فهرست
ویلاس بواس: خیلی زود است به صعود فکر کنیم
ویلاس بواس: خیلی زود است به صعود فکر کنیم

ویلاس بواس: خیلی زود است به صعود فکر کنیم

آی اسپورت- آندره ویلاس بواس، سرمربی زنیت، پس از پیروزی 2-0 تیمش مقابل بنفیکا، تاکید کرد که هنوز نمی توانند از صعودشان به مرحله بعد مطمئن باشند.

زنیت در اولین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان، در خانه بنفیکا با دو گل به پیروزی رسید تا شروعی قدرتمندانه در این رقابت ها داشته باشند. ویلاس بواس از کسب این نتیجه ابراز خشنودی کرد اما معتقد است نباید به این زودی به صعود فکر کنند.

او به خبرنگاران گفت:\" نیمه اول برای ما خوب شروع شد. بنفیکا پس از 10 نفره شدن‌ به دردسر افتاد. در نیمه دوم ما حتی در پی زدن گل سوم هم بودیم اما بازی را تحت کنترل داشتیم. موقعیت‌هایی داشتیم که از دست دادیم اما بنفیکا هم می‌توانست حداقل یک گل بزند اما به هر حال یک برد خارج از خانه ارزشمند کسب کردیم.

کسب چنین پیروزی در گروه سختی که ما قرار داریم واقعاً‌ باارزش است به خصوص که این پیروزی را در ورزشگاهی کسب کردیم که مدت‌های طولانی رنگ باخت را ندیده بود. این پیروزی برای ما یک موفقیت تمام عیار بود چون علاوه بر نتیجه، عملکرد خوبی داشتیم و بازی را هم تحت کنترل گرفته بودیم.

هنوز برای صحبت کردن درباره مرحله یک هشتم نهایی خیلی زود است. صعود ما به نتایجی که در بازی‌ بعدی می‌گیریم بستگی دارد. اگر بتوانیم موناکو را شکست دهیم آن وقت شرایط‌‌مان برای صعود خوب می‌شود. در گروهی که تیم‌های آن همگی تقریباً در یک سطح قرار دارند، خیلی مهم است که از بازی‌‌های خارج از خانه 3 امتیاز بگیریم. باید ببینیم در بازی بعدی در خانه چه کار می‌کنیم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-17 12:59:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر