فهرست
شهباززاده:در استقلال خوب باشم، کروش هم مرا می بیند
شهباززاده:در استقلال خوب باشم، کروش هم مرا می بیند

شهباززاده:در استقلال خوب باشم، کروش هم مرا می بیند

آی اسپورت-  سجاد شهباززاده مهاجم تیم استقلال در خصوص شرایط این روزهای استقلال برای دیدار با فولاد اظهار داشت: خداراشکر شرایط خوبی داریم. مقابل نفت تهران کمی از اهدافمان دور شدیم اما با فراموش کردن آن باخت حالا فقط به فکر کسب ٣امتیاز دیدار مقابل فولاد هستیم.

 
وی درمورد شرایط خود نیز تصریح کرد: مشکلی برای همراهی تیم ندارم و در کل شرایطم راضی کننده است. خوشحالم که کادرفنی به من اطمینان دارد و همه تلاشم این است تا جواب اعتماد امیر قلعه نویی را بدهم.

 
گلزنی مهمترین هدفم نیست، شهباززاده با بیان این جمله اضافه کرد: گلزنی برای هر بازیکنی لذتبخش است و وقتی هم که مهاجم باشی این کار جزو وظایفت به شمار می رود. با همه اینها هدف اصلی من گلزنی نیست بلکه فقط میخواهم برای تیمم مثمرثمر باشم.

 
شهباززاده امیدوار است تا با درخشش برای تیم باشگاهی اش، نظر کروش را برای حضور در تیم ملی جلب کند: حضور در تیم ملی آرزوی هر بازیکنی است ولی در حال حاضر همه تمرکز من روی تیم باشگاهی ام است. فکر می کنم با موفقیت در استقلال می توانم به تیم ملی هم برسم اگرچه که نظر نهایی در این مورد برعهده کروش است.

 
مهاجم استقلال در پایان ضمن تشکر از هواداران استقلال گفت: فکر نمی کردم اینقدر زود بین آنها جا باز کنم و از حسن نظری که به من دارند، از آنها ممنونم.
     
آی اسپورت
2014-09-17 13:01:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر