مطرح کرد. 

درست از بعد از مصاحبه موسوی، خیلی ها در انتظار تقابل او در لباس فولاد با تیم فوتبال استقلال بودند. او بدون تردید در مقابل استقلال و قلعه نویی، می توانست از انگیزه فوق العاده برخوردار باشد و یک دئول تمام عیار را در زمین رقم بزند. این دوئل اما در نهایت از دست رفت. ورود کمیته اخلاق به ماجرای قلعه نویی، در کنار تبرئه شدن این مربی، دو جلسه محرومیت برای موسوی به همراه داشت. مهاجم تیم فوتبال فولاد که فصل را نیز با محرومیت شروع کرده بود، حالا کمی بعد از بازگشت به ترکیب تیم اصلی دوباره طعم محرومیت را چشید. این دو جلسه البته باید پیش از دیدار با استقلال به اتمام می رسید اما حکم آن پیش از دیدار با پیکان به صورت رسمی به فولاد ابلاغ نشد تا موسوی دو دیدار با دو تیم سابق اش یعنی گسترش و استقلال را از دست بدهد.  

ایمان موسوی، شانس حضور دوباره در آزادی و بازی مقابل سکوهای آبی را از کف داد. او حالا برای درخشش در مقابل قلعه نویی، حداقل باید یک نیم فصل صبر کند. البته اگر پیش از دیدار برگشت نیز محرومیت تازه ای از راه نرسد! 

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-17 12:41:02
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۵۸
موسوی تو کمیته اخلاق به گوه خوری افتاد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر