فهرست
گل محمدی: فدراسیون تیم خوب وینگادا را تغییر داد/ افراد بیمار شایعه اخراجم از ذوب را مطرح می کنند
گل محمدی: فدراسیون تیم خوب وینگادا را تغییر داد/ افراد بیمار شایعه اخراجم از ذوب را مطرح می کنند

گل محمدی: فدراسیون تیم خوب وینگادا را تغییر داد/ افراد بیمار شایعه اخراجم از ذوب را مطرح می کنند

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن، تمدید قرارداد با کی روش را بهترین تصمیم ممکن می داند و تاکید می کند که به دستیاری او در تیم ملی نمی اندیشد. گفتگوی این مربی جوان با ایسنا در مورد شریط این روزهای تیمش را بخوانید: 

تمدید کی روش

فدراسیون بهترین تصمیم را گرفت. من هم معتقدم که کی‌روش باید به عنوان سرمربی به کارش ادامه می‌داد، چون از بازیکنان و فوتبال ایران شناخت خوبی دارد و تا جام ملت‌های آسیا هم فرصت زیادی نداریم.

جام ملت ها

 به نظرم بهتر است برای حضور در این مسابقه‌ها بیشتر به بازیکنان آماده لیگ توجه کنیم و خیلی روی بازیکنان حاضر در جام جهانی که فعلا آماده نیستند، تمرکز نکنیم. اگر کادر فنی تیم ملی به لیگ بیشتر توجه کند، بازیکنان و مربیان داخلی هم بیشتر انگیزه می‌گیرند و لیگ جذاب‌تر می‌شود.

دستیاری در تیم ملی 

 کار کردن در تیم ملی برای هر مربی‌ای مایه افتخار است. من فعلا سرمربی ذوب‌آهن هستم و هر تغییر و تحولی تنها با نظر مدیریت و هیات مدیره باشگاه امکان‌پذیر است. فعلا هیچ مذاکره‌ای با من برای حضور در تیم ملی نشده و حتی حرفش را هم نزده‌اند. ضمن این که فعلا تمرکزم روی ذوب‌آهن است و به چیز دیگری فکر نمی‌کنم.

شکست سنگین امید

 این نتیجه قابل پیش‌بینی بود. بازیکنان با هم ناهماهنگ بودند. تیمی که وینگادا دو سه ماه با آن کار کرده بود از نظر تاکتیکی آماده‌تر بود. تصمیم عجولانه فدراسیون برای تغییر ترکیب تیم وینگادا و بردن چند بازیکن زیر 23 سال غیرحرفه‌ای و غیراصولی بود. با این حال امیدوارم که در بازی بعد پیروز شویم و بازی به بازی عملکرد بهتری داشته باشیم. با تیم وینگادا چند بار بازی کردیم. آن تیم خیلی خوب بود و نمی‌دانم چرا تصمیم گرفتند که ترکیبش تغییر کند. تیم امید تاکتیک و هماهنگی لازم را نداشت اما نباید از این تیم ناامید شویم.تیمی که تحت‌نظر نباشد بازیکنانش با هم هماهنگ نباشند و از هر تیم لیگ دو سه بازیکن دور هم جمع شود، طبیعی است که از این بهتر نشود. نتیجه تیم امید قابل پیش‌بینی بود.

ذوب و پیروزی اول

سه امتیاز خوبی بود که به آن احتیاج داشتیم. بازیکنان ما حالا از نظر روحی – روانی آماده‌تر هستند. در خیلی از بازی‌ها خوب بودیم اما نتیجه نمی‌گرفتیم. خوشبختانه برد ارزشمندی را کسب کردیم و با روحیه بهتر به بازی‌های آینده فکر می‌کنیم. برای ما لیگ تازه شروع شده است.

شایعه اخراج

 اصلا چنین بحثی وجود نداشت. چند روز قبل از بازی با پیکان هیات مدیره جلسه داشت و حمایتش را از من اعلام کرد. متاسفانه برخی افراد بیمار هستند که این حرف‌ها را مطرح می‌کنند. من هم دوست ندارم که وارد حاشیه شوم.

کیفیت لیگ

 به نظر لیگ امسال تا حدودی تحت‌الشعاع جام‌جهانی قرار گرفت و تیم‌ها آن طور که لازم بود، بدنسازی نکردند. بیشتر تیم‌ها از نظر تاکتیکی و بدنی ضعف دارند. هر چه بازی‌های بیشتری برگزار شود، کیفیت بازی‌ها بالاتر می‌رود. تا هفته هشتم بازی‌های دلچسبی را شاهد نبودیم اما فکر می‌کنم که هفته به هفته وضعیت بهتر می‌شود.

سینا عشوری و داستان معافیت

 متاسفانه در حالی که دو بازیکن خوب‌مان در اختیار تیم امید هستند، عشوری را هم از دست دادیم. از نظر بازیکن به مشکل برخورده‌ایم و حالا باید به جوان‌ها بیشتر اعتماد کنیم.

نبرد با گسترش فولاد

همه بازی‌ها برای ما سخت هستند. شرایط گسترش فولاد هم تقریبا مانند ماست و هر دو تیم به سه امتیاز بازی به شدت نیاز دارند. این بازی بسیار حساس است و ما با توکل به خدا تلاش می‌کنیم که نتیجه خوبی از آن کسب کنیم.

     
آی اسپورت
2014-09-17 12:58:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر